Rimmel

Ár:   1165 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 15.

Kiszerelés:   1,4 g

Puha szemöldökceruza, mellyel precíziós pontossággal lehet rajzolni, satírozni a szemöldököt. A ceruzához egy kis kefe is tartozik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

deanwinchestergirl

2020. július 21.

szerintem lassan egy évtizede lesz, hogy ezt a szemöldökceruzát használom. az emberek folyamatosan dicsérik a szemöldököm, és kérdezik, hogy mit használok rá/hogyan csinálom meg (esetleg tetováltatom-e). nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni, ráadásul tartós és nagyon könnyen kezelhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

wallflower87

2020. március 8.

Hazel árnyalatban van meg nagyon régóta, már csak egy icipici csonk maradt belőle, de nincs szívem kidobni, míg nem fogyasztom el teljesen, ugyanis nekem ez a termék maximálisan bevált. Mindent imádok benne, az állagát, a színét, a tartósságát- sötétszőke, vagy barna hajhoz eszméletlenül természetesen mutat, az én színeimhez legalábbis pont passzol: nem túl sötét, világos, szürkés, vagy vöröses beütésű. Szuperül lehet vele dolgozni, az állaga pont megfelelő, nem túl puha, így tartósan ott marad ahova húzom. Emiatt a keményebb állag miatt kevesebbet is kell hegyezni, ezért gazdaságos, rendszeres használat mellett is kitart 1,5-2 évig legalább. Nekem csak ez a szemöldökcerka vált be igazán és amíg lehet kapni és nem változtatnak a színen és a formulán, nem tervezem leváltani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Tmika

2019. november 22.

Itteni vélemények alapján vettem, és már csak ezt használom. Megtaláltam a nekem tökéletes árnyalatot, jól hegyezhető, megfelelő puhaságú, nagyon szépen lehet vele dolgozni. Mióta ezt használom, többen is megdicsérték a szemöldököm. Az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

Azalea

2019. augusztus 29.

Ha tudtam volna, hogy ez ilyen jó, nem veszem a dràgàbb mac szemöldökzselét. Szebben is tudom megrajzolni az ìvet. A catrice ceruzàja túl kemény volt, de ez pont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

2019. augusztus 27.

Legjobb szemöldök ceruza amivel eddig találkoztam. Könnyű vele dolgozni. Szépen fed és nem kenődik el. Én a 001-es dark brown színt használom és egyszerűen tökéletesen passzol a hajamhoz. Csudi jó kis ceruza :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Vivo33

2019. július 14.

Nagyon szeretem. Télen-nyáron jól fed, nem kenődik. Szép hatást lehet vele elérni. A sötét barna árnyalatot használom, és nagyon bevált sötét hajtöveim mellé. Egész nap kitart, és nem kell ellenőrizgetnem, átdolgoznom se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Kamea

2019. május 14.

Évek óta használom, nem is tervezem lecserélni. A szemöldököm korrigálására kiváló, precízen lehet vele dolgozni. Tartós: egész nap kitart, a kupakon lévő kefét is használom, praktikus dolog. Nekem a ceruza jobban bevált, mint a szemöldökpor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

spacemonkey

2018. november 29.

elég régóta használom már napi szinten, és nagyon sokáig kitart - olyan 2 éve biztos megvan, és kicsit kevesebb mint a fele van meg. :) sajnos ezidő alatt a kupakon a kis kefe elhasználódott.
szín terén nem annyira passzol. a sötétbarna van meg nekem, de az is valahogy olyan narancsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

bagolylilith

2018. szeptember 12.

Nagyon szeretem, a sötétbarna verziót használom, kellően krémes, így felvételkor nem hullik tőle az egyébként dúsítás alatt álló ritkásabb szemöldököm. Elég tartós, a felsőm sem keni össze, ha öltözködésnél véletlenül hozzáér a szemöldököm a ruha anyagához. Nagyon sokáig elég még folyamatos hegyezés mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. augusztus 27.

Nekem tökéletesen bevált ez a szemöldökceruza. A sötétbarna árnyalatot választottam, a sötét hajamhoz ez illik leginkább. Precízen lehet vele dolgozni, nem kenődik el, a nap végéig kitart. A kupakján lévő kis kefét is használom, miután felvittem a terméket, ezzel eligazítom. Sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate