Best of Beauty 2019

Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   16 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissC, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Hialuronsavval és ásványokkal, avokádó és mandula olajjal biztosítja a bőr nedvességtartalmát, a panthenol nyugtatja az irritált bőrt.

guppi666

2017. január 7.

Nagyon bejött. Nem tudom mi lett a bőrömmel, de az eddigi zsírosból átváltott enyhén szárazba, így kellett valami extra hidratálás. Egyáltalán nem csíp, sőt nyugtatja a bôröm. Egy részt 3-szor használtam, szóval egy tasak 6 alkalomra volt nekem elég, pedig így is vastagon kentem. Elég gyorsan be is szívódott, szép hidratált lett a bőröm és még a pattanás hegeket is szépen halványította. Időnként újra fogom venni egy-egy kúra erejére, mert nálam szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

sapiviki

2016. szeptember 24.

Én nem maszkként használom,hanem napi szinten mint arckrémet,és imádja a bőröm. Hidratált és puha lesz a bőröm, és még a patijaim is megszűntek,ami meglepő volt számomra. Azt azért hozzátenném,hogy nyárra nem használnám,mert elég sűrű,gazdag krémről van szó,ami nyárra az én zsíros bőrömre sok lenne,de a hűvös beköszöntével tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Dézi

2016. augusztus 8.

Nekem bejött. Nem égetett, nem csípte a bőröm. Az arcom pihepuha lett tőle, még másnap sminklemosás után is éreztem hogy mennyire hidratált a bőröm. Tutira újraveszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

emerilda

2016. június 6.

Nem hogy nem hidratál, de az én bőrömet még szárítja is. :D a többi Rival de Loop-os arcmaszkok sokkal jobbak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 6.

lionshare

2016. június 2.

Nekem nem csípett és nem irritált, jó érzés használni, nyugtatja, felfrissíti a bőrömet (kis relax), ezért a pénzért igazán megfelelő számomra és nem kezdi ki a bőrömet ami a legfontosabb szempont érzékeny pirosodásra hajlamos bőr esetén, ha találok, mindig veszek egyet egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Matilda

2016. május 5.

Engem is csíp sajnos, ha szárazabb a bőröm, akkor meg pláne pedig nyilván akkor használ az ember egy hidratáló maszkot. Sajnos elmondható erről és az összes többi hasonló hidratáló maszkról (Balea, CV, RdL), hogy kb olyan, mintha vastagon felkennék egy arckrémet. Nekem csodát nem tett még egyik sem. Elhasználom, de újra nem fogom venni, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Zaynab

2016. május 5.

Megvettem, mert azt hittem, hogy milyen jó lesz majd a hidratálás, de az én bőrömet csípte és kicsit égette is.
Pedig a parfümöt leszámítva egész jók az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 5.

Pedig a parfümöt leszámítva egész jók az összetevői.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0