RIVAL loves me

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 ml + 3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   4 ml + 3 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2020-ban megújult változat!

2 fázisú szájfény, melyek 24 keresztül tartósságot eredményeznek. Először alkalmazza magát a szájfényt, majd a színtelen fedőréteggel (mely E-vitamint, természetes olajokat és méhviaszt tartalmaz) menjen át a színen. Az eredmény: ragyogó, természetes ajkak.

9 árnyalatban kapható

Ár: 700 , Eladó: lookingforperfectfoundation
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: személyes átvétel lehetséges/foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

RuzsnyomNiki

2021. november 18.

Megmondom őszintén, hogy nem értem a sok pozitív véleményt ezzel a termékkel kapcsolatban. Nekem sajnos nem vált be egyáltalán. Tény, hogy extrém tartós, DE! Elképesztően kiszárítja az ajkakat, akkor is, ha lehelet vékonyan kenem fel és a kopása brutálisan csúnya. Az a helyzet, hogy valóban tartós, bírja az evést, de mikor egyszer csak megadja magát és elkezd kopni, akkor nagyon foltos lesz, véleményem szerint igénytelen hatást kelt. Javítani és letörölni lehetetlenség. A reggel felkent termék maradékát este alig tudom lesikálni olajos lemosóval. Persze ekkorra már nagyon nem szép a végeredmény. Ráadásul nem is kényelmes az ajkakon. Bár nagyon vékony réteg, mégis érződik hogy ott van, kissé ragacsos a felszíne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

2021. október 31.

Brutál tartós tényleg.Carmexel aláhidratálva szépen mutat.Viszont kínszenvedés levakarni az ajkaimról olajos lemosóval is. Mindennapokban nem szívesen használom emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

SzilAnn

2021. április 23.

Néhány árnyalat kivételével egy szuper tartós rúzsról beszélhetünk! A piros és a bézs árnyalatok önmagukban hibátlanok, de a többi számomra megkérdőjelezhető minőségű. Félreértés ne essék, nem top kategória, vannak sokkal jobb folyékony rúzsok a boltokban, de amire megalkották arra képes egy igen kedvező áron!

Negatívum, hogy szárít, de rettenetesen. Nem szabad túlzásba vinni a használatát, például az én ajkamat, ha egy hétig minden nap használnám kikészítené.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Nyuszi

2021. március 24.

A színe szép... addig, amíg el nem kezd rondán foltosodni és lejönni. Az az igazi 80-as évekbeli orosz nő hatás, amit képvisel, full igénytelen. Amíg nem kopik, addig jól néz ki, de a kopás nagyon csúnyán foltos, és mivel a fent lévő részeket nehéz leszedni, a ráfestés pedig tovább mélyíti a borzalmat, ezért az egész cucc kezelhetetlen. Nyilván nem is az én korosztályomnak való ez a matt hatás, de ettől még a termék lehetne jó. Viszont ahogy ez kinéz szájon egy idő után, az nem tudom, hogy ki az, akit nem zavar. Szerintem esztétikai bűntett az összes szembejövő ember felé. Jaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 24.

Skyline.r34

2021. március 5.

Megéri,ez a legtartósabb amit használtam,több színben is megvan.Viszont azért pontozom le eggyel mert fa rákenem az átlátszó fényt akkor könnyen elmaszatolódik ,úgyhogy azt nem szoktam használni hozzá.Egyszer mást sminkeltem és a kezemre tettem fel a terméket és onnan vittem fel az arcra(fantázia smink miatt)és egyszerűen nem bírtam micellás arclemosóval se lemosni a kezemről ,csak másnapra sikerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

TamasiB75

2020. október 21.

Csodás színek, és valóban egész nap tartós hatás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Csodás színek, és valóban egész nap tartós hatás.

virumiru

2020. július 11.

a rúzs részét imádom🥰 nem foltos (a kopása is tűrhető), nem szárít, pigmentált és könnyű vele dolgozni, nem feltétlenül kell hozzá szájcerka, és önmagában is nagyon tartós. a szájfény viszont számomra használhatatlan, tény, hogy azzal együtt is tartós a szín, de nekem kellemetlen viselni, és nem tetszik a kettő végeredménye sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Jayf

2019. december 5.

Nagyon jó színárnyalatai vannak, de nehézkes használni. A szájfény részét nem is értem, kibírhatatlan, ragad össze vissza, bár ez a legtöbb szájfényre igaz, vélhetőlen ezért nem is használok egyet se. A rúzs része elég tartós, viszont nagyon vékonyan kell kenni, különben ragad és darabokban lejön. Néhány óra alatt az ajkak belső részén csúnyán kopik, korrigálni szintén csak nagyon óvatosan, vékonyan lehet, de úgy sem az igazi már. Mindenesetre még mindig a legtartósabb, amit ismerek, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Ofesz86

2019. november 27.

Az egyik kedvencem, 2 színben is meg van, sokadik tubust koptatom. Evést, ivást, zsíros kaját, kávét, sütit, csókot, mindent kibír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

Vlaura

2019. március 28.

Oda vagyok érte. Nagyon tartós és könnyű felkenni. Bírja az ivást, sőt még az evést is, amin nagyon meglepődtem. Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).