Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szodadora, az összetevőket feltöltötte: Layla, Módosítva: 2014. október 22.

100%-ban vízálló szempillaspirál, mely dúsít, hosszít és akár 12 órán át is hibátlan marad!

dreamworld

2017. szeptember 13.

Nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nagyon nem ajánlom.

Fujituli

2017. április 9.

Nem egy eget rengető spriál, pereg is, a kefe sokat vesz fel, attól csomósodik a pilla stb. Jól le kell húzni használat előtt, és akkor kb szép lesz az eredmény. Egyszerű, nekem annyiban tetszik, hogy nem lesz tőle giccses, feltűnően spirálozott szempillám, hanem diszkrét, de mégis hosszú. De göndöríteni nem fog soha, és nagyon körülményes használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

gwyneira

2017. január 12.

Eddig a Lovely méltán népszerű szempillaspirálját használtam - és valószínűleg maradni is fogok annál, mert eddig nem találtam nála jobbat -, azonban a DM-ben jártam és kellett már nagyon egy szempillaspirál, így hirtelen felindulásból megvásároltam ezt... Eddig úgy gondoltam, hogy egy szempillaspirál különösebben nem lehet rossz. Ráadásul Rimmel. A keféjét is gyorsan leellenőriztem, nem fésűs, úgyhogy tökéletes lesz, és már landolt is a kosaramban. Aztán otthon jött a próba, és pár másodperc alatt egy világ dőlt össze bennem. Ez a szempillaspirál nem ér semmit. Ívelt szempillákat ezzel elérni lehetetlen, sőt, mivel rengeteg festék kerül rájuk - vélhetően a kefe rossz kialakítása miatt -, még el is nehezülnek a pillák. Dúsításról már nem is álmodoztam ezek után.
FIGYELEM: ha akciósan találod meg valahol - ami nem kizárt, mert valószínűleg a gyártó is tudja, hogy nem éri meg az eredeti árát (sem) -, akkor se vedd meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

kekelilla

2016. november 6.

Ajándékba kaptam, kipróbáltam és nem tetszett, meg volt is épp más, amit használtam és szerettem. 2 hete azonban elővettem vészmegoldásként, mert kifogytam az előző spirálomból és hirtelen kellett valami helyette. Rájöttem, hogy azért nem szerettem, mert borzalmasan sok terméket vesz fel, szóval csomósít, nem lesz szép látvány, ám ha jól lehúzkodom használat előtt már nincs vele ilyen probléma, és jól használhatóvá válik. Összességében nem lesz a kedvencem, nem is fogom újravenni, de egynek elmegy, használtam már rosszabbat is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 6.

MsKors

2016. július 8.

Sokáig használtam, szerettem de nem annyira, hogy éveken át ragaszkodjak hozzá. Amolyan első spirálként gondolok rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

perlita14

2016. június 21.

Ezt a piros testvérkéjével felváltva használtam. A piros volt a hétköznapi, ez pedig a különleges alkalmas, bulis, mert biztos, ami biztos, ez a vízálló. Mindennapi használatnál biztos kikészítette volna a pilláim, de egy vízálló termék nem is arra van. Én elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Juuice

2016. május 5.

Nem volt egy nagy szám, de nagyon olcsón vettem. Nem sok hatása volt, több a semminél, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

kramlikitti

2015. december 30.

Valóban tartós, vízálló és nem kenődik el, viszont elég gyenge a hatása. Minimálisan hosszabbít, dúsít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

bazinga

2015. december 21.

Akciósan vettem, kb 600 ft-ért... Meg is bántam. Hiába viszem fel több rétegben, mintha rajtam sem lenne. És még büdös is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Huhi

2015. augusztus 11.

Éveken át ezt használtam mert valahogy sose akart elfogyni, ugyanakkor nem is száradt be. Még Angliában vettem 4 éve kb. és most ért véget a használhatósága. Tényleg nagyon jól vízálló, enyhe, egyszerű spirál, nagyon diszkréten színezi meg a pillákat, minimálisan dúsít is, hosszabbítást azonban én nem tapasztaltam egyáltalán. Gondolkodtam rajta hogy újra veszem, de végül a kíváncsiság miatt egy másik terméknél döntöttem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.