Rival de Loop

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2021. június 15.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Q10-zel és tripeptiddel. A tripeptid rendszeres használat esetén csökkenti a ráncok mélységét és kisimítja a bőr felszínét. Eredmény: Ápolt és kipihent bőr a ragyogó kinézetért.

Bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Bőrsemleges pH

Eszterk6

2017. december 4.

Volt szerencsém egyszerre többféle RDL-s maszkot vennem. Még ez volt a 'legjobb'. Elég sok van benne mennyiségileg. Kicsit macerás felkenni bár ezt ügyetlenkedésnek is betudható. Kicsit fura a szaga de elég szép utána a bőröm. Nem egy nagy hatása van, bár szerintem ilyen maszkoktól csodát az ember nem várhat. Én egy üres tégelybe nyomtam ki a másik felét és úgy 2X-re felhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

reaC30

2017. augusztus 11.

Mondjuk nem értem, hogy 18 és 30 pár évesen miért véleményeznek a csajok ránctalanító alapozókat, krémeket stb. Úgy gondolom ezeket a termékeket nem a tiniknek és a fiataloknak gyártják. Mindegy is. Ezt a pakolást viszont nem tudom, hogy miért gyártják egyáltalán? Tiszta ragacs lett tőle az arcom és ennyiből valami gyógyszertári iszonyatot is kenhettem volna rá. Semmit nem csinál a bőrömmel, bár azért ezektől a pár száz forintos dolgoktól nyilván ne is várjuk. Szerintem, ha megmosom hideg vízzel az arcomat többet teszek a bőrömért, mint ezzel a "csodával".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

szirimiri

2017. június 9.

A napokban vettem kb 150ftért akciósan a tengeri sós pakolással. A sós után kentem be vele az arcom estére éjszakai krém helyett. Kb 1/4 tasaknyit, vagy még annyit sem. Az ilyen jellegű ápoló pakolásokat most már csak krémként használom, eddig a rózsás alverdéssel voltam így.
Szóval sima krémként használva nagyon gyorsan beszívódik és reggel nem akartam hinni a szememnek. Habár ráncom 25 évesen nincsen, de láthatóan kiegyenlítette a bőrtónusom és textúráját. Az az igazság, hogy ennél jobb krémem nemigen volt 😄 jelenleg a zilaja kakaósat használom, de ez a kis pakolás messze lekörözte.... Egy szó mint száz, ebből betankolok, mindenképp tegyetek így ti is 😀 ha lehetne, száz csillagot adnék. Az illata is nagyon jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

butizs

2017. május 22.

Nálam alapdarab évek óta. Nem irritál, puha és hidratált lesz a bőröm, és marad is legalább két napig. Az ár/érték arány miatt mindenképp jár az 5 *.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

angi00

2017. március 18.

Még csak egyszer próbáltam, így a véleményem nem végleges. Este kipróbáltam, és reggelre valóban érezhető volt hogy az arcom frissebb lett. Sokszor ébredek megduzzadt szemekkel, ez azonban most elmaradt, amit abszolút ennek a krémnek tudok be:) Én megelőzés céljából vettem, mivel még csak 25 éves vagyok, így a ránctalanító képességéről nyilatkozni nem tudok , pláne nem 1 használat után. Az biztos hogy eddig pozitív véleményem van róla, és a száraz bőrt nagyon szépen helyrehozza:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Hopi

2017. február 5.

A napokban akciósan, 130 forintért jutottam hozza.
Ugyan ráncaim még nincsenek, néha szeretem ilyen összetevőjű termékekkel ápolni a bőröm, megelőzés céljából.
Ki volt száradva az arcom néhány helyen, nagyon szépen hidratalta, de utána a teljes siker érdekében az általános hidratálómat is felkentem.
Lemosni valóban nehéz, de annyi baj legyen.
Meg voltam vele elégedve, a jövőben is használni fogom néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

A napokban akciósan, 130 forintért jutottam hozza.
Lemosni valóban nehéz, de annyi baj legyen.
Meg voltam vele elégedve, a jövőben is használni fogom néha.

LegallyBlonde

2016. november 24.

Nekem nagyon bevált, konkrétan nem hittem a szememnek reggel mikor felkeltem. Alapvetően száraz, vízhiányos bőröm van. Ráncaim még nem mélyek ( küzdök ellenük minden fronton ) de azért vannak, sajnos ugye a száraz bőrnek ez az egyik nagy hátránya. Amikor pedig megtartom a havi 1 gőzölős, nyomkodós, agyagos maszkkal tisztítós, teafaolajjal leöblítős ( utóbbi szintén csodaszer szerintem, de nagyon szárít ) rituálémat, hát minden a bőröm ,csak nem üde és kisimult. Ezzel a fokozott helyzettel kellett megküzdenie ennek a maszknak és remekül teljesített. 25 percet volt az arcomon, nekem kb a felét beitta a bőröm, a másik felét lemostam. Mivel mint mondtam, nekem nagyon száraz a bőröm én utána azért a normál hidratálómmal is krémeztem - egyébként érzésre nem volt rá szükség, tehát jól hidratált is, ez a plusz krémezés részemről inkább extra elővigyázatosság - de a másnapi csodát egyértelműen a maszk számlájára írom, hisz a rá kerülő hidratálót rég használom és attól nem leszek ilyen kisimult. A ráncocskáim feltöltődtek, és olyan puha és egyenletes lett az arcbőröm, mint a baba popsi. Befogom iktatni heti kétszer az arcápolási rutinomba ( szívem szerint minden nap kenném, de nem akarom, hogy megszokja a bőröm ). Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

scene14

2016. július 22.

Első használat után vagyok,és,azt kell mondjam megpuhìtotta kicsit az amúgy száraz arcom,picit mintha éreznèm hogy feszesebb is,egyenlőre közepes a véleményem,3*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

emerilda

2016. június 6.

Nem tudom, hogy feszesít-e mert még nincs mit feszesítenie, de viszont nagyon jól hidratál. Reggelente használom minden nap, kb 1/3-at tasaknyit, szép friss lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 6.

Negro

2016. május 14.

Bejött, szépén hidratál, feltölti a vízhiányos bőrömet. Szerencsére én nem pattogtam ki tőle bár nem is használom sűrűn. Heti egyszer szoktam felkenni csak de akkor se vastagon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology