Rimmel

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: kremes98, Módosítva: 2016. december 29.

Egyedi formula a simább, egyenletesebb bőrért és hosszantartóbb hatásért. Egész nap friss arcbőrt kölcsönöz. Kisimítja a bőrt, minimalizálja a pórusokat. Ragyogóvá varázsolják a bőrt egész nap. Mattítja és kiküszöböli a bőr fényességét. Védi a bőrt a környezeti hatásoktól.

Orchideadin

2019. január 12.

Az egyik kedvenc primerem. Hidratálja a bőröm, üde hatást ad az alapozó felvitele után, finom illata van. Egyszerűen egy nagyon kellemes termék! És sokáig szép marad tőle a sminkem, látványos a különbség mikor nem ezt használom és mikor ezt használom között!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

evelinsz

2018. november 21.

Nem rossz primer, tetszett a sok apró csillám, jó illatú készítmény, kicsit hidratál, viszont nem tette tartósabbá a sminkemet. Most fog kifogyni, de nem hiszem, hogy újból megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

melindafabinyi

2018. november 21.

Megijedtem az apró csillámoktól először de aztán szinte mindennap használtam, szebb lett tőle az összehatás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

dorinav

2018. augusztus 25.

Első használat után kicsit megijedtem a sok csillámtól, mivel az egész arcom csillogott tőle. Nem lett a kedvenc primerem, azonban ha feltűnőbb/alkalmi sminket készítek mindig ezt a terméket használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 18.

Ezt a primert előbb vettem meg, és csak utána olvastam el a véleményeket és az összetevőit... Ha fordítva teszem, biztosan mást választok. Megörültem a benne lévő fényvédőnek,és ezért megelőlegeztem a bizalmat.
A tapasztalatom: semmi különös, semmivel nem jobb, mint egy sima hidratáló krém, de nem is rosszabb. Szépen felszívódik és teljesen jól tudom utána használni a folyékony alapozómat.
Az összetevői miatt biztosan nem fogom újravenni. ÉS: legközelebb előbb tájékozódom, utána vásárolok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Pinki

2018. augusztus 9.

Az ismertetőben leírtak nekem nem műkődnek. Olyan. Brutális csillám mennyiség van benne amit nem tudok mire vélni. Pár órával felkenés után átfénylik, különböző alapozókkal próbáltam, de egyikkel sem működött, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

gyongyikeolasz

2018. július 1.

Egyik kedvenc primerem. Leértékelve vettem a Rossmannban és nagyon szeretem. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

pinupdollstella

2018. május 16.

leárazva vettem meg a minap 1300 forintért, és nálam nagyon jól teszi amit kell. az apró csillámok kicsit zavaróak de elfedhetőek alapozóval, nem csúszkál rajta a smink és tartósabbá is teszi szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Írisz

2018. április 25.

Nem sok látszatja van,annyi hogy hidratál kicsit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Nem sok látszatja van,annyi hogy hidratál kicsit.

lovecreams

2018. március 15.

Első primerem, 500 Ft volt a Rossmannban, gondoltam kipróbálom. Tényleg csillogó, de a korrektor után nem látszódik. Nem vettem észre, hogy tartósabb lett volna tőle a sminkem, és a kifényesedést sem gátolta meg. Összességében nem rossz, picit hidratál is, de nem fogok érte túl gyakran nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Sodium PCA, Trehalose, Aluminum Hydroxide, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.