Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dr.szöszi, Módosítva: 2016. szeptember 18.

Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek

Minden bőrtípusra. 95% természetes összetevőkből, bio olívaolajjal és bio avokádóolajjal.

Kiváló ápolás minden éjjel. Glicerin tartalma révén hatékony hidratáló krém, mely védi bőrét. A szójaolaj, bio napraforgóolaj és bio olívaolaj gazdagon tartalmaznak esszenciális zsírsavakat, védik a bőrt a kiszáradástól, selymesen puhává varázsolják azt. A bio avokádóolaj kivonat még inkább erősíti a krém hidratáló tulajdonságát. A bőrgyógyászatilag tesztelt krém könnyen kenhető és gyorsan beszívódik. Eredmény: bőre azonnal selymesen puha lesz.

Bőrgyógyászatilag igazolt - pH-semleges - szilikon-, színezőanyag-, parabénmentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Yette

(!)
2016. december 5.

Egy jó ideje használom körülbelül 1,5 hónapja éjszakánként és teljesen meg vagyok vele elégedve.
Gyorsan beszívódik nem hagy ragacsos érzetet és tökéletesen hidratál és puhít is.
Az összetevői igazán tetszenek de a parfümöt a mai napig nem értem.
Kellemes természetes illata van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

Az összetevői igazán tetszenek de a parfümöt a mai napig nem értem.
Kellemes természetes illata van

Lisana

2016. október 22.

Már más a csomagolása, talán az összetevőin is változtattak kicsit. Nem jellemzően szörnyen száraz a bőröm, télen szoktam egy nappali krémet használni és az elég is volt eddig mindig. Most mellényúltam és éjszakait vettem véletlenül, de hiába kenem ezzel reggel és este is az arcom, amikor hazaérek du. ismét látom, hogy száraz a bőröm :S
Az igaz, hogy nem zsírosít és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Az igaz, hogy nem zsírosít és gyorsan beszívódik.

Tunderviragos

2015. július 12.

Őt is használtam már, nagyon finom volt az illata, de semmi különöset nem vettem észre, jól hidratált, jók az összetevői, de nekem az volt a lényeg, hogy ne legyen száraz a böröm és ne legyen mitesszerképző. Egynek jó.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

vargazsofia23

2014. november 16.

Update: ódákat tudnék zengni róla, de nem teszem :P Jár az öt csillag, ez beszél helyettem. Imádom :) A krémmániásoknak pedig külön hála, hogy rátalálhattam!

Hahó Krémmániások! Most jövök a Rossmannból, és bizony gyártják. Legalábbis Németországban. Otthon max a forgalomból vonták ki. Már teljesen meggyőztetek, hogy róla lekéstem, így nappali párjáért indultam csak. Legnagyobb meglepetésemre ott volt mellette éjszakai társa is. Nem 1-2 db, nem lejárati határidő miatt leakciózott. A csomagolása is picit más (amúgy a nappalinak is). Az összetétele megegyezik.
A legnagyobb boldogság volt ma, hogy találtam belőle :) Javaslom izzítsátok a kint dolgozó barátokat, rokonokat. 2,99€
Megelőlegezek neki 4 csillagot.
Szép összetevők, verhetetlen ár, remek krémmániás vélemények és az illata is remek :)
(bár kihagyták volna a parfümöt belőle )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Megelőlegezek neki 4 csillagot.
(bár kihagyták volna a parfümöt belőle )

paranoidcat

2014. április 3.

Nagy szerelem a miénk: problémás bőröm van - nagyon problémás. Bármilyen arckrémet használok, még csúnyább lesz, pedig ráférne a hidratálás. Azért vettem meg, mert 95%-ban természetes összetevők vannak benne, meg "minden-mentes" - gondoltam, max. szenvedek pár napot, ha ez sem jön be. Másnap reggel én olyat néztem: nincs új pattanás és a bőröm hidratált. Három hete használom, azóta sem okozott gondot, sőt, javított a bőrképemen. 5***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

beautifullife

2014. március 10.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire elnyeri a tetszésemet. :)
Írtátok, hogy milyen könnyen beszívódik, meg nappalra is megállná a helyét, de én azért mégis kételkedtem, mert nem gondoltam volna, hogy ezek az olajok maradéktalanul be tudnak szívódni. Azt hiszem pozitívan csalódtam. :) Nagyon hamar beszívódik kellemetlen réteg nélkül. Az állaga is nagyon könnyű és valóban egy borsónyi is elég az egész arcra. Kerestem már egy ideje egy könnyű éjszakai krémet, mert sokszor már kényelmetlenek a nehéz textúrájú kencék. Annak ellenére, hogy ilyen könnyű, nagyon finoman hidratál, bár szerintem ez csak a melegebb időszakba elég, illetve akkor, ha amúgy nincs extrán kiszáradva a bőr. Arra nem lenne eléggé hatásos.
Nem tudom mi alapján lett ő éjszakai, mert szerintem én is be fogom vetni nappalra így tavasszal, nyáron. :)
Szerintem mindig lesz itthon belőle, mert ár-érték arányban verhetetlen, teljesíti azt, amit ígér és az összetevői is nagyon szépek. :) Nem hinném, hogy ebben az árkategóriában találnék jobbat.

Amit kicsit furcsállok, hogy fel van tüntetve, hogy szemkörnyékre ne használjuk. Ilyen összetevőkkel mi lehet a probléma azon a területen?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire elnyeri a tetszésemet. :)

cicaslany91

2014. február 6.

Nagyon szeretem, mert nem zsírosít, és könnyen beszívódik, árban is jó :) Én éjszakára használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

Dorcsa

2014. január 28.

Én sminkelés előtt használom, nem esti krémnek mert a nappali párjában volt kamilla, ezért ezt választottam nappalinak.
Nagyon gyorsan beszívódik, elég jól hidratál bár nekem egy kicsit kevés, de normál bőrre szerintem jó választás.
Nagyon jó sminkalap nem kukacosodik vele az alapozó, és nem csillog a fejem tőle, nem zsíros.
Nem okozott pattanásokat pedig ősz óta használom (nem úgy, mint a nagy nevű Bioderma Hydrabio szérum és arckrém...) Ára nagyon jó, és szépek az összetevői.
Nem lehet más csak ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Nem lehet más csak ötös :)

hedgehog

2014. január 22.

Egy rossz szavam se lehet rá, talán lehetne nagyobb a kiszerelése, de az összes többi krém is ennyi volt mellette a polcon. Ezt mind tudja és én szerettem benne:
-szép összetevők
- kedvező ár (1000 ft alatt)
-gyorsan és könnyen beszívódik
-nem okozott pattanásokat vagy mitesszereket
-puha lesz az arcom utána
-egyaránt használhatom nappalra és éjjelre is
Én ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

-szép összetevők
- kedvező ár (1000 ft alatt)
-gyorsan és könnyen beszívódik
-egyaránt használhatom nappalra és éjjelre is
Én ajánlom mindenkinek!

szamira

2013. november 21.

Itt a KM-en talaltam ezt a kremet es latatlanban hozattam anyukammal Magyarorszagrol. Nappalra hasznalom, nagyon szeretem. Gyorsan beszivodik, lehet ra sminkelni, nem okoz kiutest, pattanast. Gyonyoru osszetevoju kis krem, biztosan ujra veszem. Ket honapja hasznalom es meg a fele se fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology