Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   8,5 g

Ultra krémes púder, akár 14 órán át tartó hatással.

hellaprosz

2016. április 8.

Nagyon jól fed, természetes a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 8.

Nagyon jól fed, természetes a hatása.

nekokaa

2016. február 15.

Nagyon szerettem ezt a púdert amíg lehetett kapni egy leárazáskor vettem igaz egy kicsit sötétebb volt mint amilyen amúgy a bőrszínem, de egyébként elég jól fedett, a tükrös részét pedig egyszerűen imádom azóta is használom mióta kifogyott, nagyon praktikus :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 15.

judit86

2015. december 21.

Akciosan vettem es nagyon nem bantam meg,ez a puder nekem nagyon bevalt,teljes aron is megvennem.tenyleg nagyon jol mattit es a fedese is jo meg onmagaban is.csak ajanlani tudom zsirosodasra,fenylo arcborre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

dvika

2015. szeptember 19.

Ez a kedvenc púderem, már vagy ezerszer újravettem :) Krémes, könnyű, egyenletesen fed, ráadásul sokáig kitart. Praktikus benne a tükör.

Szerintem már nem gyártják, mert nagyon eltűnt a polcokról :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Szerintem már nem gyártják, mert nagyon eltűnt a polcokról :(

ananas

2015. április 26.

Nem nagyon viselem el az arcomon az alapozót, púdert és hasonlókat. Azt érzem, mintha valami maszk lenne az arcomon, ami ráadásul szárítja is a bőröm.
Viszont szükségem lenne egy leheletnyi fedésre, hogy a bőröm szebbnek tűnjön.
Szó mi szó ... ez a termék az én elvárásaimnak megfelel. Sikerült találnom a bőrömhöz hasonló színt, ami elég sokáig az arcomon marad. Ráadásul krémes is, így nem szárítja a bőrömet, mint sok más termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Viszont szükségem lenne egy leheletnyi fedésre, hogy a bőröm szebbnek tűnjön.

pmarcsi

2015. április 25.

Én egy nagyon sötét árnyalatot vettem meg, mert kiárusítoták éppen és nagyon olcsó volt. Bronzosítónak használom, és erre a célra Tökéletesen megfelel. Tartós és nagyon kellemes színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

cuclee

2015. április 24.

Szépen fed, nem okod pattanásokat, szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 24.

Szépen fed, nem okod pattanásokat, szeretem!

Clara

2015. április 13.

Nekem a legsotetebb arnyalat van, mivel sokat szolizok, es fenyes a birom hamar, O megis tokeletesen fed es szarazon tart:)
Meglepett hogy kennyire konnyu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Meglepett hogy kennyire konnyu.

erika88

2015. február 13.

Még új a kapcsolatunk, de eddig tetszik. :) Szépen el lehet oszlatni. Ha nem jövök fel ide, soha nem jövök rá, hogy tükör és szivacs is van hozzá! :D Köszi az infót!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

hvcs

2015. február 7.

Én ezt a púdert nagyon szépnek látom. Könnyű, selymes fedést ad. Nem porzik, nincs vakolat-hatása, a tartósságával elégedett vagyok.

Elsőre elég sok próbálgatás után a 103-as "True Ivory" árnyalatot vettem meg, mert ugyan cseppet sincs elefántocsont színű bőröm, de valahogy a többi arcra kenve nagyon barna volt. Elég szépen illik a bőrömhöz, bár így télen már kezd kicsit sárgás-vörösesnek hatni... ha eldolgozom, már nem feltűnő, de mégiscsak ez a különös helyzet: meg kell vennem a legvilágosabb árnyalatot télire. Ami azt jelenti, hogy ezt a púdert csak közepes és kifejezetten kreol bőrűek tudják használni.

Az öt csillagot tehát úgy kell érteni, hogy nekem személy szerint csodaszer, de porcelánbabáknak cseppet sem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Vitis Vinifera (Grape) Juice

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Acai pálma szárított zúzalékának pora. A CosIng szerint bőrradírozó anyagként használják, Paula Begoun kiváló antioxidánsnak tartja a növényt.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.