Rival de Loop

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: grizus, az összetevőket feltöltötte: CandyCurses, Módosítva: 2013. július 29.

Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szoffi

2018. április 3.

Többször újravettem már, nekem nagyon tetszik a hatása!
Egy ampullában körülbelül 2 adag van, így párommal egyszerre használjuk, mivel az ampulla nem visszazárható.
Általában éjszaka kenem fel az arcra és nyakra, és szuper puha és kisimult lesz tőle másnapra az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Többször újravettem már, nekem nagyon tetszik a hatása!

sophy83

2018. január 9.

Két hete használom már rendszeresen, nagyon megkedveltem. Az üveg ampullás kiszerelés valóban elég szokatlan, a kinyitásával nekem nincs problémám, de mivel jóval több van egy ampullában, mint egy adag (nekem legalábbis 3-4 alkalomra is elegendő) nehézkes a tárolása így. A hatása viszont nagyon szuper. Gyorsan és könnyen beszívódik, nem ragacsos, kellemes érzetet hagy maga után. Sima, feszes lesz tőle a bőröm. Nekem egyáltalán nem csípett. Éjszakára szoktam használni és nagyon jó puha lesz tőle a bőröm. Reggel alapozó alá is használtam már, úgy is tökéletesen működik. Mindenképp újra fogom venni. Az illata viszont tényleg nagyon tolakodó, engem általában nem szoktak zavarni az illatosított kencék, de ez tényleg túl sok. A zavaró illat miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Anita1978

2017. szeptember 30.

Rossmann, akcioban 700 Ft. Otthoni ultrahangos keszulekemhez veszem mindig es persze pipettas uvegbe kiontom mert ez az ampulla...Este megcsinalom a kezelest es reggelre pihepuha leszek es mintha a szemem alatti terulet is pihentebb es simabb lenne-vagy csak bebeszelem vagy csak kialudtam magam. :)
Hogy mennyi hialuron van benne, hogy mennyire hasznal, azt nem tudom, mert ugye ez annyira olcso, hogy mar gyanus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Kodi

2017. február 14.

Catherine Denevue mondotta volt, hogy minden nő életében eljön a pillanat, mikor választania kell az arca és a feneke között. Így 40 évesen tanúsíthatom, hogy ez valóban így van. :D No de itt van ez a kis csodaszer, ami képes a cserére, fél ampullától babapopsival az arcomon ébredtem. :D A kiszerelés tényleg szerencsétlen, nekem fél ampulla elég az arcomra, én át is töltöttem mindet egy éppen kürült pipettás Dr. Schelleres szérumos üvegembe. Nagyon szép pihent külsőt kölcsönöz, pedig éjszakára csak egy kis Nivea Cremet tettem fölé. A szem köré nem szabad kenni, mert ott kicsapott egy kicsit, de ezt írja is az útmutatás, csak elkerülte a figyelmem. Ráadásul, akciós volt a Rossmannban, tényleg megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

muffin93

2017. február 7.

Borzalmas ez az ampullás kiszerelés, régen az Avonnak volt hasonló, de azon műanyag, visszazárható kupak volt. Na az kellett volna erre is.
A hatásával meg vagyok elégedve, néha-néha használok egy-egy ampullát (amiben 3-4 adag van).
Egy nagyobb arctisztítás után nekem is marja a bőrömet, ezért az esti sminklemosás után szoktam felkenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Arianne79

2016. december 31.

Ma vettem egy doboz ilyet.
NEM frissen, arctisztítás után tettem fel (olyankor csak hidratálót bír el a bőröm), de semmi perc alatt olyan égő vörös lett az egész fejem, hogy azonnal le kellett mosnom.
Szóval a hatásról nem tudok beszámolni, mert nekem nem jött be.
6 ampulla megvan még, aki budapestinek esetleg kell, szívesen elküldöm neki postán, ha kéri (természetesen nem kell a terméket kifizetni).

Ami biztos, hogy az egy ampulla az nagyon sok, BŐVEN elég 1 alkalomra. Ha vissza lehetne zárni, 2x-i használat lenne inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Ma vettem egy doboz ilyet.
Szóval a hatásról nem tudok beszámolni, mert nekem nem jött be.

cattitude

2016. november 20.

a mülleres hyaluronsav után vettem meg ezt a nagyobb kiszerelésűt Joy-napokon, de elég vegyesek az érzelmeim. alapvetően nem szeretem ezt az ampullás kiszerelést, szerintem irtó balesetveszélyes a letörhető tetejű üvegcse, ha valaki nincs hozzászokva, hogy kell kinyitni, továbbá egy ampullában sokkal több van (szerintem), mint amennyit a bőr felszív, szóval emiatt sem praktikus. nem értem azt se, miért van lilára színezve a folyadék, és feltörésnél kiderül, hogy agyon van illatosítva - komolyan nem tudom, miért van erre szükség ennél a terméknél. hálistennek a hatásával nincs gond, szépen kisimítja az arcbőrt, hidratál és feszesít, én szinte egyből látom, hogy sokkal lágyabbak a vonásaim és kipihentebbnek tűnik az arcom - ami nagy szó, mert este szoktam ezt a terméket használni és addigra elég leharcolt leszek. ezt a dobozt egész biztosan el fogom használni, de nem hinném, hogy újraveszem, pláne nem teljes áron, inkább a Mizon ampulláját próbálom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Andika77

2016. november 11.

nem rossz, de a jó nem ilyen... Mikor az express lift nem volt kapható, gondoltam, kipróbálom, hátha ez is tud valamit. 7 db ampulla van a dobozban, amiből egyet felbontva 3-4 este kenem az arcomra.Talán kicsit hidratáltabb az arcom, mint nélküle, de nem veszek újra belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

muzli

2016. június 27.

Nem rossz, de a DM-es változatot jobban szeretem, mintha a hatása is jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Móni@nya

2016. június 27.

Első hyaluron kísérletem. Akciósan vettem, hitetlenül de kíváncsian. A második dobozzal használom.
Először ugyan megszenvedtem az ampullákkal, valahogy mindig sikerült üvegszilánkot találnom az ujjamon. Aztán praktikussági okokból én is az áttöltést választottam. Gyógyszertárban kértem szemcsepphez használt flakont, ebbe öntözgettem. Az utolsó cseppeket tű/fecskendő/0,2ml desztillált víz kombóval kiöblítettem, és elhelyeztem magamon.
Egy nap kb 1ml megy fel az arcomra, reggel és este. Könnyen felszívódik, és estig egyben tartja a vonásaimat. A homlokommal csodát tett, a szemkörnyéket is simítja, a szám sarkával nehezen birkózik, de ne akarjak tőle egyszerre mindent. Hidratálóval használom, így nekem teljesen jól működik. Az ezerfokos nyárban ettől többet nem is visel el a bőröm. Minden egyéb lefolyik rólam.
A nemszeretem ampulla bűnét egy csillag mínusszal büntetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 27.

A nemszeretem ampulla bűnét egy csillag mínusszal büntetem.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Színezék. Lila színű.