Rimmel

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2019. augusztus 6.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

juud30

2020. október 28.

Évek óta ezt használom, nagyon szeretem, tökéletes számomra a színe. Tartóssága nagyon jó, és én a kis ecsetet-kefét is szeretem ami benne van, szerintem jól használható (vagy jól megtanultam az évek alatt :D) És nagyon sokáig elég 1 szett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

cornelia126

2020. október 26.

Évek óta ezt a terméket használom, nekem nagyon bevált. Többen is megkérdezték, hogy tetoválva van-e a szemöldököm és meg voltak lepődve a válaszon...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Hadrus

2020. október 7.

Tetovált szemöldököm van, azonban, ahol már elkezdett kikopni a pigment, ott ezzel töltöm fel a fakóbb részeket, nem csúszkál és mászik a bőrön, nekem bevált, és egy örökkévalóságig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

enikoo97

2020. szeptember 11.

Azért vettem meg ezt a terméket mert amit használok nem volt az üzletben és kellet valami mindenképp.
Nem tetszik hogy csak egy szín van benne, én jobban szeretem keverni a világosat és a sötétet, illetve számomra fölösleges a wax benne.
Az ecset feje számomra nem vált be,de a kis kefe rész cuki és hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Az ecset feje számomra nem vált be,de a kis kefe rész cuki és hasznos.

Etes

2020. augusztus 17.

Én is évekkel ezelőtt, talán 2017-ben vagy 2018-ban vettem meg Glamour napok során, azóta használom. Nagyon-nagyon szeretem, a 003 Dark Brown árnyalat van meg. Én csak a poros oldalát használom, nagyon szép természetes hatást ad, tartós, nem mászik el, s ami a legjobb benne, hogy mind a festett, mind a természetes hajszínemhez illik. Szerencsére elég belőle egy pici is számomra, annyira pigmentált, így még szerintem évekig jó lesz, megéri az árát :DD A keféjét használom minden pingálás előtt és után, az ecsetet két éve beleejtettem a lefolyóba véletlenül lol :( pedig szerettem nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

kiskacsa480

2020. augusztus 3.

2017ben vettem meg és azóta gond nélkül használom! Csak a krémes oldalt használom belőle, saját szemöldököm erősítésére. Porral együtt már nagyon erős, mű hatást kelt.
Szép barna, egyáltalán nincs vöröses beütese. A kis ecset és a kefe nagyon aranyos és hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Tundesz99

2020. július 7.

Személy szerint csak a wax részét használom. Nagy szép tartós színe van, ha előtte szemöldök ceruzával kontúrozom a szemöldökömet.
Lapos ferde fejű ecsettel könnyen felvihető.
A port én leragasztva hagytam, az túl sötét sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Lapos ferde fejű ecsettel könnyen felvihető.
A port én leragasztva hagytam, az túl sötét sajnos. :(

Bibianya

2020. május 28.

Évek óta ezt használom. Szép a színe és a fixálóval nagyon tartós. Bár óvatosan kell vele bánni kellett idő mire ráéreztem hogyan is kell fixálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

molnarviki1209

2020. február 22.

Itteni vélemények alapján vettem meg.
Hát nem vagyok elájulva tőle. :/
Wax része elég halvány, a púder meg nagyon vöröses.. Sehogy sem jó.
Visszatérek a Catrice szemöldökszetthez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Itteni vélemények alapján vettem meg.
Hát nem vagyok elájulva tőle. :/
Wax része elég halvány, a púder meg nagyon vöröses.. Sehogy sem jó.
Visszatérek a Catrice szemöldökszetthez.

tara95

2020. február 6.

Kíváncsiságból vettem meg, nem rossz szett. Utazáshoz tökéletes. A 002 mediumnál én is tapasztalom, hogy a pornak van egy enyhe vöröses árnyalata, de szemre jó mert nagyon pigmentált. A wax sokkal jobb, hidegebb tónus. A kis eszközök praktikusak. Ha nincs kedvem vacakolni a nyx zselémmel, akkor ehhez nyúlok, szépen lehet vele dolgozni, de közel sem csodaszer. Jóindulattal négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate