Rimmel

Ár:   1165 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 15.

Kiszerelés:   1,4 g

Puha szemöldökceruza, mellyel precíziós pontossággal lehet rajzolni, satírozni a szemöldököt. A ceruzához egy kis kefe is tartozik.

Rimmel Professional Szemöldökceruza (Dark Brown)
Ár: 1000 Ft , Eladó: Nusamusa
Állapot: 1-szer próbált, nem jó a szín, Helyszín: Budapest, Alsónémedi, fizetés: személyes átvétel lenne a legjobb
Tmika

2019. november 22.

Itteni vélemények alapján vettem, és már csak ezt használom. Megtaláltam a nekem tökéletes árnyalatot, jól hegyezhető, megfelelő puhaságú, nagyon szépen lehet vele dolgozni. Mióta ezt használom, többen is megdicsérték a szemöldököm. Az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

Azalea

2019. augusztus 29.

Ha tudtam volna, hogy ez ilyen jó, nem veszem a dràgàbb mac szemöldökzselét. Szebben is tudom megrajzolni az ìvet. A catrice ceruzàja túl kemény volt, de ez pont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

2019. augusztus 27.

Legjobb szemöldök ceruza amivel eddig találkoztam. Könnyű vele dolgozni. Szépen fed és nem kenődik el. Én a 001-es dark brown színt használom és egyszerűen tökéletesen passzol a hajamhoz. Csudi jó kis ceruza :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Vivo33

2019. július 14.

Nagyon szeretem. Télen-nyáron jól fed, nem kenődik. Szép hatást lehet vele elérni. A sötét barna árnyalatot használom, és nagyon bevált sötét hajtöveim mellé. Egész nap kitart, és nem kell ellenőrizgetnem, átdolgoznom se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Kamea

2019. május 14.

Évek óta használom, nem is tervezem lecserélni. A szemöldököm korrigálására kiváló, precízen lehet vele dolgozni. Tartós: egész nap kitart, a kupakon lévő kefét is használom, praktikus dolog. Nekem a ceruza jobban bevált, mint a szemöldökpor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

spacemonkey

2018. november 29.

elég régóta használom már napi szinten, és nagyon sokáig kitart - olyan 2 éve biztos megvan, és kicsit kevesebb mint a fele van meg. :) sajnos ezidő alatt a kupakon a kis kefe elhasználódott.
szín terén nem annyira passzol. a sötétbarna van meg nekem, de az is valahogy olyan narancsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

bagolylilith

2018. szeptember 12.

Nagyon szeretem, a sötétbarna verziót használom, kellően krémes, így felvételkor nem hullik tőle az egyébként dúsítás alatt álló ritkásabb szemöldököm. Elég tartós, a felsőm sem keni össze, ha öltözködésnél véletlenül hozzáér a szemöldököm a ruha anyagához. Nagyon sokáig elég még folyamatos hegyezés mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. augusztus 27.

Nekem tökéletesen bevált ez a szemöldökceruza. A sötétbarna árnyalatot választottam, a sötét hajamhoz ez illik leginkább. Precízen lehet vele dolgozni, nem kenődik el, a nap végéig kitart. A kupakján lévő kis kefét is használom, miután felvittem a terméket, ezzel eligazítom. Sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

sailorluna

2018. augusztus 15.

nem sikerült vele igazán természetes hatást elérnem. kellemes vele dolgozni, nem kenődik könnyen, sokáig fent marad. a kupakján lévő kefe tök jó praktikus. sajnos nem tetszik magamon, nem találtam olyan színt a kínálatban, amely igazán illene a szemöldökömhöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

eszti87

2018. augusztus 15.

Majdnem elhasználtam, ami egész jót jelent, viszont csak egy fokkal krémesebb volt, mint az Essence kőkemény ceruzája, így egy kicsivel precízebben lehet vele dolgozni, viszont a színe....sötétbarna színt vettem meg, aminek vöröses beütése volt, nagyon nem passzolt a szín :/
Végülis, amíg nem találtam jobbat, elhasználgattam, de 3 csillagnál többet nem tudok adni neki. Sorry.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate