KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rituals

Ár:   €10   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mse02, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. október 3.

Ár:   €10
Lelőhely:   Heinemann
Kategória:   Samponok

Ápoló sampon organikus rizstejjel és cseresznyevirággal.

Violacska

2018. április 17.

Én ezt a sampont kicsi kiszerelésbe vettem meg hogy kiprobàljam.(viszketős fejbörrel küzdök).Illatäban nem csalódtam,nem is viszketett töle a fejböröm de viszont eléggé kócositott(balzsamjàt is hasznàltam).Amugy szerintem nem rosz termek de én még keresem a szàmomra megfelelő sampont

Violacska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydroxypropyltrimonium Corn/Wheat/Soy Amino Acids
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.