Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

95% természetes összetevőkből, bio olívaolajjal és bio citromfűvel. Kifejezetten a mindennapos gyengéd arctisztításra kifejlesztve. A szennyeződéseket és a sminket a pórusok mélyéig hatolva távolítja el.

Ph-semleges, szilikon-, színezőanyag-, parabénmentes.

brvicky

Korcsoport: >54
2014. október 12.

Csak a legjobbakat tudom írni róla, nagy kedvenc. Régóta, rendszeresen vásárolom.
Használat, hatás: Rendkívül jól tisztít, állaga kellemes, felvitele után a bőröm üdének, frissnek érzem. Tápláló, mégsem hagy zsíros érzetet maga után, nem csíp, nem irritál.
Összetevők: Csodás!!!
Ár: kedvező
Szerintem 5 csillagos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 12.

Összetevők: Csodás!!!
Ár: kedvező
Szerintem 5 csillagos

Csirip74

2014. augusztus 27.

Tisztító hatása megfelelő, a szemsminket két "adaggal" kell leszednem, lehozza szépen de csíp sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

ivy

2014. július 18.

Egyelőre úgy tűnik méltó utódja lesz nálam a mostanában nem kapható, pedig nagyon szeretem Balea Nature arctejnek. Egészen sűrű selymes texturájú krémes lemosó, ami nekem nem okozott irritációt, a dolgát elvégezte. Mindennapos reggel esti pancsolásra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

felicitas

2014. március 6.

Lassan elhasználom az egy tubust, és mondhatni elégedett is vagyok vele. A sminket leszedi, mondjuk jó pár vattapamaccsal, de szerintem az a sminkem "bűne". A fürdés után mondjuk újra ott egy kis feketeség a szemem alatt, szóval utána újra át kell törölnöm. Nagyon szép az összetétele, még újra is venném, ha nem égne tőle a szemkörnyékem bőre. Ezt nem viselem jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

francais

2014. március 4.

Sokáig kerestem, végül 2 hete bekerült vidékre is és sikerült megvennem, bár a csomagolás új, de nagyon jó, én már csak ez a márka lemosóit használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

kiscsibe

2013. június 28.

A lányom használja és szereti. Vegyes, nagyon érzékeny, pattanásra, mitesszerre hajlamos bőre van. Nem bántja a bőrét, a zsírosabb részek sem lesznek rosszabbak tőle, ápol és puhává, selymessé, tisztává teszi a bőrét. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

csakegylany

2013. június 11.

Óó ezek a csodálatos összetevők... Imádom nagyon eltávolítani az arc- és ajaksminkem vele, a szememre nem kenem mert kipróbáltam és csípett.. Gondolom az alkohol miatt főként :) De nekem szuperül lehoz mindent és utána a Rival de loop alkoholmentes tonikot használom, nálam bevált ez a kombináció.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 11.

nomi33

2013. május 23.

Mint "bio" kozmetikum rajongó, naná hogy kipróbáltam,és a citromfüves cuccokat is imádom. Nekem picit hígabb mint kéne, de ezen kívűl rosszat nem tudok mondani róla. 4,5 csillag lenne, ha lehetne. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 23.

bea_angel

2013. február 3.

Nagyon tetszik. Én úgy használom, hogy a szemsmink(ami kimerül spirálba (+néha tus) lemosom a garnier rózsaszín sminklemosójával, az arcomat pedig ezzel törlöm át, vattára csepegtetve.Illata alig van, de nem is fontos. Iszonyú puha lesz tőle a bőröm, hidratált és egyáltalán nem csípi. Reggel és este is ezt használom, reggel csak a "saját bőrömet" tisztítja meg este pedig egy gyenge bb krém réteget is lemosok vele, amivel könnyen megbirkózik. Többen írtátok, hogy erősebb sminket nem bír eltávolítani. Ezt én is így gondolom, de mivel nekem a "legerősebb" smink is a fentebb említett termékekben merül ki, nekem tökéletes.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 3.

Mila85

2012. december 17.

Na akkor meg is vettem, mert elfogyott a lemosóm. 2x mostam át vele az arcom, így elég jól leszedte a sminket: korrektor, pirosító, alverde szemöldök spirál, szemről is szedett le - szemceruza, plusz fekete spirál -, de azért olajossal át kellett törölnöm. Nem szárította ki a bőröm és nem irritált.Illata szinte semmi, pici citromfű, de alig érezni, nekem kellemes. Ami illatanyag van benne, az természetes. Meglátjuk tartósabb használat után hogy alakul a véleményem (799,-ft volt). Azért nem 5 csillag, mert nekem a paulás skin recovery lemosó a best, az szinte egy átmosással leszedi a szemsminket is, isteni puha hidratált marad a bőröm, semmitől nem éreztem még ezt.
Ebben a lemosóban az viszont nagyon tetszik hogy nem marad olajos réteg a bőrön lemosás után(paulás után sincs, de pl loreálos krémes lemosónál tapasztaltam ilyet), nincs illatosítva, nem drága, és szépek az összetevők
Én is ma láttam meg, van hozzá nappali, meg éjjeli krém is, azok is jónak tűnnek. Kíváncsi vagyok majd a véleményekre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate