Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   6,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakápoló olaj, 4 értékes (kókusz, gránátalma, jégcsapretek mag-és abesszin tátorján) olajjal, melyek gyengéden táplálják az ajkakat és ultra fényes felületet eredményeznek. Az olaj nem ragad, gyorsan szárad és nem hagy zsíros érzetet.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

v.sara

2021. március 7.

100 Smart pink árnyalat van meg, és nagyon szeretem. Picit színezi meg az ajkaimat, nem feltűnő de mégis sokkal szebb végeredményt ad. Nagyon jó illata és íze van, állaga is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

noricza

2021. február 26.

200 master pink-et használtom. Nagyon jól ápol, tartós, nagyon szép fénye van és ami nagyon fontos nem lesz 10 perc után ragacsos. Az illata nagyon fincsi, kedvencem. Egy szó mint száz megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

Kriszta46

2020. augusztus 27.

Szép, finom, csak hamar leeszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Szép, finom, csak hamar leeszem :)

Lina14

2019. július 31.

2 színt is vettem, a 300 modern pink és a 400contemporary coral landolt a kosaramban. Adnak egy kis színt az ajkaknak, meg fényt is. Olajos inkább a textúrája, nem ragad, ami kényelmes, azonban az ajkaim 1-1,5 óra alatt beisszák. Sminklemosóval le het szedni, nem túl tartós a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Csipetke

2019. április 25.

Én a 200-as master pink-et emeltem el a polcról ahogy megláttam ezt a szép rózsaszín külsejét. Szóval engem már a külseje is megvett kilóra. Az applikátora is tökéletes. Könnxű használni és finom puha. Nem marad rajta sok szájfény. Igazából ez nem is szájfény hanem mint a neve is mutatja olaj. De az a kellemesebb fajta. Nem az a ragadós,zavaró. Hidratál és azért van egy kis színe is ami nem túl sok, de nekem pont elég miután felfogtam, hogy ez nem szájfény. Nem csúszkál a számon kellemesen tartja magát elég sokáig. Lehet, hogy most nyárra ez egy kicsit sok lesz nekem, de a színe miatt mindenképpen használgatom majd és lehet, hogy a táskám lakója is marad. Bár nyáron inkább a színvédős ajakápolókat és a gyümölcsös változatokat szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

Ann86

2019. február 27.

Akciósan vettem 650 Ft-ért. Gyöngyőrű a fénye, nem ragad és remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Akciósan vettem 650 Ft-ért. Gyöngyőrű a fénye, nem ragad és remekül hidratál.

ReiShiltenphie

2018. december 31.

az 500-as Pop Poppy árnyalatot vettem meg. Nagyon megtetszett a színe, először azt hittem folyékony rúzs de később tudtam meg, amikor itthon kipróbáltam, hogy nem. Kicsit lelombozódtam de adtam egy esélyt neki. Felkenve gyönyörű fényt ad a számnak, nem ragad, kellemes viselni. Az applikátor fantasztikus, könnyű vele dolgozni. Még nekem is sikerül tökéletesen dolgoznom vele. Van egy kis halvány színe ami kiemeli a szememet és ez plusz pont. Összességében imádom. Az eddigi legjobb szájfényem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 31.

herczegno33

2018. november 9.

Több árnyalatát is kipróbáltam, coral, smart pink, master pink. Szèp színek, jó állag, tartós is. De azt hiszem ajakápolóban a miss sporty - really me- jobban bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

NitaNitaa

2018. augusztus 19.

Először Smart Pink árnyalatban vásároltam meg, ami maga volt a szerelem. :) Nem ragadt, szépen csillogott, hidratált és szépen színezte az ajkaimat azután is, hogy a csillogás eltűnt. Majd megvásároltam Master Pink árnyalatban is, ami kevésbé pigmentálta az ajkaimat, jobban ragadt és kevésbé hidratált, így ez már nem igazán jött be. Emiatt levonok egy csillagot, mert lehet, hogy csak én fogtam ki romlott terméket. A további két árnyalatot még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Mancsoska

2018. március 20.

A Contemporary Coral árnyalat van meg. Először felkenve szép fénye van,ami egy idő után eltűnik. Nekem utána egy szép, halvány réteget hagyott az ajkamon, ami nem volt ragacsos. Az én ajkaimat hidratálta, nagyon szeretem. A színe amúgy annyira nem erős, de szerintem egy ilyen terméknek nem is ez a lényege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Squalene, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.