Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tittus, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 15.

lilaszilva

2014. május 12.

Santa Rose árnyalatban vettem meg, szintén akcióban, 500Ft-ért. Nem igazán használok Rimmel termékeket, de tiszta pozitív csalódás ért. Nagyon szeretem! Ez a szín nagyon szép, természetes, ici-picit csillámos. Nagyon kevés is elég belőle és a tartósságával sincs gondom. Az egyedüli hibája a dobozkája, amit alig lehet kinyitni, sokáig majd beletört a körmöm (egyszer bele is kaptam a szélébe), de mostanra találtam egy technikát a nyitására. Csupán ezért vonnék le csillagot, de mivel a pirosítót értékelem, mégsem fogok! :) Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

timeanagy

2014. február 15.

Imádom 500 Ft ért vettem teljes áron is megérné;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

Imádom 500 Ft ért vettem teljes áron is megérné;)

Rovett

2014. február 8.

04 Bronze pirosítója van meg, 400 forintért vettem. Picit csillog a dobozában, de az arcon egyáltalán nem. Elég sápadt a bőrszínem, én kontúrozásra használom. Féltem, hogy túl barna a bőrtónusomhoz, egy frászt. Fantasztikusan szépen egybeolvad a saját bőrszínemmel, tényleg teljesen természetes színt kölcsönöz. Imádom, ennyi pénzért, meg végképp favorit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Edit87

2013. december 30.

Berry-t használom, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Berry-t használom, nagyon szeretem!

tittus

2013. június 27.

Update: Beszereztem a Santa Rose-t is, az is gyönyörű, természetes matt szín, nagyon jó :). A másik,a Berry pedig örökös kedvencemmé nőtte ki magát...egyszerűen tökéletes!!! Nemrég megújultak, úgyhogy szerintem ez az a pirosító, amire tényleg nagyon érdemes beruházni ;) !!

Én tök véletlenül vettem meg...már régóta szeretnék egy bogyósabb színű pirosítót. Nagyon megörültem, amikor rátaláltam ennek a pirosítónak a Berry árnyalatára, csakhát...az üvege nem átlátszó,hanem kékes, teszter meg nem volt, így a vásárlás után jöttem csak rá, hogy ez nem is az a szín, amelyre annyira áhítoztam.VISZONT! Később elkezdtem használni, és nagyon meggyőzött, most nyáron mindennap ezt használom. A színe ugyan nem bogyós, hanem barackos-barnás, de nagyon jól pigmentált, az állaga olyan selymes, jól építhető, és még 38 fokban is kibír egy napot! Nagyon megszerettem ezt a terméket, bár ezelőtt még semmilyen cuccom nem volt a Rimmeltől, ez most egy pozitív benyomást keltett bennem. Ár-érték arányban is nagyon megéri, úgyhogy nálam most ez egy ötös :].

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

bartostimeaa

2013. június 25.

Egy matt bronzos arnyalat van meg nekem amit en nagyon szeretek, foleg nyarra, olyan kulonleges mert nem egeszen barnas es nem is pirosas, valahol a ketto kevereke. En ferde pirosito ecsettel szeretem felvinni az arcscsont ala, nekem ott all a legjobban, nagyon szeretem. Nagyon tartos, sot eleinte sokat vittem fel, azt hittem nem latszik, de tevedtem, mert nagyon keves is eleg belole es maris latszik. Biztos ujraveszem, nekem az egyik kedvencem lett. :) Biztos van nala jobb is, csak en meg nem fedeztem fel, ugyhogy mig ebben a tudatban elek jar neki az a bizonyos 5 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Alafaya

2013. június 8.

Eredetileg egy rózsaszínes árnyalatot szerettem volna venni, de a régi verziónál (ezen már változtattak) még kék volt a fedél, ami nagyon be tudta csapni az embert. Otthon derült ki, hogy a szép rózsaszínnek gondolt Santa Rose árnyalatom inkább barackos-rózsás. Viszont amikor kipróbáltam, rá kellett jönnöm, hogy a szín egyszerűen tökéletes. Ez az az árnyalat, ami szinte mindenkinek jól áll, mert kifinomult, semleges (nem hideg, de nem is igazán meleg árnyalat), tulajdonképpen olyan, mint amikor természetesen kipirul az ember. A természetes, visszafogott sminkek kedvelőinek nagyon ajánlom. Nekem egész nap fenn marad a zsíros bőröm ellenére is. Nagyjából ugyanazt az eredményt tudom vele elérni, mint a Clinique Honey Blush-ommal, viszont jóval kisebb teher a pénztárcámnak, így aztán kivívta magának, hogy mindennapos kedvencemmé váljon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 8.

eszterrr

2013. május 24.

a csomagolása tényleg nem a legjobb. de a színe nagyon tetszik, santa rose van meg. csillámos, de nem feltűnő. tényleg tartós és szépen mutat. meg vagyok elégedve vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 24.

shoesgirl

2013. április 3.

A mostani Rimmel 3in1 pirosítom előtt használtam. Nem rossz, viszont a 3in1-es felülmúlja. Természetes pírt adott az arcomnak, de nem mondanám, hogy remek lett volna a hatás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

allcatsaregrey

2012. június 29.

Sajnos sikerült egy elég erős színt választanom, ami a netes rendelés miatt nem derült ki, de ennek ellenére tetszett, egész jól pigmentált, és nem is volt drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.