Rimmel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2016. július 25.

Ár:   2000 Ft

Volumennövelő szempillaspirál

• nem teszi merevvé a pillákat
  • építhető

Ár: 1000 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

noavedon

2021. január 25.

Nagyon válogatós vagyok szempillaspirál téren, de amikor megláttam 599 Ft-ért a DM-ben, úgy éreztem, nincs mit vesztenem. És nagyon örülök, hogy megvettem :) Nem csomósítja össze a szempillákat, nem hullik, nem kenődik, viszont 1 rétegben is láthatóan meghosszabbítja az amúgy nem túl hosszú és világos pilláimat. Csak azért kap 4 csillagot, mert nem dúsít. De ettől függetlenül ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

req

2020. november 28.

Nekem nem vált be, nagy feje miatt számomra nehézkes a használata, illetve nagyon összetapsztotta a pilláimat. Pozitívuma, hogy szépen dúsít, ível, hosszabbít, illetve a festék sem pereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Serena0123

2020. november 25.

Ez eddig a kedvenc spirálom. Kiárusításban vettem, kb 600 Ft volt. Konkrétan műszempilla hatast kelt 1 rétegben. Még sosem fordult elő velem, hogy a szemöldökömig ér a pillám. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

kamcsi28

2020. július 12.

Szeretem, többször vettem újra, viszont elég nagy feje van, nehezebb vele szépen dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

kabszi

2020. május 27.

Már lassan két éve műszempillám van, de a karantén miatt sajnos erről most le kellett mondanom és maradt a spirál. Erre esett a választásom, mert hihetetlenül olcsó volt a Müllerben és egyébként ár/érték arányban tökéletes, viszont ahogy előttem is írják, bazi nagy a kefe hozzá és aki nem olyan gyakorlott (én pl már teljesen elfelejtettem, hogyan kell spirálozni :D), annak okozhat nehézséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2019. december 24.

Csomagolás: maga a csomagolás nem fogna meg, de nem rossz.
Kefe: keféje nagyon hatalmas, eleinte megijedtem tőle, de sűrű, nem szilikonos keféje van, és nem visz fel túl sok festéket, hanem pont annyit amennyire szükségünk van.
Festék: pont elég sűrűségű es elég fekete színe van, dús, göndör, nagyon fekete pillákat csinál, na és a legjobb!!! NEM PEREG semmiféleképp sem!
Biztosan újraveszem, nagyon megszerettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 24.

Csomagolás: maga a csomagolás nem fogna meg, de nem rossz.
Biztosan újraveszem, nagyon megszerettem:)

bernatd

2019. október 11.

A legjobb barátnőm tanácsára vettem meg, és nem csalódtam! Nekem szépen dúsít, a hosszitó hatása is látványos. Két rétegben használom (egy rétegben is szép pillanat csinál). Egy picit osszetapadnak a pillak, de egy kefével egyszerűen szét lehet választani őket, az eredmény pedig elkepesztő. Az egyetlen negatívum az, hogy a kefe miatt a szemhejamra is jut mindig festék, de ezért nem vonok le pontot, könnyen lemoshato és az összképen nem változtat. Micellas vízzel könnyen eltavolithato.

Update: Ujravettem és azóta is imádom lenyugozoen szépen választja el a pillakat és nagyin szép hosszú fekete szempillák át csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

Diaaa

2019. szeptember 4.

nagyon tetszik, nem csomósodik, 2 rétegben is hosszú pillákat varázsol...és a kefe is elég jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

bija

2019. július 24.

À én nem szerettem. Sok a cucc rajta, nehéz vele bánni, állandóan csak bosszúságot okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

nagydora911

2019. április 24.

A keféjével meg kellett tanulnom bánni, de mióta megbarátkoztunk egész jó. Nagyon sok festéket vesz fel, úgyhogy el kell találni mennyit hagy rajt az ember. Már egy rétegben is látszik a hatása, nekem kettőben már nem tetszik magamon. Kicsit lassan szárad, de nem morzsolódik le és nálam estig kibírja. Összességében szeretem, de nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.