Rimmel

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: KisKormos, Módosítva: 2015. július 2.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Az Apocalips folyékony ajakrúzs egyesíti magában a rúzs és a szájfény legjobb tulajdonságait egy olyan forradalmian új formulában, mely teljesen eltér az eddig megismertektől. Zamatos, folyékony formula, ami bőségesen tartalmaz színpigmenteket, melyeknek köszönhetően fantasztikusan fényes hatást ér el és egész napon át tartó kényelmes viseletet biztosít. A különleges összetevők robbanásszerűen mély és intenzív színeket garantálnak.

Ár: 1500 Ft/db , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost
gothy

2018. augusztus 27.

Ez a cucc is már három éve hever a fiókomban, és talán két alkalommal használtam. A 101-es Celestial árnyalat van meg. Sosem szerettem, egyszerűen nem tudtam szépen felvinni az ajkaimra, nagyon szárított és kiemelte az ajkam minden kis ráncát, pedig alaposan aláhidratáltam. Ráadásul a szaga is borzasztó. Pont megérett a kidobásra.
Hogy valami jót is írjak: valóban nagyon pigmentált és szép a színe. Viszont számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

vivienlovesit

2018. július 6.

Összeteszem a két kezem ezért a rúzsért! ♡ Az Apocaliptic (303) ♡ árnyalata van - ami egy mesés, extrémen pigmentált pink szín! ♡ Én hordtam télen, hordtam nyáron... A rengeteg vörös után ez volt az első "más árnyalatú" rúzsom; így igen, kissé érzelmileg is kötődöm hozzá! :) Már érződik rajta, hogy a végét járja a termék minőségében, nem tegnap vettem. De, aki még talál belőle a drogériákban, mindenképpen próbálja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Keetlin

2017. november 8.

Szintén beállok a sorba, megvettem mert nagyon tetszett a színe. De valahogy sose nyúlok hozzá én sem. Az illata egyáltalán nem jó és a tartóssága sem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

movedtoaustria

2017. október 4.

Ahogy elottem irtak az aplikátor nagyon jo de ritkan nyulok hozza...pedig szèpek a szinei. Ketto darabom van egy vilagosabb nude es egy elenkebb rozsaszin.
Egyenletesen fed, viszont iszonyu gyorsan es konnyen mászik le az ajkaimról, túlságosan ragad, es valoba rossz az illata...nagyon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

LadyE

2017. szeptember 3.

Szépen fed, szépen pigmentált..Viszont már nem találok belőle sehol :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Szépen fed, szépen pigmentált..Viszont már nem találok belőle sehol :(

Black Fairy

2017. június 10.

Big bang van meg, nem szeretem...Nem tudnám konkrétan megfogalmazni, mit nem szeretek benne, de sose használom.
A szín szép, egyenletesen takar, viszont mászik le az ajkaimról, túlságosan ragad, nem tetszik a finish, csúnyán és gyorsan kopik, és rossz az illata...nagyon...
Igazából ár-érték arányban teljesen rendben van, átlagosnak mondanám, de nekem ez a teljesítmény nem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Eedina

2017. április 20.

Kellemes tavaszi "tulipános" színt kerestem. Tartós, szépen csillog, de szerencsére nem az a vizes hatású mázas szájfény, amit én szeretek benne. Nem szárítja az ajkakat. Kevés elég belőle úgy is hangsúlyos hatást kelt. A rúzs szaga egyáltalán nem kellemes, időszakosan használom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Bolyka

2017. március 20.

Szeretem baromi jó színe van az Apocaliptic verziónak. A Stargazer árnyalatot is megvettem de ajándékba, viszont jobb is hogy nem tartottam meg magamnak. Nekem jól csillogó és valahogy nem az én világom de lehet másnak jobban áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Eszter1101

2017. február 15.

Szépen pigmentált, bár az applikátor kicsit túl sokat vesz fel így én egy külön ecsetet használok hozzá mivel úgy lehet szépen egyenletesen feltenni. viszonylag tartós, de nem lerobbanthatatlan az ajkakról. Akcióban vettem meg, az eredeti árát nem fizettem volna meg érte, annyira nem nélkülözhetetlen, de valóban szépek az árnyalatok és a textúrája sem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

panneszka

2017. január 21.

Az illata (vagy inkább szaga?!) valóban borzalmas. Egyébként nagyon pigmentált, szép színű folyékony rúzs. Kicsit lehetne tartósabb. Akciósan megérte kb. 600 forintért, az eredeti árát viszont szerintem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.