Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Gyümölcsös szájfény A-, C- és E vitaminnal gazdagított összetétellel.

Kiszerelés: 14 ml

Regi84

2015. február 14.

Még régebben volt egy ilyen szájfényem valami nagyon pink színben. Hát nem tudom, hogy tudtam ezt igy utólag visszagondolva magamra kenni :) tényleg ragacsos és rossz az íze, nem venném újra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

annies

2013. november 17.

nagyon folyos ragados undorito az ize szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 17.

nagyon folyos ragados undorito az ize szaga.

Claudiaa

2013. július 17.

nagyon nyúlós, ragadós.. még mindig van belőle de nem használom, nem is színez semmi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 17.

edka0707

2013. május 26.

Akciós áron vettem több színben amikor akciós volt a Rossmann-ban. Még alkalmanként használom, de semmi különös csak egy szájfény, Nincs különösebb illata, színe vagy tulajdonsága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 26.

dorisz13

2013. május 21.

Még régebben használtam ezt a szájfényt, nagyon szerettem a praktikus kiszerelése miatt. Elég vizes hatású, sűrűn kellett újra kennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

wanda

2013. április 30.

Én szerettem, szép vizes hatást lehetett vele elérni. Igaz nem túl pimentált és picit ragad is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Metty

2013. február 8.

úúúúúú imádtam, de már elég régen elhagytam valamerre :D
nekem sötét rózsaszín volt, az íze nagyon jó, mindig lenyaltam.
gyártják még?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 8.

úúúúúú imádtam, de már elég régen elhagytam valamerre :D
nekem sötét rózsaszín volt, az íze nagyon jó, mindig lenyaltam.
gyártják még?

Rainbow7

2013. január 28.

Semmi különös..Aki szereti a vizes hatású..szájfényeket..
annak biztos bejön. Aranyos a halvány színe, viszon nem vmi kellemes
nekem a viselete..mű íz, és illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 28.

Semmi különös..Aki szereti a vizes hatású..szájfényeket..
annak biztos bejön. Aranyos a halvány színe, viszon nem vmi kellemes
nekem a viselete..mű íz, és illat.

borsocska

2013. január 27.

Semmi érdekes. Nem jól pigmentált, nem tartós és még ragad is. Nem mondom, hogy szörnyű, de képtelen vagyok elhasználni. Ajándékba kaptam, magamtól nem vásárolnám meg!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Fenolia

2012. december 12.

A 701 Cookie árnyalatot vettem meg nyáron. Kicsit ragad, nem tartós, de isteni az illata. A tubusban szép barackos színe van, de felkenve inkább csak fényt ad és egy nagyon kis enyhe színt. Viszont nem szárít és puhák lesznek az ajkaim tőle. Elhasználom előbb utóbb (inkább nyáron), de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Diisostearyl Dimer Dilinoleate, Isopropyl Isostearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Lanolin Oil, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Lanolin Oil
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Benzoate, Ascorbyl Palmitate, Linalool, Citral
Parabének: Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 27 / CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.