Rival de Loop

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A nappali krém kiemelkedő hatású sejtmegújító hatóanyag-komplexet tartalmaz, amely természetes módon stimulálja a bőrsejtek aktivitását. A fáradt, egyenetlen bőrt több rugalmassággal és ragyogással ellensúlyozza.

A sejtmegújító-komplex Rhodophyta-kivonattal (Algae extract) elősegíti és támogatja a sejtaktivitást, a kollagén és elasztin károsodása ellen hat. A Fehér hibiszkusz- és Baobab gyümölcs-kivonata enyhíti a ráncokat és megakadályozza a bőr idő előtti öregedését. Az antioxidáns Duo-Soja Komplex és a 15-ös fényvédő faktor semlegesíti a szabadgyököket, és védelmez az UV-sugaraktól. A hialuronsav, Shea-vaj és Vitamin-komplex tartósan javítja a bőr nedvességtartalmát, nagyobb rugalmasságot biztosítva a bőrnek.

AppleMaple

2017. október 26.

Kinéztem magamnak ezt a krémet de azt csak később vettem észre, hogy ez a 40-50 év közötti korosztálynak szól. Persze ha már megvettem, rögtön kipróbáltam kiváncsiságból, de mivel akkoriban mást használtam ez félre lett téve. Épp csak mikor eszembe jutott, gondoltam csak elkenegetem mielőtt megromlana, végülis ha úgy vesszük jóformán testápolóként használtam el. Nekem kicsit ragacsos érzetet hagyott maga után. Oké, hogy nem nekem lett kitalálva, ezért nem is vonok le pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Andi888

2016. november 12.

Egy hónapja használom, smink alá is nagyon jó. Gyorsan felszívódik, könnyed textúra és az arcom egyenletesebb tónust kap tőle, bár nekem alapból semmi gond a bőrömmel, szerencsés típus vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.