KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2017. november 1.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett Dark Brown
Ár: csere. , Eladó: Kinga79
Állapot: 8-szor használt., Helyszín: Budapest I. kerület Budapesten elviszem szívesen bárhová., fizetés: Világosabbra cserélném
Ár: 1000 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+postaköltség)

Csanadivivi

2018. október 11.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! Könnyű felvinni, az ecset nagyon praktikus hozzá, a tartósságára sem tudok rosszat mondani. 5* :)

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

CocoBellemare

2018. október 10.

Szuper termék, szuper áron. Könnyű vele szép és tartós szemöldököt varázsolni.

CocoBellemare
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Szuper termék, szuper áron. Könnyű vele szép és tartós szemöldököt varázsolni.

megartron

2018. október 4.

Szuper kis termék! Eddig nem találtam benne hibát, majd akkor, ha leejtem és összetörik, mint az előző... :( Persze ez nem a termék, hanem az én hibám lenne. Jó kis ecset van hozzá. Én a waxot nem használom, nekem így is tökéletesen tart. Előtte catrice-t használtam, nem elégedetlenségből váltottam, hanem mert most ez volt akciós. Nekem a színével sincs bajom.

megartron
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

VadSzab

2018. szeptember 9.

Már többször is újra vettem, nagyon szeretem ezt a terméket.
A benne lévő ecsettel könnyedén és szépen el lehet érni a kívánt formát. Én fekete szemöldökceruzával együtt használom, hogy a ceruza által fel nem töltött hézagokat feltöltsem, illetve a színét valamelyest korrigáljam, mivel a fekete hajamhoz így passzol igazán. A benne lévő wax-szal a végén fixálom. Így egészen tartós, egész nap kibírja.
Mivel önmagában számomra kevés, kell a ceruza is hozzá, ezért csak 4*, de alapvetően egy nagyon jó termék szerintem.

VadSzab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Már többször is újra vettem, nagyon szeretem ezt a terméket.

Rzsofi

2018. augusztus 3.

Többféle szemöldökformázót is kipróbáltam, de ez a kedvencem. A wax részét nem használom, mert kihullott tőle pár helyen a szemoldokom. A kis ecset segítségével könnyen lehet formázni a szemoldokot. A színe nagyon szép. Viszont napközben többször kell újrafestenem, korrigalnom.

Rzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

bujdosokyra

2018. augusztus 2.

Első ilyen termékem- tehát hasonlítási alapom nincs-,de nem is lesz, mert ennél maradok. :)

bujdosokyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

lepetak

2018. július 18.

Szinte már minden szemöldökre kitalált terméket kipróbáltam. Ez volt az első, amivel tényleg egyszerű volt formázni a szálakat. Nagyon jó az ecset hozzá, a wax része tök jó alapot ad a formának, amit a porral még kicsit átszínezek. Tartósabb mint a többi szemöldökpúder és a színe is elég természetes.

lepetak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

littlelady

2018. július 16.

Sokáig használtam, viszont csak a wax részét, nekem úgy volt megfelelő a hatás. Mostanában viszont áttértem a Catrice kefés eyebrow filler formázójára, azzal sokkal természetesebb hatást lehet elérni.

littlelady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

blanzsi

2018. július 12.

Nagyon szeretem ennél már csak egyet szerettem jobban a Catricenek mivel abban volt világos és sötét is. De ez is nagyon nagyon jól bevált jól lehet használni. Mindenkinek ajánlom

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

pankajanosi

2018. július 12.

Nekem bevált a Dark Brown árnyalat, főleg azért , amit előttem sokan kifogásoltak, hogy vöröses árnyalatú. Alapvetően a szinte fekete szemöldököm nagyon sötét a világos barna hajamhoz képest, aminek van egy nagyon kicsi vöröses beütése. Így viszont valamennyire kiegyenlíti a színeket az arcomon és a fejemen. Az árnyalatoktól függetlenül pedig tartós és könnyen használható kis termék ez.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!