Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2x8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   2x8 ml
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Két használatra. Ez az arcpakolás kellemes illatával kényezteti érzékeit és feledteti a napi feszültséget. Kényeztető hatóanyagok, mint mandulatej, kakaóvaj és méz koktéljával, valamint B5 protivaminnal ápolja és hidratálja a bőrt. Ápolt, regenerált és feszültségmentes bőrérzetet kölcsönöz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lovecreams

2017. június 13.

A Balea málnás-vaníliás maszkjához tudnám hasonlítani. Finom, édes az illata, ugyanakkor extra dolgot nem tesz a bőrrel, viszont nem csíp, nem éget, nem okoz pattikat, nem szárít. Kikapcsolni, relaxálni nagyon jó, de ezért az árért mást ne várjunk.

UI: Természetesen több alkalomra elegendő, mint 2:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

UI: Természetesen több alkalomra elegendő, mint 2:)

Demonshadow

2017. február 18.

Ha van olyan illat, ami miatt kedvem támadna egyenesen megenni a krémet, akkor ez az. Nagyon kellemes, édeskés aromája. Nem irritálja a bőrt, gazdag, de könnyen kenhető és sűrű az állaga. Az egy tasak számomra megint rengetegnek bizonyult, simán el lehet felezni, és akkor egy ív nem kettő, hanem négy darabnak felel meg még úgy is, hogy a dekoltázsra, nyakra is kerül, és nem 2 cm vastagon. Nagyon jól feltöltötte a bőrömet, utána pihe-puha lett az arcom. Viszont ez sem csinál csodát, mert másnapra ugyanúgy hámlik és csontszáraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

zsofi017

2017. február 11.

Az illata, ára, használata, eredménye miatt 5 csillag lenne, de a lemoshatóság miatt lett belőle 4 :) Nagy csodát nem tesz, de tényleg kellemes. Az arcom puha lett és hidratált, a fáradtság jelei is halványulnak. Nem csípett felvitel utál, ami nálam nagy előny, mert eddig szinte mind olyan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Alex0920

2017. február 7.

Nem igazán szoktam pakolásokat használni, de most úgy gondoltam hogy belevágok és kipróbálok párat. Az első választásom erre a termékre esett, az ára nagyon kedvező volt és tetszett ez a relaxáló hatás, valamint a kakaóvaj, mandulatej és méz összetevők. Gondoltam ha ezeket tartalmazza rossz nem lehet :) Első felvitelkor hűvösen csípős érzésem támadt tőle és még 15 percen keresztül is, ez nekem így nem annyira a relaxálás érzését hozza elő. Az illata kellemes, kicsit púderszerű semleges. A használati utasítás azt írja masszírozzuk be vagy szedjük le kozmetikai kendővel, én az utóbbit választottam, 4 kendővel sikeresen leszedtem a maradékot és valóban kissé zsíros érzetet hagy maga után. Nem tagadom puha lett az arcom, azonban a homlokom és a nyakam kipirosodott tőle, illetve még ez a hűvös érzés is megmaradt. Nagyon zsíros bőrűeknek nem ajánlanám, de még kevert bőrűként is zavaró, hogy ha végighúzom az ujjam a bőrömön úgy csúszik mint csiga a betonon XD Várok egy picit vele, aztán tuti lemosom vízzel is. Nem hiszem hogy a kedvencem lesz, így 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Dudu195

2017. február 1.

Nagyon zsíros és nehéz krém. Könnyű felkenni és nem csíp de a maradékot leszedni nagyon nehéz és nehezen szívja be a bőröm. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Leander

2017. január 19.

Kellemes az illata, az állaga, vékonyan felvíve akár 2-nél több használatra is elegendő a mennyiség. Itt viszont számomra ki is fogytak a pozitívumok - semmi hatását nem látom a maszknak a bőrömön. Se hosszan tartó hidratációt, de kisimultságot, semmit. Gondot vagy irritációt sem okozott nálam, de olyan, mintha semmit sem használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

csomoviki

2017. január 7.

Az illata jó, az állaga sűrű de kenhető. Felkenés után azt hittem, hogy olyan aranyosan lágyan lemarja az arcomról a bőrt úgy csípett XD végül fent hagytam a végén már nem is éreztem, hogy csíp. Leszedés után pihe puha lett az arcom. Enyhén piros, de hamar elmúlt és semmi baja a bőrömnek. Tény, hogy nem fogom újra venni, mert vannak ennél jobbak, csípés nélkül :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Zaynab

2016. december 26.

Nagyon tetszik.
A legjobb arcpakolás amit valaha használtam a drogériás termékek közül.
Én is be akarok vásárolni ebből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 26.

Nagyon tetszik.
A legjobb arcpakolás amit valaha használtam a drogériás termékek közül.
Én is be akarok vásárolni ebből.

abbey94

2016. november 11.

Extrém száraz bőröm van, főleg így ősszel/télen. A napokban leltem rá erre az arcpakolásra és teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon jól hidratál, nem irritálta a bőrömet, nem lett több pattanásom tőle. Ahogy láttam ez limitált kiadás, szóval rendesen be fogok vásárolni belőle :)!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Nicu

2016. szeptember 11.

Kellemes illata van, nem irritálja a bőröm. Nem mosom le a hatóidő után, csak letörlöm és a maradékot bemasszírozom. Jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Pantolactone