Rimmel

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   1,3 g

• lehetővé teszi a szemöldök professzionális és könnyű ápolását
  • tökéletesen formázza és a kívánt formában fixálja a szemöldököt
  • kitölti a szemöldök szálai közötti hézagokat és biztosítja a sűrűbb megjelenését
  • természetes módon hangsúlyozza a szemöldököt
  • tartós összetétele a nap folyamán nem zavarja a bőr komfortérzetét

2 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kalmaniki

2024. május 17.

Sajnos nem találtam el a színt, nagyon elüt ez a meleg barna árnyalat a szemöldökömtől. De azért kipróbáltam és a por része, valamint a kis ecset jó. A színezett fixáló szerintem túl viaszos, nehéz volt eldolgozni. Lehetne több árnyalat belőle...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 17.

p.barbi

2024. február 21.

Nagyon szeretem, kevés is elég belőle. Szépen pigmentált, tartós és nem kenődik el. A saját ecsete is kiváló! Mindig viszem magammal mindenhová. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 21.

hel_actual

2024. február 20.

Visszahozza az árát azzal, hogy nagyon lassan fogy csak el. Sajna elég gyér és világos szemöldökkel áldott meg a genetika, de ezzel a termékkel sikerül rácáfolnom a valóságra. Az edzést is kibírja, ha nem nyúlok hozzá akkor nem is kenődik el. A Maybelline Tattoo Brow-ról váltottam mert az sajnos összecsomósodott a tégelyében egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 20.

Tina81

2024. január 17.

Évekig rendszeresen használtam,szép természetes és tartós eredményt lehet vele elérni,könnyen használható ,szépen pigmentált,volt,hogy csak a púderét használtam,jó sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 17.

Bonnieoo7

2023. november 13.

YouTube -os ajánlásra vettem, először hezitáltam, mert van itthon már vagy 5 egyéb szemöldök termékem. Van amelyik színben nem stimmel, van ami már lejárt, van amelyik számomra használhatatlan és végül olyan is akad amiért csak jobb híján nyúlok. Először az tűnt fel, hogy végre használható a saját ecsete, s nagyon könnyen terül. 1. lépésben a por állagú rekeszt használom majd 2. lépésben csak a spirál kefét picit belehúzom a pomádéba és atfésülöm. Már kész is, nagyon szép és látszik hogy foglalkoztam a szemöldökömmel. Kár, hogy kicsit sötét a tónusaimhoz (003 dark brown), de ha ügyeskedek és halványan húzom, akkor jó lesz a végeredmény. Sajnos nem volt világosabb az állványon, de a szemöldököm eredetileg sötét, csak a bőröm világos és a mesterségesen világosítva van a hajam, szóval valahogy összehozom, könnyű vele dolgozni.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 13.

hakata

2022. december 13.

Minden nap használom a megfakult szemöldöktetoválásomra. Hacsak nem piszkálom, nem mászik el, nem folyik szét a nap során.
A hozzá tartozó kis egyet/kefe is működik, de én külön szemöldök ecsetet használok hozzá, a kis ecset része számomra túl erős,műanyagos szálú a használathoz, viszont utazásnál nagyon praktikus. Igazi szemöldök szőr színe van, nem üt el a sajáttól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 13.

poszike22

2022. január 6.

Nagyon jó kis termék, kettő az egyben, tartós eredmény, nagyon sokáig elég, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

Lulu0206

2021. december 22.

Szerintem ár erték arányban kifejezetten jó.
Föleg a waxot használom belöle, amit szintelen púderrel fixálok inkább, így nem lesz annyira sötét, aztán át fesülöm és kész is.
Nekem a T vonalam zsirosabb, de így is egész munkanap alatt a helyén marad, igaz igyekszem nem piszkálni az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 22.

Szerintem ár erték arányban kifejezetten jó.

Henrietto

2021. november 17.

Nagyon tetszik a kinézete viszont, egy ideje használom és nem vagyok vele túl elégedett.
Egyrészt nagyon kicsi az ecset ami a csomagolásához tartozik.
Valóban könnyen kenődik sajnos nem tartós.
Viszont könnyen fel lehet dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

Egyrészt nagyon kicsi az ecset ami a csomagolásához tartozik.
Valóban könnyen kenődik sajnos nem tartós.
Viszont könnyen fel lehet dolgozni.

nikoletta1270

2021. szeptember 4.

Nekem elég zsírosodó bőröm van és ez a termék e miatt nem igazán marad meg a szemöldökömön pár óra után elkenödik ha véletlenül is hozzá érsz, és elégé át is fényesedik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.