Rimmel

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophienyuszi, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Kiszerelés:   2,5 ml

Magasan pigmentált folyékony szemhéjtus. Nem kenődik, nem maszatolódik, akár 16 órán át bírja a gyűrődést. A jól kezehető applikátor megkönnyíti a felvitelt.

Adryanne83

2019. november 18.

Nagyon szeretem, sokáig tart. Könnyű felvinni. Szeretem a rimmel termékeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Nagyon szeretem, sokáig tart. Könnyű felvinni. Szeretem a rimmel termékeket.

sabrirory

2019. május 29.

Nagyon vastag a kis applikátora, ami miatt nehezen tudok vele dolgozni. A színe gyönyörű fekete! Nekem a vízálló van meg, ami nem kopott le hamar, úgy kellett leimádkozni a szememről. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Szudi

2019. április 8.

Sajnos óriási csalódás lett, pedig nagyon bíztam benne. Egyrészt nehezen tudok vele szép vonalat húzni, bár ez lehet az én hibám. Viszont 2-3 óra után azt veszem észre, hogy mindkét szemem sarkánál "gyönyörű" fekete folt lesz alatta. Kár, hogy így jártam vele, mert itteni vélemények alapján nagyon bíztam benne, de így sajnos kuka lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

lohnerniki15

2018. november 16.

Jelenleg ezt használom. Szeretem, hogy szivacsos az ecsete, könnyű a használata, jó a fogása, tartós, szép a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

spacemonkey

2018. augusztus 15.

évek óta napi szinten használok tust. pozitívuma hogy jól fed, valódi, mély fekete színe van, és akár egész napon át kitart. negatívuma hogy hamar besűrűsödik :( és az ecset - ami megvételkor szép hegyes, pontos vonalakat lehet húzni fele - idő előtt megrottyan, és pontatlanabb lesz, nehezebb dolgozni vele. rendszeresen újra veszem, mert nem találtam még jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

aranypáva

2018. április 22.

A Lady Ann-t használom évek óta. Glamour napokon kaptam egy ilyet, gondoltam kiprübálom. A Lady Ann-hez képest (7-800ft) azért ez kb kétszer annyiba kerül, de hatásában nem volt kétszer olyan jó. Nem volt vele különösebben semmi baj, max izzadós nap végén kcisit már felkenődött a szemhéjam fölé, de mást nem tapasztaltam. Könnyű vele dolgozni, a fedése sem rossz. Egyedül az ára ami elriaszt, mert a Lady Ann-t fele ennyiért megkapom és ugyanolyan jó. Talán ennek puhább az ecsetfeje egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

pvivien

2017. december 14.

Én mindennap húzok tusvonalat , először filcessel majd a végét ezzel a tussal szoktam átrajzolni, hogy tartósabb legyen. Egész nap fent marad. kicsit fekete lesz a szemem széle de azt egy fültisztítóval könnyen le lehet törölni. Nekem megérte megvenni. Még sok van benne de ha elfogy újraveszem az tuti :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

lizibartha

2017. március 23.

Nem tudom, hogy a Glameyes-t kivonják e a forgalomból, de már sehol sem láttam, pedig számomra az volt a tus.
Úgyhogy kényszerből megvettem ezt.
Az applikátor szerintem botrány, nekem alig vesz fel anyagot, csłkoz, nem lehet normálisan felvinni, az applikátorfej pedig kőkemény.
Egy szerencsém van, hogy volt egy használhatatlan lovely tusom és valahogy ugyanolyan csavaros menete van mint ennek, így annak a tusecsetével használom.
Maga a tus nem kenődik, nem kopik, az tökéletes. Csak azért négy csillag, mert voltam olyan szerencsés hogy más ecsettel tudom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Úgyhogy kényszerből megvettem ezt.

timicsoki

2017. február 8.

Kupon napokon jutottam hozzá anno, de teljes áron is megéri. Nagyon mély fekete színe van, és szerintem nagyon könnyen és pontosan lehet dolgozni vele. Nekem nagyon sokáig elég volt, bár főként csak estére, bulikba, meg eseményekre használtam, a drámaibb hatás érdekében. Nagyon tartós volt, bár a dörzsölést nem szerette (de hát melyik igen?) és hamar száradt. Én még szemhéjalapot sem használtam hozzá soha. Én bőven a lejárati idő után is használtam, mert nem vettem észre, hogy bármi is megváltozott volna benne. Mikor már nagyon kevés volt kezdett talán kicsit kiszáradni és jobban morzsolódni, de az már bőven az ajánlott felhasználási idő után volt, nem is haragudtam érte. Most vettem egy zselés fajtát az alverdétől, az biztos ezer évig elég lesz, de ha elfogy, inkább visszatérek ehhez, vagy keresek egy újat, mert azzal azért nem vagyok 100%ban megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Pancsi27

2016. november 20.

Nagyon sok szemhéjtust használtam már, de ez az első, ami igazán bevállt, nagyon szeretem, már 3x vásároltam újra. Még 40 fokban is tart, vagy az esti bulit is bírja és ugyanúgy néz ki mint, amikor elindultam. A Catrice szemhéjalapozóját szoktam alá tenni, úgy még tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.