Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2017. november 1.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

Ár: 1000 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: többször használt, de nem értem le az aljára, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
tniki

2019. május 20.

Régóta használom és azóta is nagyon szeretem! Nagyon tartós, könnyű a felvitele. Szépen eldolgozva nem látszik, hogy épp megrajzoltam a szemöldököm, természetes hatást lehet elérni vele. Véleményem szerint az egyik legjobb termék a társai között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

dorkaww

2019. május 20.

Kuponnal vettem fél áron de azt kell hogy mondjam a teljes árát is bőven megéri. Jól fed, én pl. csak a krémes oldalt használom, a port nem, mivel az már sok lenne a szemöldökömre. Egész nap a helyén marad. Az egyetlen dolog ami nem tetszik benne hogy a hozzájáró ecset rettentő pici és nem áll kézre de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

kitti1313

2019. április 18.

Régóta használom, szépen fed és szép színe van, de estére lekopik ezért a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Régóta használom, szépen fed és szép színe van, de estére lekopik ezért a 4*.

Csutak

2019. április 13.

Glamour napokon szereztem be, a -50%-os rimmel kuponnal, ami a dm-be szólt. Egy gyönyörű, kedves nő segített nekem (akibe közben kicsit bele is habarodtam, hát jó...), mert éppen szemöldökre való terméket kerestem és ezt ajánlotta a Medium Brown árnyalatban és nem csalódtam. Természetes, szép színe van, a használat után sem látszik megrajzoltnak a szemöldököm. Tartós is, nem mászkál sehová sem, imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

csrmn

2019. április 12.

Nagy kedvenc, régóta használom, a színe is tökéletes, a nap végére is ugyanolyan marad, mint reggel volt. Az ára is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

zfruzsi

2019. április 8.

Szuper kis termék lenne, csak nekem túl sötét, éppen ezért is árulom, viszont mivel tetszene alapból a koncepció, így nem kizárt, hogy újra fogom venni egy világosabb árnyalatban, mert azalapján a néhány használat alapján tetszett egyébként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

MrHannaBela

2019. április 3.

Nagyon szeretem. szépen lehet vele dolgozni . Precíz ecset és kefe van hozzá. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

brigditd

2019. március 30.

Szép eredménye van kicsit vőrőses szerintem a dark brown de nem a legtartósabb. A zsiros bőrömön estére ha végighúzom a ujjam a szemöldökömöm kicsit elkenődik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

lena2611

2019. március 15.

Nagyon régóta használom, a legjobb szemöldökformázóm. A kis ecsetet hozzá imádom, mindig azt használom, hiába van 3 másféle nagyobb ecsetem. Inkább a púderes részét használom, és több mint fél éve megvan már, de még ennyit ki fog bírni, napi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

pcsengi99

2019. március 14.

Lehet velem van a baj de nekem a por szine borzalom egyaltalan nem termeszetes, sehogy se passzol. A gel nap vegere lefolyik a helyerol es szanaszet maszatolodik:(((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate