Rimmel

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: musume, Módosítva: 2016. november 7.

Vízálló bronzosító púder, bársonyosan lágy textúrával a természetes bronzos hatásért. SPF 15 fényvédővel.

4 árnyalatban kapható

Ár: 400 Ft , Eladó: SweetLikeMee
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előreutalással, postával vagy foxpostal tudom küldeni

becu

2022. március 27.

Szép, természetes és tartós:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

Szép, természetes és tartós:)

Kittykkovesdi

2020. október 1.

Sajnos ő nekem nem újravevős. Reggel, amikor felkenem szép és jól eldolgozható, viszont délután ha hazaérek már kb. semmi nincs belőle az arcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 1.

TimyeK

2020. augusztus 3.

Nagyon szeretem ezt a terméket, szép természetes hatású, jól pigmentált, szépen építhető bronzosító. 022 sun bronze árnyalatot használom, talán az a legsötétebb. Talán kissé narancssárgás árnyalatú, de mivel sárgás bőrtónusú vagyok, így rajtam természetesen áll. Ami számomra negatívum, az maga a csomagolás kialakítása, sajnos mindig összetöröm a tetejét, pár hónap után pedig magát a púdert is. Ezért nem vonok le, sajnos bénácska vagyok ezekhez a leemelős tetejű tégelyekhez. Az illata kellemes, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

amyherczeg

2020. június 20.

Nagyon szép, természetes hatást lehet elérni vele. Ár-érték arányban szerintem rendben van. Tartóssága is megfelelő nekem, bár ez szerintem primer és alapozó függő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Mantra

2020. június 16.

Nagy dilemma után a 021-es sun light változatát vettem meg. Ár-minőség arány rendben van. Jó kis bronzosító jó áron (ráadásul most akciós volt a DM-ben). Világos bőrömet üdévé teszi, egy kis barackos arcpirosítóval nagyon szépen műkődik együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

rrrreka

2020. február 27.

Sajnos nekem brutál pattanásos lett tőle az arcom, pedig szerettem. Nem elég tartós, de szép a színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

KovTekla

2019. november 20.

Ketszer vettem ujra, most tervezek valtani. A mostanit osszetortem es ezutan alkohollal mentettem meg, ugyanis par hasznalat utan tort el..es amiota uj alapozom van rettentoen narancssarga az arcomon.. azert vettem meg mert anno mikor ratalaltam ez volt az egyetlen bronzosito amiben nem volt csillam, nagyon sokaig ezert istenitettem de most a Lovely chocolate bronzeret tervezem megvenni ugyanis agyonig van hipeolva, es ranezesre is inkabb barna mint narancs. Ezert a narancsos arnyalatert kap tolem 4csillagot, de mindenkinek csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

VMRegina

2019. november 15.

Én nagyon szeretem ezt a bronzositót. Szerintem nagyon szép színe van, könnyen eldolgozható, építhető. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Danielllla

2019. október 25.

Szép a színe, jól eldolgozható, lehetne tartósabb, de az ár-érték arányt tekintve nekem tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

duchess_g

2019. augusztus 18.

Ez egy jó kis bronzer lenne, lehetne belőle több árnyalat. Kicsit narancssárgás, egy idő után le is kopik, nem bír ki egy egész napot. A csomagolása sminktáskába nem való, max a fiókban lehet tárolni otthon, mert hamar összetörik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Methylparaben i I ta I par 0 0