Roberto Cavalli

Ár:   9780 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Buklika, Módosítva: 2018. január 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Marionnaud

"A Paradiso kulcs egy másik világhoz,az elveszett paradicsomi állapotokat igyekszik megidézni. Egy rögtönzött kirándulás a Mediterrán térségbe, mintha egy csodálatos villa titkos kertjeiben járnánk. A hűs vízek és szikrázó napfény simogatása, az illó jázmin zamata idéződik meg ebben a friss illatban"

Illatösszetevők: citrusok, mandarin, bergamott, jázmin, fenyő, ciprus, babér

Ár: 3300 , Eladó: Shelly
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: --, fizetés: +foxi

anita

2021. május 14.

Huhúú, itt nagyon félre ment valami. A vélemények alapján abszolút nem azt kaptam amit vártam. Se mediterrán, se paradicsomi idill de rajtam még csak nem is friss, viszont tény, hogy tartós... 50+ hölgyeken tudnám elképzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

bleauwsy

2020. november 1.

Az Azzurrora hajtottam, de épp elfogyott, így látatlanban kihoztam ezt. Elsőre valóban citrusos, sőt minden illatozáskor mintha mást éreznék, ami számomra vicces, de a citrus dominál. Fél óra elteltével pedig beédesedik és gyönyörű virágos csoda lesz rajtam. Tényleg, mint a paradicsomban! Az üvege képen nem extra, de a valóságban lenyűgöző. Mintha üvegcsébe zárt napfényt nézegetnék! :) A kupakja úgy csillog, mint egy csillár részlet, megtöri a fényt, a tetején pedig az aranyozott logo egyértelművé teszi a 'luxus' érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 1.

mlnda

2020. július 29.

Nagyon meg vagyok lepve a sok jo velemenyen...
Nem vagyok tulajdonosa, csak egyszer probaltam (a boromon), de boven eleg is volt.
Citrusfelek, fenyo, baber? Rajtam egyiknek nyoma sincs, csak a szintiszta jazmin, de az brutalis intenzitassal. Borzaszto edes es borzaszto tomeny, nehez. Az elso gondolatom, amikor megszagoltam az volt, hogy pont olyan, mint az a tipikus, regi, fullasztoan edes kolni granat-forma uvegcseben, amivel minden bacsika locsolni jart.
Kanikulaban viseltem azt az egy fujast, biztosan az sem segitett rajta, de akarhogy megeroltetem magam, ebben az illatban nem talalom a kompoziciot. Az egyetlen dolog, ami tetszik benne, az az igenyes uvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Nagyon meg vagyok lepve a sok jo velemenyen...

Mantra

2019. november 2.

Még a nyár végén, egy balatoni nyaralás idején jött szembe velem a Müllerben és akkor ott a vízparton, közel negyven fokban olyan illatorgia bontakozott ki a csuklómon, hogy tudtam: elvesztem. Kell neki a nagy meleg, kifejezetten jót tesz neki és tartósabbá is teszi. Kifújástól a leszáradásig, és még utána is változik az illat. Rajtam a citrus jobban kijön, virágos felhanggal... A meleg őszben is sokat használtam, mostanában a "mélyebb" illatokat kívánom magamon, de állandóan szaglászom az üvegét. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Luller

2019. augusztus 22.

Update:
Nem tudom hová tenni...na nem szó szerint. Egyszerűen van, hogy azt érzem, minek fújtam fel magamra, van hogy egy szellővel friss sampon-tusfürdő hatását kelti. Összességében mégis az 5 csillagból kettőt levonok. Nem igazán jön be melegben, pedig elvileg tavaszi-nyári illatnak készült. Sőt, azt hiszem, full nyárra...nekem nem. Elteszem. Hátha , mikor jön a hűs, újra előveszem. Lehet, hogy ilyen se veled-se nélküled kapcsolatunk lesz...télen updatelek róla ;)
Addig marad a 3 csillag.--- :(

2019,március.
Tavaly szereztem be, még várom az ideális évszakot hozzá. Talán most már jövöget :) Tavaszi-nyári illatnak gondolom, télre én mást képzelek! Viszont most, h melegebb kezd lenni az idő, egyre inkább kívánom őt. Hajon és bőrön is tartós, időről időre meglibbenti magát. Szeretem. Eddig csak egy Cavallim volz, az Aqua, amiről anno írtam is véleményt. Ugyan ez volt, h idő kellett hozzá, h megszeressem, megismerjem és beengedjem a mindennapjaimba. Azt hiszem, jóban leszünk ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Update:
Addig marad a 3 csillag.--- :(

2019,március.

Nushi

2019. július 17.

Okos voltam, hogy nem rendeltem meg vakon... Senki ne tegye. Papírcsíkon szagoltam nagyon tetszett mámor illata volt és úgy gondoltam igazán az én nyári illatfelhőm lehet... Aztán tegnap magamra fújtam és sajnos velem nagyon nem működik együtt. Olyan igazi 300 forintos Kikes parfüm szaga lett rajtam ...brrrr
Nem húzom le mert mással még működhet a szerelem de mindenki próbálja ki a bőrén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

Shelly

2019. július 4.

"Nyaralásillatot" kerestem, de a Paradiso nekem nem azt hozta amit vártam, én inkább gyöngyvirágot érzek ki belőle, hajaz a J'adore-ra. Extra tartós, erőteljes, kellemes, de a Dioros párhuzam miatt megválnék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Torpece

2019. július 4.

A kék üvegeshez képest annyiban más, mntha mondjuk az Azzurro lenne tengerparti nappalok illata, a Paradiso pedig a városi séták, nappalok illata tavasztól kora őszig. Egyértelműen virágos, semmi vizes jegy nincs benne, viszont apró fűszeresség és citrusok. Akárcsak az Azzurronak, neki is kell a meleg, akkor a legfinomabb. Tartós, egy fújás is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 4.

selgah

2019. május 21.

A kék változatával (paradiso azzuro) ismerkedtem meg előbb, az alapillatot kissé félve, vakon (vagyis előzetes illatolás/ tesztelés nélkül) rendeltem meg. Nagyon megörültem neki, ugyanis alig vélek felfedezni különbséget a két kiadás között. Jobb illatot el sem tudok képzelni nyárra. Egyszerűen imádom, nem lehet megunni. Kár, hogy az orrom megszokja és magamon már nem érzem annyira intenzíven, de nagyon sok bókot kap, kellemes sillage-al rendelkezik. Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

csakmoni

Korcsoport: >54
2019. január 13.

Majdnem teljesen egyetértek ALettah-hal, ez egy figyelemreméltó illat, de ebben a hidegben rajtam túl férfias. Nekem az olasz életstílus nagyon mást jelent, de izgalmasnak találom, kipróbálom majd meleg időben is.Tartós, pikáns,hűvös, fűszeres, ciprusos, rajtam egyáltalán nem könnyű, citrusos, főként nem gyümölcsös illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.