Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silentmobiusvox, Módosítva: 2013. május 13.

Szuper selymes állagú, könnyen felkenhető és 8 órán át tart.

Estee

2015. augusztus 30.

A rózsaszín-lilás duó (Type of Romance) halvány rózsaszínje a tökéletes alapszín volt, enyhe csillogással (de nem mindenhova potyogó csillámokkal). Sajnos nem tartós és tényleg nem egy jó minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

nikolett

2015. március 9.

Nekem egy kékes duóm meg egy rózsaszínes duóm van, de én szeretem őket :O Néha már túl kritikusnak érzem magam, mikor erre az oldalra írok véleményt, de ennek a lepontozottsága meglep. Nem is, ledöbbent! Sajnálom szegényt, mert az én kékes verzióm olyat tud, amiért elajándékoztam több más szemfestékem is.

A Soft Glam lehet nekem is meg, most, hogy így visszaolvasom, amit írtatok. A nude szín annyira szép, enyhén csillog, szerintem pont ez a jó benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Lidu

2014. július 9.

Kék árnyalatból volt egy trióm, de kidobtam mert annyira ócska volt,hogy hihetetlen. Pedig próbáltam használni,mert nem szeretek kidobni kozmetikumokat. Halvány volt nagyon, és abszolút nem tartós. Akkoriban amikor kaptam még nem voltak olyan márkák ami olcsóbb, de jó minőségűek, pl. Catrice.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

punkyorange

2014. február 27.

Valóban rossz minőségű termék, nekem a Soft Glam fantázianevű darab van meg. Ez egy metálosabb kékből, és egy picit nagyobb szemcsés csillámokat tartalmazó nude színből áll. Néha csak úgy heccből felkenem magamra a natúr árnyalatot és örömmel konstatálom, hogy "na ez az igazi nude!" (ugyanis semmi színe nincs..) Olyan, mintha egy réteg csillámot vinnék fel átlátszó púderrel, ennek is megvan a maga öröme :3. Amúgy én általában kézzel viszem fel, elég kemény a festék és ecsettel csak porzik, így némi szín is kinyerhető belőle (a kék esetében).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

trix

2013. szeptember 11.

A dobozában nagyon szép színe volt,de a szemhéjamon szinte semmi sem látszik belőle.Próbáltam alappal,nélküle,szárazon,nedvesen,sehogy sem működött.Két fajtát is vásároltam egyszerre,de többet nem fogok.Teljes pénzkidobás,nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

lidérc.

2013. július 30.

Ajándékba kaptam még régebben, de valóban semmi színe nincs, nem eléggé pigmentált. Ha mégis valahogy sikerült valami színt elérni, 30 perc múlva hűlt helye volt..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Babooca

2013. július 30.

Nekem ebből 1 rózsaszínes-lilás trio volt meg, de utáltam. Semmi színe nem volt. Az ára magas és nem hogy 8 órán át, de 2 percig sem látszott, amit felkentem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.