Rival de Loop

Ár:   219 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jud678, Módosítva: 2014. május 15.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hyaluronsav intenzív hidratáló hatásával feléleszti a bőrt és csökkenti a feszítő érzést és a szárazság okozta ráncokat. Az ásványi-komplexum friss kisugárzást kölcsönöz.

Bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Bőrsemleges pH. Szilikon, színezőanyagés paraben nélkül.

Ellesmere77

2016. április 13.

Nagyon jó az ára és szép puhává varázsolja a bőrt, bár nem tartósan, kb. egy napig érezni. Tetszik, hogy kicsit gélesebb állaga van és könnyű lemosni, szépek az összetevői, nem tudnék rosszat mondani. A Holt-tengeri sós maszkkal még ennél is szebb eredményt lehet elérni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 13.

B.Enci

2016. április 9.

Akciósan vettem néhány fajtát, ettől szörnyen kipattogzott és irritált lett a bőröm, gondolom valamelyik összetevőre allergiás vahyok. A többi termékénél ez nem fordult elő ... fura. Mindenesetre számomra így ez egy szörnyű termék, az égető és viszkető érzés nem ér igazából 1 csillagot se.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. március 11.

150 (!!!) forintért vettem kb. 3 napja. Az amúgy zsíros bőröm elkezdett pirosodni és hámlani. Ez az időszak nagyon meg szokta viselni a bőröm ugyanis télen az arcom egy hatlmas nagy pattanás lesz. Ezért több sminket is viszek fel. Az meg kiszárítja , és ez így megy tovább és tovább. Ördögi kör. És hát meg vettem ezt. Első használat után lényeges változást láttam. Úgy érzem nagyon sokáig elég lesz. A Rival de Loop os termékeket mostantól nagyon szeretem. Már sok minden bevált tőlük de akkor is ez a Top! Kár hogy szabályos zaràndoklást kell megtennem a legközelebbi Rossmanhoz...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 11.

Matilda

2016. január 13.

Nem sok mindent csinál, ennél a hidratálóm többet ér. Kidobni nem akarom, olyankor használom mikor maszkozni támad kedvem, de amúgy éppen semmi baja a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

kisluca

2016. január 12.

Csíííííp! Nagyon..úgyhogy érzékeny, száraz bőrre nem ajánlom, habár pont azért vettem meg, hogy mindezeken segíteni fog. Nem láttam túl sok változást sem a bőrömön....egy csillagot adok, mert olcsó....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

missy89

2015. augusztus 6.

Igazából semmi extra, valamennyire hidratál, gyorsan beszívta a bőröm, de nem kifejezetten látványos az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Viki_keni

2015. augusztus 2.

Többször vettem újra, de nem szeretem! Nagyon vastag a krém, fullad alatta az arcom, különleges hatást nem észleltem. Vannak jobb termékek nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

nagyerika28

2015. június 26.

Ma próbáltam ki és ha nem lesz holnapra pattanásom nagyon elégedett leszek vele.Rettenetesen húzódott a bőröm a száraságtól,helyenként hámlott is.Felkenés után picit csípett,de kb 1 perc után elmúlt.Fél tasakot tettem fel és mindet beszívta a bőröm,nem kellett belőle semmit a végén letörölni.Mostanra kicsit kifényesedett a homlokom,de nem baj,legalább nem száraz.Élettel teli lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

xleiax

2014. május 23.

Most, hogy akciós volt a Rossmanban ez a termékcsalád beszereztem egy-két dolgot, köztük ezt a maszkot is. Amit észrevettem először is, hogy sok van benne. Azt írja 2mm vastagon kell felkenni, de én sosem szoktam felkenni egy krémet ilyen vastagon, így ez a kis tasak 4 alkalomra is elég nekem.
Az illata nekem sem nagyon jött be, de azért annyira nem rossz. Elég telt, gazdag krém, ami elég zsíros is, így a lemosás kicsit nehézkes. De a bőröm szerette, nem pattogott ki, puha és friss érzést hagyott maga után.
Úgyhogy nem rossz, 4 csillagot adok én is. Azért is négyet, mert nekem ez nem arcmaszk, hanem egy szimpla krém, sokkal jobban szeretem az agyagos maszkokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

jud678

2014. május 7.

Igazából elégedett vagyok vele, jól hidratálja a száraz bőrt, de valahogy mégsem tudok 5 csillagot adni neki.

A kiszerelés rendben van, még talán túl sokat is adnak egy kis tasakban.
Az illata olyan, mintha már romlott lenne, egy picit furcsa, pedig van benne illatanyag és "frissen" vettem.
Kicsit egy átlag nivea krémre emlékeztet, amit testápolóként használok. Átlagos fehér krém, pakolásnak szokatlan ez az állag.

Felkenve nekem egy icipicit csípett csak, tényleg csak icipicit.
Azt írta, hogy 2 mm vastagon kell felkenni, szerintem ahhoz "elfolyik", de azért próbáltam így elhasználni - viszont ami megmaradt, az a kézfejemre került, semmi extrát nem csinált vele.

Lemosni nem egyszerű, és kicsit aggódtam, hogy a lemosás után ismét húzódni, száradni fog a bőröm, de szépen hidratálta, üde érzetet adott.
Viszont csak normál/száraz (még ha van ott valami bőrhiba is) bőrre ajánlom, a zsírosabb részeket hidratálja ugyan, de enyhén ki is fényesítheti.

Ismét rájöttem, hogy jobban szeretem a lehúzható maszkokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 7.

A kiszerelés rendben van, még talán túl sokat is adnak egy kis tasakban.

Felkenve nekem egy icipicit csípett csak, tényleg csak icipicit.

Ismét rájöttem, hogy jobban szeretem a lehúzható maszkokat.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0