Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2017. október 3.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

10% Ureával ls Duo-hialuronsavval intenzíven ápolja a nagyon száraz, igénybevett bőrt.

danyadi77

2017. szeptember 14.

Kellemes kis maszk, teszi a dolgát. Sűrű, viszonylag zsíros, de nem fullasztó krém. Az én arcom minden ilyet sec-perc alatt beszív, ha hetente többször használnám, akkor is. A 2x8 ml nekem elég 4 alkalomra is, ami nagyon pozitív. Ára teljesen jó, szerintem ilyen jellegű maszkot ennél több pénzért nem érdemes venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

avignon

2017. szeptember 8.

tényleg szépen hidratál, de engem csípett felkenés után. egyszer próbáltam csak, többször nem fogok kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

mse02

2017. április 20.

Kellemes illatú, sűrű, fehér krém, kb 3mm vastagságban lehet egy adagot az arcomra kenni.
Kézzel dolgozom el az arcomon, ami a kezemen marad azt oda szoktam bemasszírozni.
A kezeim nagyon gyorsan beszippantják az arcom nehezebben, kb egy fél órát szoktam várni vele mielőtt lemosom, ilyenkorra a vastag rétegből már csak egy vékony hártya marad.
A hatása remek; puha és feltöltött bőr, az apró halvány ráncaim ha ideiglenesen is de kisimulnak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Demonshadow

2017. február 9.

Kegyetlen sok van egy adagban, de én egyáltalán nem sajnáltam az arcomra, egyrészt a hideg miatt kikészült bőröm, másrészt az ára sem indokolta, hogy takarékoskodjak. Egyben vittem fel a felét arcra, nyakra, és amennyire a ruházatom engedi, a dekoltázsra is. Az előírt időhöz képest jóval tovább rajtam volt, de úgy voltam vele, ártani nem árthatok. Sminktörlővel elég sokáig szedtem le a maradványokat, de valami eszméletlen jó érzés volt, nagyon feltöltött. Másnap gyakorlatilag a krémhez se nyúltam, mert olyan volt, mint a babapopsi. A kemény víz, környezetváltozás, légszennyezettség miatt viszont eléggé rakoncátlankodik a bőröm, ezért hetente egyszer muszáj beiktatni. Egyedül azt bánom, hogy nincs hasonló krém változatban, mert más termékekkel ellentétben tényleg SOS segítség volt, azonnal rendbe tette a bőrömet. Mivel mások írtak a kellemetlen utóhatásokról, pattanásokról: nem igazán vettem észre, most amúgy is sokkal gyorsabban tömődnek el a pórusaim, ezáltal pattanások is könnyebben alakulnak ki az arcomon, de nem hinném, hogy ez a krémtől van. Az illata nagyon kellemes, állagra jó, könnyű felkenni, csak annak, akinek nem brutál száraz, foltokban hámló, sivataghoz hasonlatosan feltöredezett a bőre, annak elég lesz az egy adag fele is. Nálam csillagos ötösre vizsgázott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

dorottya96

2016. november 23.

Azért vettem őt meg, mert éppen most jövök ki egy csúnya influenzából -ami a bőrömön is megmutatkozik- és csodák csodájára sikerült javítania az arcomon egyből. Tényleg regenerál, nem csak ígérget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

ssteff15

2016. október 20.

Update: Sajnos nem volt nálam az arckrémem, így valami mással kellett megoldanom a hideg idő miatt a hidratálást. A barátnőm adta ugyanezt a maszkot, majd mondtam neki, hogy én még egyszer nem kenem ezt fel. De láttam itt is és ő is győzködött, hogy csak mintha krém lenne, vékonyan kenjem fel, legalább a száraz foltokra. Gondoltam nem halok bele, ha két napig ezzel próbálok hidratálni. Hát rossz ötlet volt...bemasszíroztam az arcomba és valóban így egész jól teljesített, mint hidratáló, viszont minimum 8 pattanást okozott. Nem igazán örülök neki. Most már valóban soha többet nem akarok ilyet használni, pedig még az elején gondoltam rá, hogy azért egyet veszek és magamnál tartom majd pont ilyen vészhelyzetekre. Most már biztos vagyok benne, hogy nem nekem való, bármennyire is bíztam benne a második esély után.

