KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2017. november 1.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

Alexad

2017. november 11.

Most szereztem be joy napokon. Eleinte nagyon nem tetszett, mert annyira sötét lett a végeredmény... De nem adtam fel. Próbálgattam, és sikerült kitapasztalnom, hogy kell használni, hogy ne legyen annyira erős. ( a kézfejemre szoktam lerázni a felesleget, és nem egy helyre, hanem 3 ponton viszem fel, és úgy kenem szét, majd ha kell még a kézfejemről veszek fel) Nagy pozitívum, hogy kibír 13 órát is, nem kenődik el. Illetve, amit még imádok benne, az a kis ecset, ami benne van. Én szuperül tudom használni.

Alexad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Elfie98

2017. november 1.

A 003-as Dark Brown árnyalata van meg. Régóta használom,sokáig kitart. Eleinte mindkét részét használtam majd áttértem csak a wax részre,azóta is csak azt használom,mert a kettő együtt nagyon sötét szemöldököt csinált nekem.
Mindenképpen újravevős lesz ha egyszer elfogy.

Elfie98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Mindenképpen újravevős lesz ha egyszer elfogy.

misshkitty701

2017. október 31.

Nagyon jó, sokáig ezt használtam, tartós, és az ecset, amit adnak hozzá is jó.

misshkitty701
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Nagyon jó, sokáig ezt használtam, tartós, és az ecset, amit adnak hozzá is jó.

Misshy

2017. október 29.

Amióta megvettem őt, azóta van rendes szemöldököm azt hiszem :D Nagyon szeretem!

Misshy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

pbogi05

2017. október 26.

Nagyon megvagyok vele elégedve. Szinte minden nap használom, és egész nap kitart. Csak ajánlani tudom!

pbogi05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Gizella

2017. október 26.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban tökéletes. Az ecsettel és a spirállal nagyon szépen lehet dolgozni, ráadásul tartós, nem hullik le a festék. Az elején persze bele kell jönni, hogyan kell felvinni szépen a festéket a szemöldökre úgy, hogy megmaradjon a természetes hatás. Ha elfogy, újra veszem! :-)

Gizella
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

SzSofi

2017. október 21.

Nekem sajnos nem jött be :( Glamour napokon vettem. Nagyon erőteljes a színe és iszonyat tartós nem lehet csak úgy lemosni ... ami mondjuk egyáltalán nem baj csak én valami természetesebbet kerestem. Olyan terméket, ami egy picit kitölti a hiányos részeket és természetes színú, nah ezzel egy új szemöldököt tudsz rajzolni ami nekem nem nagyon megy (és nem is akarok) ezért nem is jött be, egy pici hiba és javíthatatlan mert nagyon tartós a termék. Jah és az aplikátorok amit mellé adtak sem könnyítették meg a dolgomat nekem nagyon picik voltak.
Azok akaik egy nagyon erőteljes tartós szemöldök terméket keresnek azok tudom ajánlani ... de én nem ezt kerestem :)

SzSofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

MAnna22

Korcsoport: < 18
2017. október 21.

Ez az első szemömöldökszettem és megvagyok vele elégedve. A hatás egész nap tart.Nagyon könnyen fel lehet vinni a terméket és az ecsettel is nagyon könnyű dolgozni ami hozzá jár. Ha elfogy biztos,hogy újra veszem hisz az ára is elfogadható árkategóriába van.

MAnna22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 21.

Brigi1995

2017. október 18.

Glamour napokon szereztem be ezt a kis csodát, rengeteg szemöldök formázót kipróbáltam már de nekem eddig ez vált be a legjobban.
A sötét barna hajamhoz szépen passzol, és elég tartós is, remélem így is marad.

Brigi1995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

A sötét barna hajamhoz szépen passzol, és elég tartós is, remélem így is marad.

Whosthatfitgirl

2017. október 18.

Sajnos többszöri próbálkozás után sem tudott meggyőzni, szóval keresem tovább az ideális szemöldök púdert/ceruzát/waxot "mittudomén" mit... :( Ez pedig ma reggel a kukában landolt...(egy perc néma csenddel emlékezzünk meg semmit nem érő munkásságáról...)
De jöjjön a lényeg, a tapasztalatok:
Nekem nagyon vörösesnek tűnik felvitele után, illetve ha a szett mindkét részét használom, akkor brutál sötét az egész. A wax felvitele rémálom, hiába próbálom egyenletesen felkenni a teljes szemöldökömre az orrnyergem felé eső rész túl sötét lesz, a végére alig jut, akkor megint "mártogatom" a waxba a kis kefét, de akkor megint "Ultron kora" sötétségű lesz, akkor próbálom leszedni a festékfelesleget, maszatolom össze-vissza, de még mindig sötét....ah, ekkor nem túl halk káromkodás közepedte feladom... :/ A púder része annyira nem gáz, azt egy jó ecsettel (nem azzal ami benne van...) viszonylag jól fel lehet vinni, talán tartósnak is nevezném, csak sajnos itt is az az átkozott vöröses beütés... -.-

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

De jöjjön a lényeg, a tapasztalatok:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!