Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2017. november 1.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett 003
Ár: 1000 , Eladó: Lestine
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: többször használt, de nem értem le az aljára, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
lena2611

2019. március 15.

Nagyon régóta használom, a legjobb szemöldökformázóm. A kis ecsetet hozzá imádom, mindig azt használom, hiába van 3 másféle nagyobb ecsetem. Inkább a púderes részét használom, és több mint fél éve megvan már, de még ennyit ki fog bírni, napi használat mellett.

lena2611
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

pcsengi99

2019. március 14.

Lehet velem van a baj de nekem a por szine borzalom egyaltalan nem termeszetes, sehogy se passzol. A gel nap vegere lefolyik a helyerol es szanaszet maszatolodik:(((

pcsengi99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

biju94

2019. március 5.

Szeretem, hogy van hozzá kis szemöldökfésű...krémes állagát annyira nem szeretem, nekem a por állagú jobban bejött. Az árnyalataival sem vagyok teljesen kibékülve. Nem teljesen passzol a sötétebb barna a szemöldököm színéhez... de nincs nagy kontraszt eltudom használni.
Az essence szemöldökformázója szerintem jobb.

biju94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 5.

Az essence szemöldökformázója szerintem jobb.

Dicci

2019. március 4.

Személy szerint nagyon szeretem. Remekül megy a hajszínemhez is. Óvatosan kell vele bánni, mert ha erősen felviszed picit viaszbabává válhatsz. Kicsiket kell felvinni, apró mozdulatokban

Dicci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

kataa0105

2019. január 20.

Imadom! Több mint egy éve használom és semmire sem cserélném. Inkább a zselet szoktam használni, nekem a por az túl sötétnek bizonyult. Saját ecsettel használom és hihetetlenül sokáig elég.

kataa0105
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. január 15.

A saját ecsetjét használom,nincs viszonyítási alapom,mert ez az 1. Ilyenem,de tökéletesen működik,szépen tisztítható belőle a por,a zselé már annyira nem,de nem zavaró különösebben.
Eleinte a por+zselé kombót használtam,mert azt hittem így tartósabb, de tévedtem,külön-külön is megállják a helyüket. A reggel 6kor felkent cucc este 6kor is szilárdan ott marad. Ha pedig esik valami,akkor sem folyik le,vagy tűnik el,hanem matt lesz, és ronda. De továbbra is a helyén.
Pár hete csak a zselét használom, természetes és nagyon szép színű a végeredmény. Alapból nem hiányos, oda nem rakok festéket ahol nincsen szemöldök,csak kitöltöm és ívet adok neki.
Elég lassan fogy,biztosan újra veszem mert nem szeretnék más termékben csalódni,ha ez tökéletesen bevált. De csakis másodkézből,mert ezt a fajta modult nem akarom támogatni több mint 1000 forinttal, úgy tudom ők állatokon tesztelnek. Ha pedig relatíve használtan veszem,nem az anyacéget buzdítom az álláspontjuk folytatására,hanem az eladót "mentem"meg attól,hogy kidobja,ingyen elajándékozza, vagy csak rárohadjon. Ezzel nyugtatgatom magam hihi 😒

Horvathangelika1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 15.

rekamer

2019. január 9.

Nem volt még ilyen sminkes objektumom, csak ceruzát használtam eddig. Ismerősnek is megvan, ő nagyon szép szemöldököt tud vele csinálni csak a waxxal. Nem tudom hogy csinálta, nekem a wax nem volt elég pigmentált elérni az ő hatását. Én csak a púdert használva tudtam magamnak kulturált szemöldököt varázsolni, úgy tökéletes. A kettő együtt nekem túl durva, erős hatású volt. Összeállt a por a waxon kis galacsinokba, valamint zsírosan csillogott foltokban a szemöldököm. Gyakorlok még vele, lehet én csinálok valamit rosszul, mert a kommenteket olvasva eddig mindenkinek bevált termék, csak nekem nem 100%. Majd updatelek.

rekamer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Bkini

2018. december 26.

Kedvenc! 15-16 éves koromban kaptam először Édesanyámtól, próbáltam már mást, hogy legyen viszonyítási alapom, de hamar visszatértem ehhez a termékhez. Könnyen használható, természetes hatású, szépek a színei, a kétvégű ecsetet nagyon praktikusnak tartom, jól lehet velük formázni. De amit a legjobban szeretek benne, hogy meglepően sokáig elég. Megy az 5* =)

Bkini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

lohnerniki15

2018. november 16.

Imádom. Az ecsetei is használhatók, az állaga és a színe is tökéletes, csak pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.

lohnerniki15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

kriszta0615

2018. október 24.

A mai napon vásároltam meg ezt a terméket a sok pozitív értékelés miatt! Évek óta szemceruzát használok jó minőségűeket általában Astor, Rimmel de próbáltam most keresni valami olyasmit a szemöldökömre ami nem kenődik el rögtön ha egy picit hozzá nyúlok. Hazahoztam és alig vártam hogy kipróbáljam milyen vele dolgozni. Az első ecsethúzásnál már azt mondtam hogy aztaaa ez csúcsszuper termék!! annyira könnyű vele dolgozni és annyira könnyű vele formázni a szemöldököt a vártnál is jobban teljesít nálam. Bíztam benne hogy jó termék lesz de nem gondoltam volna hogy ennyire! Nagyon tetszik a wax része is és a por része is! Aztán jött az újabb csodálat.Megcsináltam a szemöldököm vele wax és puder réteget is raktam a szemöldökömre és teszteltem.. hozzányúltam sőt végigsimítottam a szemöldökömön az ujjammal és döbbenten néztem hogy szinte semmi festék nem volt az ujjamon.!! ez valami csodás termék szerintem ezentúl a ceruzát el is felejtem ennél maradok! Csoda jó kis termék így első tapasztalatra. Amúgy el kell mondanom a városba ahol lakom 3 Rossmann boltot jártam végig egyik helyen se volt aztán gondoltam megnézem a müllerbe! És ott bizony 895 ft-ért jutottam hozzá! Szerintem ár -érték arányba nagyon nagyon jó termék! Köszönöm Rimmel az összes nő nevében hogy van ez a termék!! :D :D Ha lenne 10 csillag annyit adnék!

kriszta0615
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate