Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ebrigi, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Rival de Loop Holt-tengeri maszkot kifejezetten a szennyezett bőr igényeire fejlesztették ki. Az értékes Holt-tengeri só ásványi anyagokat és nyomelemeket tartalmaz, amely támogatja a bőr nedvességmegkötő képességét. A kaolin felszívja a felesleges faggyút. A szalicilsav megszünteti a pattanásokat és a szennyeződéseket. Összességében a maszk egy pórusok mélyéig megtisztított bőrt eredményez.

Vivi0507

2018. március 30.

Kicsit az elején csíp de abszolút nem vészes , viszonylag szépen megtisztitja az arcot , a faggyút is leszedi , talán mintha kicsit halványitana a pattanások pirosságán . szóval összeségében elég jó kis arcmaszk

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Kasumi

2018. január 2.

Régen kicsit csípte az arcomat az első pár percben, de szerencsére már nem áll fennt ez a probléma.
Ecsettel szoktam felvinni, ìgy tobbször is tudok használni egy tasaknyi adagot.
Szépen tisztítja az arcot, megszünteti használat után a zsíros érzetet az orromon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Ecsettel szoktam felvinni, ìgy tobbször is tudok használni egy tasaknyi adagot.

Jucsi10

2017. november 25.

Szeretem ezt a maszkot.
Az ára szerintem egész tűrhető, 200 Ft-ért 2 adagot is kapok.
A tisztító hatásával elégedett vagyok, szebb és egyenletesebb tőle a bőröm.
Kb. kéthetente használom, így gyakran vásárolom.:)
Számomra max. csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Szeretem ezt a maszkot.
Az ára szerintem egész tűrhető, 200 Ft-ért 2 adagot is kapok.
A tisztító hatásával elégedett vagyok, szebb és egyenletesebb tőle a bőröm.
Kb. kéthetente használom, így gyakran vásárolom.:)
Számomra max. csillag.

postareb

2017. november 20.

Én nagyon szeretem, rendszeresen használom már kb. fél éve. Nekem nem csíp, pont elegendő a mennyisége (még picit több is, mint szükséges lenne), szépen tisztít. Csak ajánlani tudom és még biztosan sokszor újraveszem. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Ria22

2017. november 15.

Mindig szokott itthon lenni, nagyon szeretem. Az illata is megnyugtató, állagra is kellemes. Nem szárítja túl a bőrt, mint a többi agyagos amit eddig próbáltam. Nem csodaszer, de hát mi számít annak? Erős négyes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Cicuka22

2017. október 6.

Meglepődtem az eddigi tapasztalatokon, ugyanis nekem nem csípte, nem égette és nem is dörzsölte az arcom. Konkrétan alig érezhető benne a szemcse számomra. Nem találom túl folyékonynak, így is könnyen felkenhető. Én nedves arcra szoktam kenni, úgy még folyékonyabb :) Az illata jó, kellemes. Viszont én lemosni alig tudom ezeket a Rival arcpakolásokat. Rendesen meggyűlik velük a bajom. Hatása azonban nem nyűgözött le. Nem nagyon tisztít és nem is hidratál. Pattanásaimon sem segít. Olyan semmilyennek érzem :( Ennél az Avonos Holt tengeri pakolás sokkal jobb minden szempontból. Annál legalább látható, hogy tisztábbak lesznek a pórusok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Taylor25

2017. október 3.

Ma vettem először. Eddig szimpi. Az illata kellemes, állaga közepesen jó, mert elég híg, de legalább nem ragad. A mennyisége megfelelő. A hatására nagyon kiváncsi leszek. De mivel a csodákban nem hiszek adok egy bizakodó ****.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Szanchi

2017. augusztus 25.

Nekem nagyon bevált, ez a legjobb kis kiszerelésű maszk amit eddig próbáltam!
Bár az elején kicsit csíp, de ez 1-2 perc alatt elmúlik. Nagyon jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nekem nagyon bevált, ez a legjobb kis kiszerelésű maszk amit eddig próbáltam!
Bár az elején kicsit csíp, de ez 1-2 perc alatt elmúlik. Nagyon jól tisztít.

gombirenn

2017. augusztus 25.

Kicsit csíp, de árához képest jól tisztít bár nem nr1 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Kicsit csíp, de árához képest jól tisztít bár nem nr1 :)

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Többet nem veszem meg. Annyira nem bántam meg mert akciós volt, viszont csípte és dörzsölte az arcom. Igyis eléggé érzékeny az arcom, gondoltam egy próbát megér. Mindegyik fajtájából vettem egyet, mert ugye akciós volt. Na ez nem lett a kedvencem. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sorbitol, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Sorbitol h 1 1