Rival de Loop

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nomacs, Módosítva: 2012. november 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyen és gyorsan beszívódó ápolós 24 órás hydro-komplexummal. Panthenol tartalma véd a brirritációktól és segíti  bőrmegújulást. E-vitamin tartalma védi a bőrt az öregedéstől. A szerecsendió és zsálya biztosítja a 24 órás védelmet, a kaktuszfüge kivonat hidratálja, a Lactil pedig megőrzi a bőr természetes nedvességtartalmát.

Alkalmazása: Reggel és este tisztítás után vigye fel a szem környékére. Ideális sminkalap. Bőrgyógyászatilag igazolt, szemészek által tesztelt, parfüm és parabénmentes, kontaktlencsét viselők is használhatják.

juliara

2017. január 3.

Könnyed, vizes állagú kis krém. Nyáron lehet különösen kellemes és hűsítő. Gyorsan beszívódik, nem ragad, hidratálásra nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

mvikii1995

2016. november 26.

UPDATE: Huzamosabb ideig nem használtam, két hete kentem fel megint, és egyből be is gyulladt a szemem körüli bőr tőle. Kuka..

Megvettem mert olcsó volt, és itt többen is azt írták, jól hidratál, ami szerintem igaz is. Leginkább egy olyan szemkörnyék.ápolóra volt szükségem, ami rendesen hidratál és nem bántja a szemem. Nekem tetszik, eddig még nem volt vele problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

sapiviki

2016. szeptember 24.

Hamar beszívódik,eléggé vizes állagú,inkább nyárra való,nekem a hűvösebb időkre kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Alizka

2016. július 28.

A korábban használt Alverde-s szemkörnyékápolóm helyett legutóbb ezt vettem meg, csak úgy kipróbálni. Örülök, hogy könnyebb állaga van, ez így nyáron nagyon jól esik. Gyorsan beszívódik. Tetszik, hogy illatanyagmentes. Nekem megfelelően hidratál, kicsit ki is simítja a ráncocskákat. Lehet rá sminkelni, nem pereg le a szempillafesték, kipróbáltam, bár nem használom napi szinten. Annyi gond van csak vele, hogy óvatosan kell adagolni. Négy csillagot adok neki, mert bár jó, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

szupiné

2016. július 7.

Átlagos kis szemkörnyéki hidratáló, gyorsan beszívódik, nekem a hidratálása kitart, a célra megfelel. Azért úgy érzem, az anacondás többet használt, utána szerintem azt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

manitia

2016. június 7.

Nekem ez borzasztó keveset hidratál. Konkrétan száraz a szemkörnyékem reggelre és estére, pedig reggel este kenem, de a fél napot se bírja ki. A Q10-es társa fényévekkel jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

mimmike

2016. május 17.

Olcsó volt, megvettem, gondoltam jó lesz smink alá. Kellemeset csalódtam. Könnyed állagú, jó kis krém ez. Szépen beszívódik, megfelelően hidratál. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

Riccah

2016. március 22.

Hidratálás miatt vettem meg, kellemes, hűsítő és végeredményében hidratál. Az adagolója elég higiénikus, és bár kis mennyiség, de nem kell belőle sok,í gy nem fogy túl gyorsan. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

anemon

2016. február 1.

Nappal korrektor alá használom, hogy a korrektor ne szárítsa a szemkörnyékemet. Erre a célra tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

MDetti83

2016. január 19.

Nálam nem volt cél, hogy ránctalanítsak, egyszerűen csak azért vettem meg, mert szerettem volna egy szemkörnyékápolót/hidratálót. Nem volt túl drága, de ez a teljesítményen látszik is, ugyanis számomra nem nagyon hidratál és semmi különösebb érzést nem vélek véle felfedezni a használata után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Pantolactone, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0