Rimmel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2016. július 25.

Ár:   2000 Ft

Volumennövelő szempillaspirál

• nem teszi merevvé a pillákat
  • építhető

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2019. december 24.

Csomagolás: maga a csomagolás nem fogna meg, de nem rossz.
Kefe: keféje nagyon hatalmas, eleinte megijedtem tőle, de sűrű, nem szilikonos keféje van, és nem visz fel túl sok festéket, hanem pont annyit amennyire szükségünk van.
Festék: pont elég sűrűségű es elég fekete színe van, dús, göndör, nagyon fekete pillákat csinál, na és a legjobb!!! NEM PEREG semmiféleképp sem!
Biztosan újraveszem, nagyon megszerettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 24.

Csomagolás: maga a csomagolás nem fogna meg, de nem rossz.
Biztosan újraveszem, nagyon megszerettem:)

bernatd

2019. október 11.

A legjobb barátnőm tanácsára vettem meg, és nem csalódtam! Nekem szépen dúsít, a hosszitó hatása is látványos. Két rétegben használom (egy rétegben is szép pillanat csinál). Egy picit osszetapadnak a pillak, de egy kefével egyszerűen szét lehet választani őket, az eredmény pedig elkepesztő. Az egyetlen negatívum az, hogy a kefe miatt a szemhejamra is jut mindig festék, de ezért nem vonok le pontot, könnyen lemoshato és az összképen nem változtat. Micellas vízzel könnyen eltavolithato.

Update: Ujravettem és azóta is imádom lenyugozoen szépen választja el a pillakat és nagyin szép hosszú fekete szempillák át csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

Diaaa

2019. szeptember 4.

nagyon tetszik, nem csomósodik, 2 rétegben is hosszú pillákat varázsol...és a kefe is elég jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

bija

2019. július 24.

À én nem szerettem. Sok a cucc rajta, nehéz vele bánni, állandóan csak bosszúságot okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

nagydora911

2019. április 24.

A keféjével meg kellett tanulnom bánni, de mióta megbarátkoztunk egész jó. Nagyon sok festéket vesz fel, úgyhogy el kell találni mennyit hagy rajt az ember. Már egy rétegben is látszik a hatása, nekem kettőben már nem tetszik magamon. Kicsit lassan szárad, de nem morzsolódik le és nálam estig kibírja. Összességében szeretem, de nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Neleta

2019. március 28.

A spirálját meg kell tanulni használni, de gyönyörű fekete színt és hosszú szempillákat ad cserébe. Az is jó, hogy 1év a szavatossága. Egész napos viseletnél nap végére azért már lekopik. Ár/érték arányban nagyon jó termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

narancsdzsem

2018. december 19.

Nem növeli a volument, olyan kis semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Nem növeli a volument, olyan kis semmilyen.

springee

2018. október 18.

Csak én gyűlölöm ennyire ezt a nyomorultat az ormótlan keféjével együtt? Meg mert ha lehúzogatom a felesleges festéket, akkor is csinál két szál póklábat? A dúsításról ennyit, a hosszán meg ugyancsak nem segít. Visszasírom a Maybelline spirálját, ennek tükrében máris megér az négy csillagot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

cslllzr

2018. október 14.

Szép hosszú és dús pillákat csinál. Kicsit lassan szárad, viszont nem morzsolódik, nem potyog, nem kenődik, a nap végén is szépen a helyén marad. Micellás vízzel könnyű lemosni. Teljesen korrekt kis spirál, még az is lehet, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

arizona07

2018. június 20.

Krémmániás vélemények alapján esett rá a választásom. A színe tényleg mély fekete és a keféjével illetve a formázhatósággal se lenne baj, viszont irdatlan sok festék adagolódik az applikátorra, amit nem győzök lekenni róla. A sok festék pedig csomós pillákat eredményez (pedig nem ma kezdtem a szakmát) így számomra csalódás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.