Rival de Loop

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: sophy83, Módosítva: 2018. március 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Ez a finom, frissítő kókuszvizet tartalmazó arcpakolás kényezteti az arcot és a lelket. Ellenállhatatlan egzotikus kókusz illattal segít feledtetni az egész napos stresszt. B5 provitamint, mandulaolajat és sheavajat tartalmazó formulájának köszönhetően hidratálja, nyugtatja a bőrt, elősegíti a bőr megújulási folyamatát és védi a kiszáradástól. Bársonyosan puha, ápolt, regenerált és feszültségmentes bőrérzetet nyújt.

ndorisz1996

2018. november 3.

Leárazva vettem 2 tubussal. Nagyon finom illata van és puhább is lett tőle a bőröm. Nem csodaszer, de ennyit bőven megért. Kár, hogy már nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

violetti

2018. szeptember 12.

Finom kókuszos illata volt, kevés is elég volt belőle (legalább 5x használtam). Éjszakára kentem fel, másnap érzésre és látványra is puhább volt a bőröm, viszont a pattanásokkal nem tudott mit kezdeni. Leárazáskor vettem, így megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Nicu

2018. február 17.

200 Ft-ért vettem meg. Kétszer használtam eddig, egy alkalomra még biztos elég. Különösebb hidratáló hatást nem vettem észre. A shea vaj állaga dominál, illatra inkább a kókusz. Kellemes volt az illata és a használata, nem irritálta az érzékeny bőröm. Újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

ildi95

2018. február 16.

Különösebb hatást nem vettem észre. Pici kiadáshoz képest drága, az illata jó, de az én bőrömmel semmit nem csinált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

miklosjudit

2017. november 20.

Nem rossz.Kellemes puha a bőröm tőle.Az összetevők nem a legjobbak de a hiper érzékeny bőröm mégis kibírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

lucintaa

2017. október 23.

Nagyon szereti ezt az arcmaszkot a zsíros bőr is. ;)
Szuper, kissé hab állaga van, imádnivaló kókusz illata, és tetszik, hogy beivódik a bőrbe. Lemosás után szebb arcfelszínt kapok és puha, ápolt, nem elnehezült bőrt.
Kár, hogy limitált és kár, hogy csak ilyen kis kiszerelésben kapható. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Nagyon szereti ezt az arcmaszkot a zsíros bőr is. ;)
Kár, hogy limitált és kár, hogy csak ilyen kis kiszerelésben kapható. :(

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak