Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   6,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakápoló olaj, 4 értékes (kókusz, gránátalma, jégcsapretek mag-és abesszin tátorján) olajjal, melyek gyengéden táplálják az ajkakat és ultra fényes felületet eredményeznek. Az olaj nem ragad, gyorsan szárad és nem hagy zsíros érzetet.

Ár: 700 , Eladó: zsozsi0205
Állapot: új, Helyszín: Szombathely, fizetés: posta, foxpost megoldható
Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
Ann86

2019. február 27.

Akciósan vettem 650 Ft-ért. Gyöngyőrű a fénye, nem ragad és remekül hidratál.

Ann86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Akciósan vettem 650 Ft-ért. Gyöngyőrű a fénye, nem ragad és remekül hidratál.

ReiShiltenphie

2018. december 31.

az 500-as Pop Poppy árnyalatot vettem meg. Nagyon megtetszett a színe, először azt hittem folyékony rúzs de később tudtam meg, amikor itthon kipróbáltam, hogy nem. Kicsit lelombozódtam de adtam egy esélyt neki. Felkenve gyönyörű fényt ad a számnak, nem ragad, kellemes viselni. Az applikátor fantasztikus, könnyű vele dolgozni. Még nekem is sikerül tökéletesen dolgoznom vele. Van egy kis halvány színe ami kiemeli a szememet és ez plusz pont. Összességében imádom. Az eddigi legjobb szájfényem.

ReiShiltenphie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 31.

herczegno33

2018. november 9.

Több árnyalatát is kipróbáltam, coral, smart pink, master pink. Szèp színek, jó állag, tartós is. De azt hiszem ajakápolóban a miss sporty - really me- jobban bejön.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

NitaNitaa

2018. augusztus 19.

Először Smart Pink árnyalatban vásároltam meg, ami maga volt a szerelem. :) Nem ragadt, szépen csillogott, hidratált és szépen színezte az ajkaimat azután is, hogy a csillogás eltűnt. Majd megvásároltam Master Pink árnyalatban is, ami kevésbé pigmentálta az ajkaimat, jobban ragadt és kevésbé hidratált, így ez már nem igazán jött be. Emiatt levonok egy csillagot, mert lehet, hogy csak én fogtam ki romlott terméket. A további két árnyalatot még nem próbáltam.

NitaNitaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Mancsoska

2018. március 20.

A Contemporary Coral árnyalat van meg. Először felkenve szép fénye van,ami egy idő után eltűnik. Nekem utána egy szép, halvány réteget hagyott az ajkamon, ami nem volt ragacsos. Az én ajkaimat hidratálta, nagyon szeretem. A színe amúgy annyira nem erős, de szerintem egy ilyen terméknek nem is ez a lényege.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

kalmaniki

2018. január 12.

400 Coral árnyalatot vettem meg, de nekem nem jött be ez a szájfény. A színe gyönyörű, kicsit látszik az ajkakon is. Vizes fénye van, de pár pillanat múlva el is tűnik az ajkaimról. Az illata nagyon erős, mialatt rajta van az ajkaimon végig érzem a számban a kellemetlen parfümös ízét. Nem ragad, ez az egyetlen pozitív tulajdonsága, viszont ezáltal nem is annyira tartós. Nem szárítja az ajkakat, de nem is hidratálja.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

viviennoo

2017. december 22.

500 - nekem pont az tetszik benne, hogy nem olyan élénk, 2 árnyalatot vásároltam, a csomagolásból ítélve egy pirosas, illetve ezt az 500-as árnyalatot. A pirosasat szántam magamnak, ezt meg barátnőmnek, de a pirosas csomagolású ponthogy élénk rózsaszín, ez meg a rózsaszín csomagolás ellenére inkább a piros felé húz. Szép, halvány színe van, életet lehel az arcomra, kellemes az illata (egyébként akciósan volt 1000 ft körül)

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

szeliger

2017. november 20.

500 Pop Poppy színben, szép, jól hordható szín, messze nem olyan élénk,mint azt a tubus alapján gondoltam. Jó véleményeket kapott itt, ezért mertem rá beruházni, de nálam nem igazán teljesített. Az applikátor viszonylag könnyen használható,elsőre kicsit keménynek tűnt, de aztán jól el lehet vele kenegetni a szájfényt. Elég markáns, szintetikus íze van, sokáig érezni az aromáját az ajkakon. Szép, vizes fényt ad, csak egyáltalán nem tartós, nekem egy órát sem bír ki. Ráadásul az én számat nagyon szárítja, olajos bevonatként marad fent az ajkak bőrén, alatta viszont a bőr cserepesedik. Totális pénzkidobás volt, sokkal jobbra számítottam.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 20.

FruzsiF

2017. szeptember 23.

Nekem egy kicsit túl folyós,de aki ezt nagyon szereti annak szuper. A színe szép.

FruzsiF
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

maedusa

2017. augusztus 3.

Színe miatt vettem meg, de meglepően jól terül el a számon, kellemesen olajos fényes színezett ajakfény. Szeretem használni.

maedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Squalene, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.