Rival de Loop

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. február 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új összetétel hialuronsavval

Könnyű, gyorsan felszívódó szemkörnyékápoló krém.

• 24 órás Hydro-Komplex muskotályzsályával és hialuronsavval hosszantartó nedvességgel látja el a szemkörnyék kényes bőrét.
  • Intenzíven tápláló lipidek csökkentik a bőrfeszülést és a sima, rugalmas bőr érzetét adják.
  • A pantenol csökkeni a bőrirritációt és támogatja a regenerációs folyamatot.
  • Az E-vitamin védelmet nyújt a bőr idő előtti őregedése ellen.

poplacsek

2017. augusztus 1.

Ennyi pénzért pont eleget nyújt. Táplál és hidratál. Átszoktam inkább a csipkebogyó olajra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Loona

2017. július 14.

Nemsokára elfogy ez a krém, ősz eleje óta használom. Azóta megszűnt, és bár eleve nem ezt terveztem újravásárolni elfogyás után (hidratálásnál én már picit többet szeretnék), mégis sajnálom, hogy megszüntették, mert teljesen jó kis krém ez szerintem annak, akinek a hidratálás elég/épp erre van szüksége. Minden megvan benne, ami egy jó alapkrémhez kell: szép összetevők, kellemes állag (fehér, nem folyós, de nem is túl sűrű, így könnyen terül), nincs semmi szaga/illata, nem irritál, megfelelően hidratálja a szemkörnyéket és gyorsan beivódik úgy, hogy nem hagy réteget és nem folyik le nap közben a szemembe. Sminkelni ritkán szoktam, hogy szemsminkkel hogyan viselkedik, azt sajnos nem tudom véleményezni.
Azt, amit ígér, teljes mértékben betartotta nálam, így megérdemli az öt csillagot. Ja, és vegán is - így pláne :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

rLau88

2016. november 23.

Mivel főleg megelőzés céljából szereztem be így a ráncokra gyakorolt hatását remélhetőleg csak 1-2 évtized miatt tudom kielemezni :) De szerintem jól hidratál, ha húzódik a bőröm arclemosás után akkor nagyon jót tesz. Könnyű állagú, gyorsan felszívódik és az ára is jó. Kevés kell belőle,így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

LittleSpark

2016. október 25.

Úgy éreztem 25 évesen beléptem abba a korba, amikor kicsit már jobban oda kell figyelni a szemkörnyék ápolására, de ránctalanítót vagy drágább krémeket elsőre még nem szerettem volna kipróbálni, így döntöttem emellett a krém mellett. Zselés állagú és nagyon kellemesen hűsít. Az egész napos munka után este nagyon jól esik. Utána nem hagy ragacsos érzést, szépen és gyorsan felszívódik, szóval biztos lehet rá sminkelni is, de én csak estére használom.
Amit én észrevettem, hogy nem szárad ki a szemkörnyékem mint korábban a szeles őszies időtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0