Rival de Loop

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: anemone, Módosítva: 2015. december 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Rival De Loop Revital Q10 Szemkörnyék Ápoló Krém polylift-tel, szőlő-, kukoricacsíra-, és makadámiaolajjal puhává és selymessé teszi bőrét, és védi a kiszáradástól. A panthenol csökkenti a bőrirritációt és elősegíti a bőr felfrissülését. Az E-vitamin javítja a bőröregedés elleni védekezését.

• Q10 koenzim: a bőr felületén megköti a szabadgyököket, és védi a bőrt a napfény okozta öregedéstől.
  • Polylift: az édes mandula proteinje azonnal észlelhető feszesítő és ránctalanító hatású.

Parfümmentes. Parabénmentes. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt. Kontaktlencsét viselők is használhatják.

Klaudia9111

2017. november 22.

Itteni vélemények alapján vettem meg, már majdnem elhasználtam.jól hidratál, nagy változást nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Anita1978

2017. november 16.

Illata kellemes, gyorsan beszívódik..hat csodat nem varok.Az osszes drogerias szemkremet kiprobalom, es most ez jott szemben akciosan.Egyelore megfelel.Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Stanczi

2017. november 16.

2017.11.16.
Miután elhasználtam a felét sem vettem észre javulást a sötét karikák állapotán. Sőt még apró fehér pöttyöcskék kezdtek lassan megjelenni, lehet kicsit többet kentem fel néha a kelleténél nem tudom. Mindenesetre felfüggesztettem a használatát és átváltottam a PomPom hialuronsavas szemkörnyék ápolójára, eddig úgy tűnik hatásosabb.

2017.10.23.
A hideg idő és a szem alatti karikák miatt kezdtem el használni, reggel és este is, de még nem igazán vettem észre különösebb változást a bőröm állapotán. Viszonylag jól beszívja a bőröm, de hagy maga után egy kicsit nehezebb felületet, amit általában a zsírosabb krémet szoktak, viszont ezt nem számítom nagyon negatív hatásnak. Inkább ilyen egyszer kipróbálós krém lesz ez, nem hiszem, hogy hosszabb távon a rutinom részét képezné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

2017.11.16.

2017.10.23.

dettusbettus

2017. október 14.

Szerencsére egyelőre igazi ráncokkal nem kell megküzdenie, de a száraz bőrömet remekül hidratálja és a mikroráncokat is eltünteti. Az utóbbi időben néhány alkalommal karikás szemmel ébredtem, és kb. 20 perc alatt nagyon szépen eltüntette a fáradtság jeleit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

incifinci28

2017. október 8.

itteni vélemények alapján vettem meg, illata kellemes, jól kenhető, gyorsan beszívódik, ránctalanításban-fekete karikák eltűntetésében nem nagyszám, elhasználom de újra nem veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Alizka

2017. szeptember 28.

Nekem nem egészen ilyen csomagolású a krém, más van ráírva (Q10 és tripeptid),olcsóbb is volt (899 Ft), viszont az összetevőlista ugyanaz... Eddig még csak párszor használtam, nappalra, ez alapján elégedett vagyok vele. Sok jó dolog van benne, és remélem, hogy hosszú távon jót tesz a bőrömmel. Az illat- és alkoholmentessége plusz pont. Eddigi tapasztalatom az, hogy jól hidratál, kicsit látom és mindenképpen érzem, emellett egész könnyen beszívódik. Az enyémre az is rá van írva, hogy kisimít, hát ebben szkeptikus vagyok. Talán megelőzi a további ráncok kialakulását. Remélem, hogy nem okoz mitesszereket, pattikat. Próbálom úgy elkenni, hogy az arc és szemkörnyék találkozásánál levő részhez ne jusson, de nem mindig sikerül, és ez már kritikus rész a csúnyaságok kialakulása szempontjából. 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 28.

umpalumpa

2017. szeptember 21.

Nem értem miért, de nekem is kikészítette a szememet :(
Gondoltam milyen szuper, hogy van ilyen olcsó és tetszetős összetevőkből álló krém, örültem neki. Nem volt egyértelmű, hogy ettől van bajom. Párszor használtam már, amikor nagyon bepirult a jobb szemem és halványan a bal is kezdett. Nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy ez a ludas a szemgyulladásban, de a szemészeten kötöttem ki egy hét múlva a használat kezdetétől. Az arcomra sem merem elkenni, mert félek, hogy a párnáról belekerül valahogy a látószervembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Nem értem miért, de nekem is kikészítette a szememet :(

Annavictoria84

2017. szeptember 19.

Nekem pénzkidobás, bedagad tőle a szemem.

Aki szeretné elviheti ingyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Nekem pénzkidobás, bedagad tőle a szemem.

Aki szeretné elviheti ingyen.

szirimiri

2017. szeptember 2.

Azért vettem,mert a termékcsalád nappali és éjszakai krémét használom...vagyis megvettem, mert nyáron kibírhatatlan sz@rok....bocsi. Szóval tetszettek a pöttyök meg minden, de nekem nulla...nagyon kevés, nem hidratál semmit, nehezen szívódik fel stb.... Az alverdés nekem ezerszer jobb! Elhasználom, de ennyi....nem mondom pénzkidobásnak, megelőzésnek talán nem volt haszontalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

bodri95

2017. szeptember 1.

Nekem nagyon irritálja a szemem, legalábbis az első 5 perc rémes. Elhasználom, mert más bajom nincs vele, nem rossz krém, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Niacinamide

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.