KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2017. november 1.

A szett egy szemöldökpúdert és egy színben hozzáillő waxot tartalmaz.

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett Dark Brown
Ár: csere. , Eladó: Kinga79
Állapot: 8-szor használt., Helyszín: Budapest I. kerület Budapesten elviszem szívesen bárhová., fizetés: Világosabbra cserélném
Ár: 1000 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+postaköltség)

lepetak

2018. július 18.

Szinte már minden szemöldökre kitalált terméket kipróbáltam. Ez volt az első, amivel tényleg egyszerű volt formázni a szálakat. Nagyon jó az ecset hozzá, a wax része tök jó alapot ad a formának, amit a porral még kicsit átszínezek. Tartósabb mint a többi szemöldökpúder és a színe is elég természetes.

lepetak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

littlelady

2018. július 16.

Sokáig használtam, viszont csak a wax részét, nekem úgy volt megfelelő a hatás. Mostanában viszont áttértem a Catrice kefés eyebrow filler formázójára, azzal sokkal természetesebb hatást lehet elérni.

littlelady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

blanzsi

2018. július 12.

Nagyon szeretem ennél már csak egyet szerettem jobban a Catricenek mivel abban volt világos és sötét is. De ez is nagyon nagyon jól bevált jól lehet használni. Mindenkinek ajánlom

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

pankajanosi

2018. július 12.

Nekem bevált a Dark Brown árnyalat, főleg azért , amit előttem sokan kifogásoltak, hogy vöröses árnyalatú. Alapvetően a szinte fekete szemöldököm nagyon sötét a világos barna hajamhoz képest, aminek van egy nagyon kicsi vöröses beütése. Így viszont valamennyire kiegyenlíti a színeket az arcomon és a fejemen. Az árnyalatoktól függetlenül pedig tartós és könnyen használható kis termék ez.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Afrusshercegnoo

2018. július 6.

Imádom! Gyonyoru,tartos szemoldok.

Afrusshercegnoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Imádom! Gyonyoru,tartos szemoldok.

Mancsoska

2018. június 18.

A sötétebb szín túl vöröses, az ecsetek használhatatlanok és hullik tőle a szemöldököm.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Massacre

2018. június 9.

Update: le kell pontozzam, váltani fogok. Szerintem én vagyok az egyetlen, de nekem nem elég a pigment, borzasztó sötét a szemöldököm, nem nekem való ez a cucc. Hiába használom barnásszürke hamvas szemhéjpúderrel, akkor sem mindig sikerül feltölteni a szemöldököm. Szerintem áttérek pomade-ra azzal lehet több sikert érek el. Lehet ez nem a termék hibája, viszont az igen, hogy rettentő vöröses beütése van a sötétbarnának is, nem győzöm kompenzálni hamvas szemhéjpúderekkel, amiből aztán rengeteg réteg kell hogy elfedje a hiányosságaimat.

Féltem tőle, mert még sosem használtam ilyet, a rimmel szemöldök ceruzáját használom jelenleg Black brown árnyalatban, ami kb ugyanolyan színű mint a szemöldököm ezért nem is kell sok belőle. Ebből egy dbot találtam a rossmannban ezért lecsaptam rá, meg se néztem milyen árnyalat, aztán végül Dark brown hála istennek, bár nekem még ebből is több réteg kell hogy elég sötét legyen mondjuk nekem a természetes szemöldököm szinte fekete. Egyébként nagyon szépen lehet vele dolgozni, nekem az ecset is megfelel, szélességében akkora mint a szemöldököm tehát nincs nehéz dolgom. A púder tényleg kissé vöröses, pont most váltottam le a vöröses barna hajam, na sebaj majd kitalálom hogyan használjam.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

szanii

2018. június 4.

Nagyon megszerettem, az itteni vélemények alapján vettem meg. Általában RIMMEL termékeket használok, már szemezgettem ezzel. Ha időm engedi reggel akkor ezt használom a szemöldökömre, ha nem akkor a szintén Rimmel-es szemöldökceruzát.
A wax nagyon jól használható és a sötétbarnás por is szépen megmarad a szemöldökön. A kefe és az ecset is jól használható.

Árban is nagyon jó.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Árban is nagyon jó.

Spvirgi

2018. május 29.

Az első szemöldökpúderem volt 4 éve vettem az elsőt, azóta sok féle szemöldök terméket próbáltam már és szerintem fogok is még :)
Nagyon szeretem a wax is jól használható és a púder is!!

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Nagyon szeretem a wax is jól használható és a púder is!!

EricaKing

2018. május 27.

Jól pigmentált, keféje is tökéletes, de hamar elmászik ezért levonok egyet

EricaKing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Jól pigmentált, keféje is tökéletes, de hamar elmászik ezért levonok egyet

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!