Rituals

Ár:   €10   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mse02, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. október 3.

Ár:   €10
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Samponok

Ápoló sampon organikus rizstejjel és cseresznyevirággal.

Kittx44

2020. június 27.

Nálam egyáltalán nem úgy habzik, mint ég sampon inkább, mint egy tusfürdő.
Leöblítés után csikorgós "túl tiszta" erztű lesz a hajam, mintha tényleg valami tusfürdővel vagy a régi WU2 vel mostam volna hajat. A dobozon sampon áll, de balzsam nélkül lehetetlen lenne kifésülni használat után a hajamat.
Egyelőre 2x használtam, dúsabb tőle a hajam ugyanakkor picit szárazabb is a vége. Ennyi pénzért már professzionális sampont kapok, nem veszem mégegyszer, de elhasznalom mert több balzsammal stb szép lesz tőle a hajam.
Illata nagyon hamar elillant nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Nálam egyáltalán nem úgy habzik, mint ég sampon inkább, mint egy tusfürdő.
Illata nagyon hamar elillant nálam.

Luna1024

2020. február 6.

Életem első Rituals rendelése volt (a balzsammal együtt). Ha őszinte szeretnék lenni, már megtaláltam a kedvenc samponomat, ami egy fokkal jobban bevált ennél (OGX márka, leginkább az argánolajos és a kókuszvizes), de kíváncsi természet vagyok, a hajam pedig (* lekopogom *) nem különösebben problémás, így szeretek kísérletezni. :)
A külcsín gyönyörű - ahányszor használtam, olyan érzésem volt, mintha egy elit luxushotelben üdülnék, valahol messze-messze innen. :) Minőségi termék, csodás, enyhén púderes, nőies cseresznyevirág illattal. Őszintén szólva az illatát először nem ilyennek képzeltem, így elsőre kissé csalódás volt, aztán annyira a szívembe zártam, hogy öröm volt minden hajmosás, ami fenékig érő hajnál azért nagy szó. :D :) A csodás virágillat egyébként viszonylag sokáig megmarad: nedves hajamban intenzíven érzem, sőr még másnap, a már száraz hajból is elkapok egy-egy illatfoszlányt a szélben. :)
Hatását tekintve az "átlagos"/"átlagosnál egy fokkal jobb" kategóriák valamelyikébe sorolnám: jól tisztított, könnyen felhabzott, ám a hajamat nekem is kissé szárította/kócosította - ez talán a Sodium Laureth Sulfate-nek köszönhető... Már egy ideje egyáltalán nem használok SLS-tartalmú samponokat, így a hosszabb kihagyás után szokatlan volt a "csikorgósra tisztít" érzés, és mivel ez nem tesz jót a hajnak, mindennapi használatra semmiképp se ajánlom. A hajam talán icipicit jobban zsírosodott a használatával, mint más samponokkal: második nap végére jobban lelapult, mint amennyire egyébként szokott, harmadik nap végére pedig - ha nem is látványosan - azért ráfért már az újabb mosás.
Bár nem kell sok belőle, nekem valamiért mégis gyorsabban fogyott, mint más samponok, és nem a legolcsóbb, így mérlegelni kell, megéri-e a vásárlás... Egyébként mind a két alkalommal a hivatalos Rituals oldalról rendeltem - meglepő, de kb. 4-5 nap alatt megérkezett, és minden oké volt, sőt mind a kétszer kaptam egy pici termékmintát is ajándékba. :)

Alapvetően elégedett vagyok, de nem lett a kedvencem, és töredelmesen bevallom: ha újraveszem, az leginkább az illata miatt lesz. :D Komolyabb problémáktól mentes hajra ajánlom inkább, mert nem a leghidratálóbb darab - bár ezt ellensúlyozza a balzsam verziója, amit viszont imádtam (erről bővebben ott), így érdemes a kettőt együtt venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

herakut

2019. október 15.

Nagyon jó a sampon is, meg a balzsam is. Puha, fényes és tartósan illatos marad a hajam,plusz alapból imádom a sakura illatait!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Lilium

2019. szeptember 29.

Elég semmilyen sampon, ahhoz képest pedig nem olcsó. Nekem nem szárította a fejbőrömet, de talán picit gyorsabban zsírosodott, mint általában. Az illata az üzletben még tetszett, használat közben már annyira nem. Nem szörnyű, de nem is annyira jó, hogy újravegyem (ezt annyira nem bánom, mert itthon nem lehet kapni).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Violacska

2018. április 17.

Én ezt a sampont kicsi kiszerelésbe vettem meg hogy kiprobàljam.(viszketős fejbörrel küzdök).Illatäban nem csalódtam,nem is viszketett töle a fejböröm de viszont eléggé kócositott(balzsamjàt is hasznàltam).Amugy szerintem nem rosz termek de én még keresem a szàmomra megfelelő sampont

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydroxypropyltrimonium Corn/Wheat/Soy Amino Acids
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.