Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   1165 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 15.

Kiszerelés:   1,4 g

Puha szemöldökceruza, mellyel precíziós pontossággal lehet rajzolni, satírozni a szemöldököt. A ceruzához egy kis kefe is tartozik.

Kamea

2019. május 14.

Évek óta használom, nem is tervezem lecserélni. A szemöldököm korrigálására kiváló, precízen lehet vele dolgozni. Tartós: egész nap kitart, a kupakon lévő kefét is használom, praktikus dolog. Nekem a ceruza jobban bevált, mint a szemöldökpor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

spacemonkey

2018. november 29.

elég régóta használom már napi szinten, és nagyon sokáig kitart - olyan 2 éve biztos megvan, és kicsit kevesebb mint a fele van meg. :) sajnos ezidő alatt a kupakon a kis kefe elhasználódott.
szín terén nem annyira passzol. a sötétbarna van meg nekem, de az is valahogy olyan narancsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

bagolylilith

2018. szeptember 12.

Nagyon szeretem, a sötétbarna verziót használom, kellően krémes, így felvételkor nem hullik tőle az egyébként dúsítás alatt álló ritkásabb szemöldököm. Elég tartós, a felsőm sem keni össze, ha öltözködésnél véletlenül hozzáér a szemöldököm a ruha anyagához. Nagyon sokáig elég még folyamatos hegyezés mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. augusztus 27.

Nekem tökéletesen bevált ez a szemöldökceruza. A sötétbarna árnyalatot választottam, a sötét hajamhoz ez illik leginkább. Precízen lehet vele dolgozni, nem kenődik el, a nap végéig kitart. A kupakján lévő kis kefét is használom, miután felvittem a terméket, ezzel eligazítom. Sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

sailorluna

2018. augusztus 15.

nem sikerült vele igazán természetes hatást elérnem. kellemes vele dolgozni, nem kenődik könnyen, sokáig fent marad. a kupakján lévő kefe tök jó praktikus. sajnos nem tetszik magamon, nem találtam olyan színt a kínálatban, amely igazán illene a szemöldökömhöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

eszti87

2018. augusztus 15.

Majdnem elhasználtam, ami egész jót jelent, viszont csak egy fokkal krémesebb volt, mint az Essence kőkemény ceruzája, így egy kicsivel precízebben lehet vele dolgozni, viszont a színe....sötétbarna színt vettem meg, aminek vöröses beütése volt, nagyon nem passzolt a szín :/
Végülis, amíg nem találtam jobbat, elhasználgattam, de 3 csillagnál többet nem tudok adni neki. Sorry.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

szvekitti

2018. július 6.

Az első szemöldökceruzám és nem is tervezem lecserélni. Sötétbarna árnyalatban van meg, szépen lehet vele vonalat húzni és satírozni is. Talán a zsíros bőrömnek köszönhető, hogy a nap végére már nem olyan sötét a színe, de legalább nem mászik el. Valóban nem kenődik el, ha használat után közvetlenül használom a kis keféjét is, ami szerintem nagyon pozitív. Csak a ritkább területeket töltöm ki vele, már ezer éve megvan és még nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

pacsalia

2018. július 1.

nekem nagyon bevált :) mindent elmondtatok előttem. a Catrice szemöldökceruzája is nagyon jó, de ez még azt is kenterbe veri :) :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

misstunic

2018. június 24.

Szeretem ezt a ceruzát, szép és tartós eredményt ad, kár hogy amerre én járok ott konkrétan nem lehet kapni sehol sem a szőkéknek való árnyalatát, pedig többször több helyen próbálkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Zsofii88

2018. június 24.

Imádom. Egész nap fentmarad.
Ajánlom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Imádom. Egész nap fentmarad.
Ajánlom!:)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0