Roberto Cavalli

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. július 14.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Az új 2015-ös nyári kiadású parfüm, az eredeti 2012-es Roberto Cavalli EDP intenzív változata.

Illatjegyek: keserű mandula, narancsvirág, vanília

Roberto Cavalli Essenza fújós eladó
Ár: 2000 , Eladó: nygigi
Állapot: 3-3,5 ml, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Cserére keresem-Roberto Cavalli Essenza
Ár: cserére keresem üvegében , Eladó: SSSAAA
Állapot: üvegében keresem, Helyszín: --, fizetés: ajánlott posta
Sophia15151515

2019. május 19.

A barátnőm parfümje és annyira brutálisan jó illatú,mély,a mandula telitalálat volt bele nagyon finom köntöst ad a vaníliának és a narancsvirágnak. Csak az a baj,hogy szinte sehol nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

pacsalia

2019. január 3.

UPDATE (2019 január):
Változás a köbön. Próbáltam másodjára pár hete, és akkor sem.....Feltöltöttem, 1 hónapig nem vette meg senki, tettem vele még egy próbát és mintha kicserélték volna (vagy engem?): egyszerre számomra nagyon finom, viselhető, kellemesen édes, nőies illat lett belőle. Halvány reménysugarat sem láttam erre az első véleményem írása közben és azóta sem. Gondolni sem akartam rá... és most, hogy magamra fújtam, szinte csak ő jár a fejemben. Sokszor azt mondják, a gyűlöletet és a szeretetet egy hajszál választja el egymástól. Na én ezen a hajszálon tengődtem hetekig, s most áttértem a másik oldalra. Eddig nem értettem az illat rajongóit, de most már veletek vagyok :) Sosem volt még velem ilyen, hogy egy illatot harmadik benyomásra szeretek meg. De ezt is el kell kezdeni. Csak amiatt vonok le egy csillagot, mert kb 4-5 órán át tart és utána szinte teljesen eltűnik, avagy beleolvad az ember bőrébe, ruhájába...

ELSŐ VÉLEMÉNY (2018 november):
Iszonyatos csalódás... :( Alig vártam hogy megszaglásszam ill. kipróbáljam a fújóst, amit ma sikerült szereznem. Már kb 1,5 éve "kinéztem magamnak" fragrantica-n, de itthon szinte sehol nem lehet kapni, főleg tesztelni nem... Külföldi rendelésbe meg pláne nem akartam beleugrani anélkül, hogy ismerném. Milyen jól tettem...!
Nekem így elsőre nem csak simán mamás, ahogy valaki írta előttem hanem mellé autóillatosítós SZAGA is van. Mert ez nem illat.. Bocsi itteni véleményezők, és bocsi mindenkitől a világon aki szereti. Nekem ez nagyon nem :( Lehet hogy a bőröm miatt van, vagy fordítva vagyok bekötve, ki tudja, de nekem ez most így gyomorforgató. Talán adok neki egy második esélyt de ha ugyanez vagy akár csak hasonló lesz az érzésem akkor tuti megválok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

UPDATE (2019 január):

ELSŐ VÉLEMÉNY (2018 november):

Parfuwoman

2018. augusztus 22.

Több hónapos vívódást-vágyódást követően sikerült egy német oldalról nagyon jó áron beszerezni a 75 ml-t. bár elsőre kicsit mamásnak ereztem ,másodszorra meggyőzött . Egyik csuklómra ezt,másikra a sima Cavalli EDP-t fújtam,ami a 3. legkedvesebb parfümöm ,kezdetek óta megvan és újra is vettem már . A sima EDP a “pasizós” parfümöm ,randira mindig ezt fújtam fel. Látszik rajtuk,hogy testvérek ,mert nagyon hasonlítanak . A sima EDP -nek rajtam van egy bőrös felhangja,hihetetlenül jól működünk együtt .Ez töményebb,édesebb ,nem annyira dög,mint a másik . Nagyon nem nyári illat ,így még próbálgatom a hűvösebb időben .Nagyon erős benne a tonka és úgy édes ,hogy az én bőrömmel is kompatibilis . Ajánlom kipróbálni . Nekem blind buy volt,de nagyon nem bántam meg. Tartóssága szuper ,8 óra ,szillázsa erős,egy fújást is megéreztek rajtam.
A színe egész sötét ,mint a jófajta whiskynek :) Egyelőre 4*,mivel az eredeti EDP sokkal izgalmasabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

LPE

2018. április 2.

Shalimar rajongó révén nehezen mondom ki egy illatra, hogy kedvenc, hiszen olyankor hűtlenség vádja érhet... 😉 Mikor az Essenzát először a kezembe vettem 5mls fújós formájában (örök hála Egyboszorkának❤️) tudtam, hogy ismét bekövetkezett az a bizonyos ritkán érezhető feeling, mikor úgy érzi magát az ember, hogy megtalálta az igazit. A másik igazit... 😀 Egyszerűen imádom. Mély, erős, bódító illat, éppen nekem való. Mostanában egyébként csak ezt fújom. A pici fújós már rég elfogyott, azóta jött két nagy kiszerelés. Mindig van belőle a táskámban, úgy mint a Shalimar edt, edp, edc fajtákból. Fáj bevallani, hogy manapság a Shalimar Initial vonalhoz sem nyúlok. 😔
Állandóan csak Essenzát használok, mellette a rengeteg más illatom mintha jellegtelen lenne. Azon is gondolkodtam, hogy eladok és elcserélek mindent az Essenzára... Ez már beteges sajnos.
Imádom na...
😂😂😂😍😍😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

Imádom na...
😂😂😂😍😍😍

Timi8

2018. április 1.

Eszméletlen finom! Az illata 90%-ban megegyezik a "sima" edp-vel de teltebb, töményebb, intenzìvebb. Nagyon csábìtò, karakteres, domináns, igazi olasz donna illat. Maga a "dolcsevìtá". Tökéletes.
Aki teheti, pròbálja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

Aki teheti, pròbálja ki!

egyboszorka

2017. október 20.

Ha nő lenne, ő lenne a dögös némber. Harsány, figyelemfelkeltő, lehengerlő, de csupa lélek olasz donna. Örökös jókedv, semmi manírosság, szimpla életszeretet és párnás csípő. A férfiak a lába előtt, az asztalon meg egy bő adagnyi spaghetti vörösborral.
Az illat? Hatalmas szillázsú, erőteljes mandulás tuningolása az alapillatnak. Nagyon finom melengető, késő őszi- téli darab, viszont a leszáradása puhább, kerekebb, vaníliásabb, mint az alapillaté, kevésbé samponos, aki ismeri- szereti, érti, miről írkálgatok.
Az anyaillat annyira nem fogott meg, de az Essenza itt csücsükél a parfümösszekrényemben, és Elie Saab Intense- zel és az Alien Absolu- val versengenek, hogy ki legyen a téli befutó a The One Essence és a Mauboussin edp után....
Az N.betűsről rendeltem pár hónapja 9 ezresért. Szerintem fogyhat belőle, mert azóta már 13 ezer felett járkál az ára, bár az Alaia Blanche is 17 ezerről indult, azóta 19 ezer felett csücsükél, a Bottega Veneta pedig 33 ezer forint, ami azért nem semmi, tekintve, hogy G napokon a D. honlapjáról kedvezménnyel 24 darab ezresért jutottam hozzá. Elnézést az ideológiai okfejtésért, de pöttyet mintha elszemtelenedne a dolog....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.