Noha valóban csak 200 forint, nekem ez mégis kidobott pénz volt. Kipróbáltam, elhasználtam mindkét felét, 4 alkalomra volt elég. Foltokban hámlott és száraz volt az arcom, a T-vonalban pedig kifejezetten zsíros, ezért inkább csak a száraz részekre raktam, hátha azt rendbe hozza. Hát.. sok mindent nem tudok mondani róla, nem segített, persze nem lehet egyből csodát várni. Ezért kitartóan végig csináltam négyszer, és mivel láttam, hogy zsíros bőrrel küszködők használják, gondoltam, az utolsó két adagot a zsíros részekre is felkenem. Semmiféle javulást nem vettem észre sehol, de hál Istennek zsírosabb sem lett a bőröm..fura viselet..mintha az arcomra nyomtam volna egy tubus krémet. Lehet hogy arckrémként kellett volna használnom, hátha úgy eredményesebb, de arckrémként a Cera di cupra egyik krémjét használom, a száraz bőrre való rózsásat. Mellesleg nem hiszem, hogy egy regeneráló maszknak csípnie kéne az orcákat és az orrot, illetve húzódnia alatta a bőrnek. Kiütést és semmilyen úgymond elváltozást nem fedeztem fel, de ez fura volt. Ár-érték arányban nagyon jó, de hatását tekintve nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

cshrs

2016. augusztus 31.

Az alapbol zsiros arcborom, egy termek rosszul hasznalasa miatt elkezdett hamlani. Pont volt itthon egy ilyen, es lattam, hogy regeneralo, meg szaraz borre valo es feltettem a felet. Elkezdte rendbe tenni, de meg nem lett tokeletes, ezert kiprobaltam ugy, hogy napi 3x-os arckremnek. Igy hihetetlen csodat tett velem, es biztos hogy ilyen esetekben csakis ezt fogom hasznalni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

mimmike

2016. május 23.

Vettem néhány különböző arcmaszkot, csak úgy, kipróbálásra. Ez volt az első, amit felkentem és remélem, hogy a többivel nem lesz ilyen tapasztalatom. Nem igazán jó. :( Egyszerűen kellemetlen volt, amíg az arcomon volt. Égetett is picit, bár szerencsére nem vörösödtem ki tőle. Masszívan rám telepedett, alig tudtam lemosni. Kárt nem okozott bennem/rajtam, de pozitív hatással sem találkoztam. Az tény, hogy tetemes mennyiség (a csomagoláshoz képest), a két adag bőven elég akár négy használatra is. Csak értelmét nem látom.
Nem dobom ki, felhasználom, hátha több alkalom után fejti ki hatását és akkor majd ápdételek.

Update!
Ott tartok, hogy a csillagok számát maximalizálom ennél a terméknél. Tettem vele még egy próbát. Nem mostam le 10-15 perc után, ahogy az a csomagoláson meg van jelölve. Jó háromnegyed órán keresztül rajtam volt. Csak az első néhány percben éreztem az égető érzést, aztán teljesen megszűnt. A bőröm nagyját beszívta, így alig kellett eltávolítanom valamit. A végeredmény: csodás! :) Pihe-puha pofi, a látványosan tág pórusaim megszűntek. Reggel szépséges, egészségesnek tűnő arcbőrrel ébredtem. Venni fogom én ezt még, az tuti! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Update!

Krisz78

2016. május 1.

Nekem nagyon bevált.Amióta babát várok, nagyon száraz a bőröm.
Esténként legalább 4 féle (tartalmas) kencével kenegetem fél-, egy órás szünetekkel,de így is állandóan száraznak érzem.
Tegnap este feldobtam ezt a maszkot (a fél csomag harmadát), majd 1 óra múlva áttöröltem egy vattakoronggal.Nem is nagyon maradt felesleg.
1-2 óra múlva gondoltam, kenek rá vmi éjszakai krémet, de aztán mégsem éreztem szükségét.
Nem volt ragacsos vagy kellemetlen, nem éreztem, h. fulladna a bőröm.Csak kellemesen puha és hidratált.És még reggel is.
Nem akarom azt mondani, hogy jobban hatott, mint Paula skin recovery maszkja, de hát kénytelen vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Nekem nagyon bevált.Amióta babát várok, nagyon száraz a bőröm.

Takaro

2016. május 1.

Pont olyan, mint ha az ember egy sima kremet vastagabban kenne fel. Semmi hatasa, se puhasag, se semmi. De legalabb a fele is ket alkalomra is eleg, tehat siman lehet 4x hasznalni, csak minek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Urea, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Sorbitol, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology