Rimmel

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merchajnalka, Módosítva: 2014. május 30.

Hosszabbító szemspirál

A benne található microrostok és az ún. Grow-Lash Complex összetevőknek köszönhetően 1 hónap eltelte után a pillák valódi növekedése tapasztalható. Akár 126%-kal hosszabb pillák 30 nap használat után!

Bernu

2018. június 24.

Leértékelve jutottam hozzá,mivel nincs kedvenc spirálom,mindig újakat próbálok ki. Megszerettem,hosszít és szétválaszt.Nem maszatolódik,este könnyen lemosható. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Odil

2017. július 17.

Semmi bajom a felvitt festékmennyisággel, egy rétegben hosszú, ívelt Barbie pillákat kapok, kettőben pedig valami drámai dolgot.
Könnyű és jó használni, ráadásul a szempilláimat fényesebbé és dúsabbá tette. Abszolút 10/10.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

jns.melinda

2017. február 13.

Mikor megvettem és kipróbáltam utáltam. Lefóliázottat vettem és ez az a spirál, amit hagyni kell egy kicsit állni felbontás után. Egy hónap múlva elővettem és tökéletes egy aprósággal, hogy este a szemem alatt és felett egy kicsit látszik, de az ujjammal letörlöm és kész, ez engem nem zavar. Szétválaszt, megtartja az ívet, és olyan angyalkás szempillákat csinál. Valaki írta, hogy a telescopic olcsóbb verziója, szerintem is nagyon hasonlóak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Powderpuff Girl

2016. november 10.

Nagyon pöpec kis csomagolása van és a keféje is tetszik, mert átmenet a nagyon mini sörtés műanyag és nagy kefés verziók között. A szemzugba is könnyen odafértem a hegyével. Szépen ível és szétválaszt, viszont kissé kevés festéket vesz fel, így kevésbé fogja be a pillákat. A legnagyobb dilemmám a spirállal, hogy a nap folyamán több alkalommal felkenődik a szemhéjamra, szemöldököm alá, ezért nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

noncsi121

2016. április 10.

Én nagyon szeretem. A szempilláimat szétválasztja és meghosszabbítja, ami nem csoda , hiszen mikrorostokat tartalmaz. A szemem nagyon érzékeny és a többi ilyen rostokat tartalmazó spirál irritálta, de ezzel semmi panaszom nincs. Nem mosódik el és nekem akár 12 órát is kibír ha egy durva napom van. Biztos újra meg fogom venni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 10.

Berthus

2016. március 17.

Én nagyon szeretem, igaz nekem dúsnak elég dús a szempillám így tehát inkább a szempilla hosszabításra kellett fektetnem a hangsúlyt. Szerintem annak eleget tesz és nekem nem is csomosódik és folyik le. Sőt szépen íveli is a szempilláimat. Ezért megkapja tőlem az 5* és több mint valószínű újra is vásárolom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

CsengeJV

2016. január 18.

Az itteni vélemények miatt vásároltam meg. Hát, nem vagyok tőle elájulva...nekem az applikátor túl vékony, nem visz fel elég festéket és ami a legjobban bánt: nagyon nehezen szárad! Pislogok egyet és szétkenődik az egész. Egyelőre pénzkidobásnak érzem, de majd egy hónap múlva update-elek, hátha valóban hosszabbítja a pilláimat.

Update: Nagyon hosszú ideig elég volt, augusztusban vettem és csak most januárra használtam el. Hosszabbító hatását pedig alá kell írnom, tényleg van neki, de nem több, mint a patikában kapható 500 Ft-os ricinusolaj. Nem vásárolom újra, de egy csillaggal feljavítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

maow

2016. január 11.

Azért esett erre a spirálra a választásom, mert a vékony kefével jobban oda tudok férkőzni a szempilláimhoz anélkül, hogy összekenném a szemhéjamat, de sajnos csalódnom kellett: a festék számomra folyós volt, így még jobban pacázott, ráadásul összetapasztotta a pilláimat néhány szarvasbogárlábbá. Nagyon csúnya lett a végeredmény, nem is volt kedvem megvárni, hogy egy kicsit száradjon a festék, hátha úgy jobb lesz, inkább túladtam rajta, úgyhogy a növesztő hatásáról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

shatzy

2016. január 7.

Erős kefe. Nagyon, tehát akinek érzékeny a szeme, az vigyázzon, amikor felrakja, mert karcol:) Tudását tekintve jó, kiemel, és ível. Mivel nekem alapból hosszúak a pilláim, durva hosszabbítást nem érzékeltem, de a pillákat megtartja ívben egész nap. Nem hullott le nap végéig. Lemosni nem nehéz. Szépen szétválasztja a pillákat. A L'oreal telescopic spirál olcsóbbik verziója. Jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

lillcso95

2015. december 22.

Most volt akciós a DM-ben, szóval úgy voltam vele, próbáljuk ki. A keféje is tetszett, gondoltam, majd szép "fésült" szempilláim lesznek...hát nem lettek. Egyrészt túl sok festéket vesz fel, másrészt a pilláim oké hogy hosszabbnak hatnak, viszont kb összeállnak 3 pillakupacba. Köszike... Úgyhogy tegnap kipróbáltam a másik szempillaspirálom után felrakni, úgy viszont aránylag szép hatást értem el vele. Viszont tényleg alaposan le kell szedni róla a felesleges festéket. Szóval összességében nem ér meg ennyi pénzt, még akciósan sem...azért egy Rimmeltől nem ezt várnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Apigenin
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17, Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Biotin

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!