Rimmel

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2019. augusztus 6.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

Ár: 1100ft postával együtt (ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: 1x próbált/ képen, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
molnarviki1209

2020. február 22.

Itteni vélemények alapján vettem meg.
Hát nem vagyok elájulva tőle. :/
Wax része elég halvány, a púder meg nagyon vöröses.. Sehogy sem jó.
Visszatérek a Catrice szemöldökszetthez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Itteni vélemények alapján vettem meg.
Hát nem vagyok elájulva tőle. :/
Wax része elég halvány, a púder meg nagyon vöröses.. Sehogy sem jó.
Visszatérek a Catrice szemöldökszetthez.

tara95

2020. február 6.

Kíváncsiságból vettem meg, nem rossz szett. Utazáshoz tökéletes. A 002 mediumnál én is tapasztalom, hogy a pornak van egy enyhe vöröses árnyalata, de szemre jó mert nagyon pigmentált. A wax sokkal jobb, hidegebb tónus. A kis eszközök praktikusak. Ha nincs kedvem vacakolni a nyx zselémmel, akkor ehhez nyúlok, szépen lehet vele dolgozni, de közel sem csodaszer. Jóindulattal négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

JErzsi

2020. február 4.

Eleinte kicsit féltem tőle, mert nem volt hasonló termékem, eddig ceruzával és porral készítettem el a szemöldököm, de az itteni vélemények meggyőztek.:) És hát mint sokan mások én is imádom! Én csak a waxot használom, mert a por túl meleg, vöröses szín hozzám, de a wax az abszolút az én színem. Nem sokat használok, csak hogy éppen feltöltse a hézagokat és kissé kiemelje a szemöldököm formáját. A benne lévő pici ecset is egész jól szuperál, nagyon könnyű használni. Szép és természetes eredményt kapok, ami egész nap bírja. Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

bias99

2020. január 26.

Körübelül 3 éve vettem először egy glamour nap alkalmából, kellett valami és lekaptam a polcról.. hát életem egyik legjobb döntése volt:) Azóta hűséges társam és soha nem válnék meg tőle. Rengeteg ideig elegendő úgy hogy tényleg minden nap megcsinálom vele a szemöldököm és a tartóssága is tökéletes. Adnék több csillagot ha lehetne. 10/11

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 26.

oskolasodett

2020. január 9.

Évek óta hűséges vagyok ehhez a termékhez. Korábban ceruzával próbálkoztam, de hullott tőle a szemöldököm a grafittartalma miatt. Ekkor váltottam erre és azóta eszem ágában sincs lecserélni. Könnyű vele dolgozni, nagyon tartós és szép eredményt nyújt, nem mellesleg hosszú - hosszú ideig elég egy kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

dynah13

2019. december 14.

Ajandekba kaptam, de nagyon orultem neki!
Nagyon szepen lehet hasznalni, pedig en mindig nagyon sokat szenvedtem a szemoldokom sminkelesevel. Ezt batran ajanlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Ajandekba kaptam, de nagyon orultem neki!

Dorinnaa

2019. december 9.

Nem mertem megvenni, úgy voltam vele, hogy elsőnek elolvasom az itt értékelt kommenteket, és csak utánna vettem meg! Nagyon elégedett vagyok vele, nekem a sötétebb van meg, középbarna a hajam, és kifejezetten a sötétebb szemöldökök állnak jól.
Elsőnek úgy voltam vele, hogy nem veszem meg "kisérletezni".. mert nagyon sok szemöldök ceruzával befürödtem sajnos!! És már kezdtem belefáradni ebbe. Pár napja használom, nagyon szeretem. Az ecsetek elég kicsik, még meg kell tanulnom szépen dolgozni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Fzsani

2019. november 17.

Glamour napokon vettem meg féláron. De abszolút megérte. A sötétebb van meg, nagyon szép szemöldököt tudok formálni vele. Egész nap fennmarad, akár a port akár a waxot használom (én felváltva szoktam) . Saját ecsete is egész jó, külön tetszik a kis szemöldök formázó ecset :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

ancsi0824

2019. október 23.

A világosabb, por állagút szoktam főként használni. Szépen el lehet dolgozni, nem kell belőle sok. Az ecset tökéletes hozzá, valamint a mini spirál is jól jön néha. Ár-érték arányban teljesen megéri (főleg akciós napokon ;)).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Arianne

2019. augusztus 29.

Nem rossz kis termék, elég jól lehet vele dolgozni.
Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok valami tehetséges sminkelő.:)
Annyi pici problémám van vele, hogy a sötétebb barna színnek rajtam valahogy vöröses barnás beütése van.
Ezt csak a pornál tapasztaltam, a waxnál nem. Amúgy elég tartós, tegnap egy egész napos fesztiválozást is gond nélkül bírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Nem rossz kis termék, elég jól lehet vele dolgozni.
Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok valami tehetséges sminkelő.:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate