Rimmel

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: musume, Módosítva: 2016. november 7.

Vízálló bronzosító púder, bársonyosan lágy textúrával a természetes bronzos hatásért. SPF 15 fényvédővel.

4 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: CutestLamb
Állapot: ecsettel egyszer próbált, Helyszín: Szekszárd, fizetés: Személyesen átvehető Szekszárdon vagy Baján, illetve banki átutalás után postázom is, melynek költsége a vevőt terheli.
duchess_g

2019. augusztus 18.

Ez egy jó kis bronzer lenne, lehetne belőle több árnyalat. Kicsit narancssárgás, egy idő után le is kopik, nem bír ki egy egész napot. A csomagolása sminktáskába nem való, max a fiókban lehet tárolni otthon, mert hamar összetörik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Lilka

2019. augusztus 9.

Porzik, talán ez ez egyetlenegy negatívuma, de osszeségében drogériás szinten egész jo kis bronzosíto, tartossága is rendben van..persze nem lehet osszehasonlítani egy Benefit bronzosítoval...de az árát mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Csirke21

Korcsoport: < 18
2019. július 24.

(021es van meg) Kicsit porzik, ami annyira nem zavaro, de ahoz, hogy latszodjon tobbet kell belole felvinni, ugy viszont nagyon sárgás szine van. A tartossaga nem kiemelkedo,de nem is rossz. Tetszik, hogy nagyon sok van benne. Elso brinzositom, de nem tetszik es nem vennem ujra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 24.

kisstundi99

2019. július 11.

A szinével nem vagyok kibékülve, elég sárgás. Más problémám nincs vele, de nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Sierra0120

2019. június 12.

Két éve csak ezt használom, ez amúgy a második bronzosítóm. Szeretjük egymást, jóban vagyunk. Nem vettem észre, hogy az arccsontomnál több lenne a mitesszer tőle, vagy ilyenek. Nem irritál, nem porzik, nem maszkosít.
Azt azért hozzá kell tennem, hogy el kell találni, mennyi a természetes mennyiség belőle. Nekem beletelt pár hétbe, mire rájöttem mennyit vigyek fel az ecsettel. Könnyen sárgás, túlzó lehet, ha "túltoljuk". Ettől függetlenül jelenleg a legjobb bronzosító, és mivel nekem bevált, nem hinném, hogy msra térnék át.
5 csillag! Köszi Rimmel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

5 csillag! Köszi Rimmel!

Vanessza0420

2019. június 4.

A nagy kedvencem! Tartos, szepen fed, nagyon konnyu eldolgozni. Szerintem a tokeletes bronzosito.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

szucsnoem95

2019. április 4.

Az első bronzosítóm. Talán kicsit sárgás és nem érzem annyira tartósnak sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Az első bronzosítóm. Talán kicsit sárgás és nem érzem annyira tartósnak sem.

JErzsi

2019. március 16.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg még az őszi Joy-napokon. A fakó téli színemen nem hat túl természetesen, nálam sajnos elég sárgás, kontúrozni nem lehet vele. Tudom nem is arra való, de reménykedtem benne, hogy ezzel a termékkel egy kis "árnyékot" is csalhatok az arcomra, hát sajnos nem. Ha mégis kedvet kapok használni, sokat kell vele szöszölni, hogy valamennyire természetesnek hasson és ha sikerül, akkor sem bírja ki az egész napot, kb. 3 órát.
Nyáron szerintem jobban fogjuk kedvelni egymást. Szemhéjpúderként is használtam már, annak sem rossz, de ugyanaz a gond vele, mint az arcnál, mélyítő vonalba ez számomra túl meleg szín.

Mindenesetre kuponnal 750 Ft-ért nem volt egy rossz vásár, de sajnos nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Sztundi

2019. március 14.

Számomra a tökéletes bronzosító. Régóta kerestem már egy természetes hatású bronzosítót, mert nekem az összes egy narancssárga pacaként hatott az arcomon, ez azonban teljesen jól működik, szép a színe, szolid, diszkrét és természetes hatást lehet vele elérni. Télen és nyáron is megfelelően idomul az arcomhoz. Az illata is nagyon kellemes, és elég nagy kiszerelésű, sokáig elég, valamint az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

EBoglarka

2019. március 11.

Nyáron szerettem használni én is, elég sötét sárgás árnyalat volt meg nekem. Szép enyhe fénye van, az összetevői már kevésbé szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate