Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. június 11.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt.

magdus.kis

2015. február 7.

Nagy kedvencem volt, de sajnos csak deo spray formájában látom mindenhol. Szerettem az illatát, nekem ez vált be a legjobban. Azóta is Rexonát használok, csak más illatban, illetve néha-néha váltogatom Dove vagy Nivea stifttel. Szerintem a Rexonának van a legjobb izzadásgátló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

sephora

2013. június 25.

Az aloes Nivea deomat cseréltem le erre, mert az cserben hagyott a nagy melegben.
Azt hiszem ez a Rexona kiállta a próbát. Bírja a kiképzést a nagy melegben, nem önt el az izzadtság, mint sajnos a Niveanál.
Az állaga pont jó, nem túl kemény, nem túl puha. Jól kenhető, nem morzsolódik. A hónalj ráncaiban nem gyűlik össze.
Frissen gyantázott hónaljon sem okozott panaszt. A fekete ruhán csak minimálisan hagyott foltot. Az illata szerethető, de felkenés után 2-3 órával elillan és teljesen semleges lesz.
Az ára korrekt volt, 550Ft-ért vettem egy 100Ft-os boltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

Az ára korrekt volt, 550Ft-ért vettem egy 100Ft-os boltban.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2