Rituals

Ár:   €15   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2016. június 22.

Ár:   €15
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

Gazdag, hidratáló krém, amely azonnal beszívódik a bőrbe. UVA és UVB szűrővel véd a leégés és a korai bőröregedés ellen. A formula továbbá tartalmaz olyan természetes antioxidánsokat is, mint a fehér tea, E-vitamin és a gingko biloba.

Kikixxx

2020. november 15.

Update: Nem vettem újra. Idővel rájöttem, hogy van ennél százszor jobb fényvédő is.
A termék kémiai szűrős és a szememet azért nem hagyta teljes békében. Ezt azóta tudom, mióta fizikai fényvédőt használok és van összehasonlítási alapom. Ezenkívül fénylett is az arcomon és bár jó illata van, a parfümről ma már inkább lemondanék. Ezt mind összevetve pedig olcsónak nem mondható. Az ötből elveszek egy csillagot.

Szeretem, mert...

1. jól beszívódik és pár perc után már lehet is rá sminkelni,
2. nagyon kellemes illatú -egy lehelet luxus minden reggel,
3. nem okoz semmiféle bőrproblémát,
4. és ami a legfontosabb: jól teszi a dolgát, ami retinol, hámlasztó és BP használata mellett fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Szeretem, mert...

1. jól beszívódik és pár perc után már lehet is rá sminkelni,
2. nagyon kellemes illatú -egy lehelet luxus minden reggel,
3. nem okoz semmiféle bőrproblémát,

anillam

2020. augusztus 23.

Nagyon gyorsan beszívódik, kellemes az illata. Nem fénylik, nem ragad. Pont megfelelő a fényvédelme az arcomnak.
Külföldön vásároltam, nagyon meg vagyok vele elégedve, újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Külföldön vásároltam, nagyon meg vagyok vele elégedve, újra fogom venni.

HegiD

2019. november 1.

Végre egy fényvédő, amit élvezek felkenni! Nem nehéz, nem fénylik, nem kukacosodik, nem büdös, nem kell fél órát várnom minimum, hogy rásminkelhessek, jó az INCI, állatkísérletmentes. Minden pénzt megér még így is, hogy rendelni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

baronessMA

2017. november 16.

Nagyon nagyon szeretem! Először elsétáltam az üzlet előtt és kaptam belőle egy termék mintát. Akkoriban kezdtem el a fényvédőzéssel és nagyon örültem neki. És mit kell mondjak nagyon tetszett. Szépen hidratált, viszonlag gyorsan beszívódott. Na meg ami benne van egy egész vitamin koktél a bőrnek! Bele épült a rutinomba és hát gyorsan elfogyott, úgyhogy legközelebb be is mentem az üzletbe. :) A teljes kiszerelés sokáig elég volt. Szerette a bőröm és a vásárláshoz megint kaptm egy kis termék mintát a sakura kollekcióból. Hihetetlen az is, vissza kell mennem érte, mert az is csodaszer! Micsoda marketing.. Most egy tbs terméket használok, de szerintem simán újra veszem a nyárra, mert van belőle 50 meg azt hiszem 75 faktoros is. wáo, nem? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Panthenol, Helianthus Annuus Seed Oil, Dimethicone, Methicone, Cetyl Alcohol, Cyclotetrasiloxane
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Trideceth-6
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Titanium Dioxide (Nano), Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Methicone, Cyclotetrasiloxane
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Trideceth-6
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Potassium Sorbate, Sorbic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.