Rival de Loop

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lilibell, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2017. április 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Ez az éjszakai krém intenzíven ápolja bőrét az éjszaka folyamán. A zöldteakivonatot, angyalgyökér kivonatot és kollagént tartalmazó két-fázisú formula intenzíven hidratálja bőrét, hat a ráncképződés ellen és fiatalos kisugárzást nyújt.

ChristmasJ

2017. május 19.

Nagyon jó kis krém, nem értem miért vonják ki a forgalomból. Elsőre kicsit ragacsos krém, de ha keveset viszek fel belőle nagyon szépen beszívódik. Reggelre pihe-puha bőröm van. Nyáron jó, télre szerintem kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Evelyn31

2017. május 5.

A csomagolása elsőre megfogott,landolt is a kosaramba,kérdés nélkül.Miután leszedtem,a fedőpapírt(amit alig bírtam lehámozni róla :D )első dolog az illat,nekem tetszik nem túl erős.A krém?(zselé),elég fura volt első alkalommal,de hamar megszerettem.És,miután már a kis krémgyöngyökhöz is elértem,még jobban megszerettem. :) Kicsit sokat vittem fel elsőre,ettől ragacsos érzése volt a bőrömnek,de már másodjára nem követtem el ezt a hibát.Könnyen eloszlik az arcomon,viszonylag hamar be is szívódik...reggelre sokkal kellemesebb a bőröm textúrája és úgy amblock! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

zsukiss

2017. április 17.

Remélem, hogy csak dizájn/ formula módosítás miatt tűnik el a boltokból és nem pedig véglegesen...imádom ezt a krémet a kiárusítás ideje alatt kettőt is vettem és szomorúan konstatáltam, hogy már elkapkodták :( pedig vettem volna még :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

nandy.25

2017. április 12.

Kiárusításon vettem 749 Ft,-ért, régóta nézegettem de most ki is próbáltam. A gél állaga nagyon könnyen , alig pár perc alatt beszívódik, nem ragad. A kis krémbogyók amellett hogy design-osak, olyan jó kis gyerekes móka kihalászni a gél állagból :) Úgy érzem használat után olyan jó "tömör" lesz az arcbőröm, másképp nem tudom megfogalmazni bocsánat :) Nagyon bájos, diszkrét illata van a terméknek.Kár hogy megszüntetik (??).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

TimyeK

2017. április 9.

Kiárusításon vettem meg 750 Forintért, már régóta szemeztem vele, mert nagyon tetszett a dizájnja. Az illata kellemes, friss, tavaszra-nyárra megfelelő hidratáltságot ad a kombinált bőrnek anélkül, hogy elnehezítené, zsírosítaná azt. Meg vagyok vele elégedve. Az összetevő listája viszont lehetne szebb. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

totanna

2017. április 2.

Határozottan a dizájn miatt vettem meg, de nem csalódtam. ❤
Már első használat után teljesen megújul az arcbőr, nem zsíros, mégis nagyon hidratál. Eddig ezt kentem a szemem körüli (kiszáradás során ráncosodni hajlamos) területre, és teljesen rendbehozza, úgyhogy nem hiszem, hogy külön beszerzem a termékcsalád szemkörnyékápolóját. (ráadásul az összetevők sem sokban különböznek)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Határozottan a dizájn miatt vettem meg, de nem csalódtam. ❤

Boombapple

2017. március 10.

Viccesek a kis bogyócskák benne. Éjszakára tényleg tökéletes, mert lehet, hogy nem a legzsírosabb krém, de eléggé nehéz.
Reggelre ruganyos, feszes, puha és feltöltődött az arcom. Megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

Reggelre ruganyos, feszes, puha és feltöltődött az arcom. Megfelelően hidratál.

fuufanni

2016. december 2.

Nagyon jó az egész család minden terméket használom, és a zsíros bőrűeknek csak ajánlani tudom! A kis gyöngyökkel meg csak viccesebb az élet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Violet 1

2016. november 17.

Szeretem, nem egy nehéz éjszakai krém, ami tocsog a zsírban, reggelre meg kiüt a bőrön. Szépen feltölti az arcom, a könnyű gél állagtól inkább olyan érzésem van,hogy a hatása mellett hagyja éjszaka szellőzni a bőröm. Reggelre friss, üde tekintetem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Mundow

2016. augusztus 21.

Könnyű gélszerű krém, friss illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Könnyű gélszerű krém, friss illattal.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Collagen, Hydrolyzed Elastin, Sodium Hyaluronate

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Glyceryl Stearate, Isopropyl Myristate, Stearyl Alcohol, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Steareth-20, Steareth-21
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Steareth-20, Steareth-21
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Angelica Archangelica Root Extract, Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.