Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Arvael, az összetevőket feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2016. március 20.

A Rimmel legelső olyan spirálja, melynek színező hatóanyaga fokozatosan teszi feketébbé a pillákat, így két hét rendszeres használat után csupasz pilláid is sötétebbnek látszanak majd!

Mia0602

2019. november 17.

Joy napokon ez volt az egyik befektetésem.
Illetve az extra black változata. Ami szerintem nem felel meg ennek a kritériumnak. Az extra legalábbis kimaradt.
Hosszúkás, elvékonyodó keféje van. Nem a szilikonos, rendes sörtékkel aminek a mérete számomra pont megfelelő. Könnyen elérek vele minden szálat.
Az anyag viszont elég sűrű, olyan mintha a kefe nem is venne fel semmit. Mondjuk ez még a jobbik eset, mert én utálom, ha nem is látom a sörtéket a sok anyagtól. Kissé csomós, picit tapaszt, de kis ügyeskedéssel mindez korrigálható. És visz fel anyagot rendesen. Pont eleget.
Pergést, maszatolást nem tapasztaltam.
Hétköznapi spirálnak jó, a rövid egyenes pilláim nem kiállítanak érte könyörögve. Egynek elmegy, féláron meg örülök, hogy ezt is kipróbáltam.
Ha esetleg befestené a világosabb részeket (mert tartós szinezést ígér) visszatérek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

Joy napokon ez volt az egyik befektetésem.
Pergést, maszatolást nem tapasztaltam.

BogcaaKiss

2019. október 8.

Nekem ez a kedvenc szempillaspirálom. Nem potyog, mint az uborkás társa, és nem rontja el a szempillám, akkor se ha begöndörítem. Viszont a párás időt már nem bírja ki. Nem hinném, hogy sötétít, talán egy kicsit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Kataa94

2019. szeptember 28.

Nekem sajnos nagyon nem jött be. Nem jó a keféje és olyan, mintha nem kerülne rá elég festék, csak a legvégére, de oda túl sok. Ezáltal nehéz, és sok idő kifesteni a szempilláimat, ha sikerült, akkor kicsit csomós hatású a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Makkavik

2019. február 16.

Elég sok szempillaspirált kipróbáltam, de ez a legrosszabbak közé tartozik. Mintha fel sem kenném a szempillámra, alig látszik valami. Rossz a kefe és, mintha nem is lenne festék benne. Az árát egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Skylin

2019. január 8.

Nagyon jó. A festék àllaga nem ragacsos, nem csomós. A kefe valóban nem a legjobb ezért kap csak négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

Szucsnori

2018. szeptember 7.

Nagyon kevés festéket vesz fel és nem jó vele dolgozni. Nem kenődik, nem potyog, de sokáig tart mire elérem vele a számomra megfelelő hatást. Elhasználom, de biztos, hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

zsoffyy

2018. augusztus 30.

A viszonylag hosszú szempillám miatt már elég sok spirált kipróbáltam, de ez messze a legrosszabb, amivel találkoztam. Nehezen szárad, nem jó a kefe,valamint csatlakozva az egyik korábbi véleményhez, valóban mintha kevesebb lenne a tubusban, szinte semmi nincs a kefén, még új korában sem. :( Sajnos nem lesz a kedvencem, szerintem egy 8-900 Ft-os spirál is hozza ezt a minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

barnajudit87

2018. augusztus 29.

Legjobb szemillaspirál amit valaha használtam. Persze én is próbáltam már többször, többfélét,drágábbat, olcsóbbat de mindig ehez térek vissza. Ár-érték arányban is tökéletesen megfelel, mindig újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

glau17

2018. július 9.

Az eddigi legnagyobb kedvenc szempillaspirálom. Tényleg színezi a pillákat, 2-3 rétegben is szép természetes hatást ad.
Egész nap kitart. Ha nagyon sietek, és nincs időm teljes sminket csinálni, gyorsan ezzel kifestem a szempilláim, és máris sokkal jobba érzem magam, élettel telibbnek az arcom, kevésbé fáradtnak. Egyetlen hátránya, hogy felvitel után 5-10 percig még folyik, szóval fixáló sprayt nem lehet közvetlenül utána használni, vagy könnyezni. Viszont ha megszárad, akkor estig úgy is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Mesike91

2018. június 22.

JÓ volt! Mivel nem rendszeresen spirálozok, ezért nem tudom, hogy tényleg sötétebb lesznek.e a pillák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.