RIVAL loves me

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 ml + 3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   4 ml + 3 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2020-ban megújult változat!

2 fázisú szájfény, melyek 24 keresztül tartósságot eredményeznek. Először alkalmazza magát a szájfényt, majd a színtelen fedőréteggel (mely E-vitamint, természetes olajokat és méhviaszt tartalmaz) menjen át a színen. Az eredmény: ragyogó, természetes ajkak.

9 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vvn

2024. április 4.

Nagyon kényelmetlen, csúnyán kopott, kuka lett a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 4.

Nagyon kényelmetlen, csúnyán kopott, kuka lett a vége.

Alexandra0720

2024. február 28.

Több árnyalatot is kipróbáltam, mivel azt hallottam hogy árnyalatonként eltértek a vélemények tartósság szempontjábol. Illetve azt gondoltam, hogy velem van a baj. De nekem sajnos egyik sem vált be. Iszonyatosan szárít még a szájfénnyel is. Beleül az ajkam ráncaiba ami borzalmasan mutat, aztán mikor elkezd kopni akkor foltokban válik le itt ott, újrakenni próbáltam de ink rontott a helyzeten. Viszont ami fennmarad az ajkaimon azt meg csak lemosóval hosszan dörzsölve tudom leszedni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 28.

Csutak

2024. február 2.

Nem hittem volna, hogy olcsóbb árkategóriában találok olyan tartós drogériás rúzst, mint a Max Factor Lipfinity...és tessék. Bár a színválaszték nem akkora, mint a MF-nál és egy nagyon picit gyengébb is, de simán felveszi vele a versenyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 2.

Nussancs

2023. október 12.

Àr-érték arányban nagyon szuper, inkább rúzs, mint szájfény. Enyhén szàrìt, de emellett tartós, a kedvenc rúzsom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 12.

SarkanyGyumolcs98

2023. július 12.

Kedvenc rúzsom, szuper tartós és gyönyörűeb fed, de tény, hogy nehéz leszedni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 12.

Kedvenc rúzsom, szuper tartós és gyönyörűeb fed, de tény, hogy nehéz leszedni

Kiflike18

2023. július 7.

Szépen fed és tartós, de azért szárít természetesen. Csak olajos lemosóval lehet lerobbantani nap végén is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 7.

Mossveo

2023. június 28.

Több árnyalatot is beszereztem belőle, szépen fed és nagyon tartós, este csak olajos lemosóval lehet leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 28.

l_lilla12

2023. június 11.

12-es árnyalat van meg, nagyon szeretem, nagyon tartós és a textúrája is jó (nekem sokkal jobban tetszik mint a nyx-es hasonló folyékony rúzs és nem mellesleg ez sokkal olcsóbb) több árnyalatot is be fogok szerezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 11.

izabella73

2023. április 22.

Éppen le volt árazva a Rossmannban,ezért próba képpen megvettem a 3as árnyalatot.Sajnos nem igazán vált be,igaz hogy tartós,de de nem túl szépen kopik,nem is volt kényelmes viselni.A szine viszont szép,ugyhogy elhasználom de újra venni nem fogom,szerintem a lovely folyékony rúzsai jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 22.

babiczb

2023. március 22.

A Rival nagyon jó dupe-okat készít szerintem, ez is egy jó rúzs az árához képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Isostearic acidból származó bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant). Gazdag, kipárnázott bőrérzetet és szokatlanul magas fényességet kölcsönöz. Filmképző képességgel is rendelkezik, de nem hagy ragacsos réteget maga után, és elősegíti a termékek tartósságát és vízállóságát. Az összetevővel leggyakrabban ajakápoló termékekben találkozhatunk.