Rohto

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   110 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: cattitude, az összetevőket feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Hidratáló fényvédő gél hialuronsavval és kollagénnel, mindennapos használatra. Arcra és testre is kenhető. Sminkalapként is használható.

tothbarbara74

2019. május 23.

Már lassan 1 hónapja használom, nyaralás alatt is ő volt a fő arcra valóm és az a'pieu (lassan ikonikus) fényvédőmet hanyagolom miatta. Hát igen, az a fránya alkohol.... Rettenetes erős alkohol szaga van, kicsi repkedek a kezemmel a feltevés előtt, hogy valamennyi párologjon, de így is nagyon erős a szaga. Viszont teljesen beszívódik, szinte nyom nélkül, ilyet még nem láttam és azért az a'pieu sem rossz ebben, de ő még jobb. Sminkalapként egészen elsőrendű szerintem, ebben is jobb, mint az a'pieu. Így egy hónap után semmilyen negatívumot nem érzékelek a alkoholból a szagán kívül, viszont télen nem tudom hogy ez így marad-e, mert akkor sokkal szárazabb a bőröm. Most teljesen elég a hidratáló képessége, mert az is van neki, nem szárít és húzódik a bőröm alatta. Igazából a mostani tapasztalataim alapján szerintem újraveszem, de meglátom, mit csinál hidegebb időben. Ja, és a nyaralás alatt sem jött ki pigmentfoltom, igaz én ilyenkor megszállottan kenem, szinte óránként, napon félóránként. Vonnék én az alkohol miatt, de igazából nincs szívem hozzá, mert nagyon megszerettem, miatta szeretnék nyitni japán kozmetikum fronton is :)
Up: Azóta beruháztam az 50spf verzióra és az, bár nagyon hasonló az állaga, minden tekintetben fölülmúlja ezt, inkább az spf50 ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 23.

Anheszenamon

2018. augusztus 29.

Még csak két napja használom, így nem tudok hosszú távú tapasztalatokról beszámolni. Sajnos nem néztem utána az összetevőknek, és elborzadva láttam, hogy 2. helyen áll az alkohol az INCI listájában. Bár ez az illatán is érződik, tömény alkohol szaga van. Maga a termék nagyon folyós, szinte vízszerű, könnyű felvinni és könnyen beszívódik. Plusz pont, hogy nem hagy semmilyen fehér réteget, nincs zsíros érzés, és lehet rá sminkelni. Az alkohol tartalom miatt vonok le egy csillagot és emiatt nem is vásárolnám újra. El fogom használni, és nem lenne vele semmi gondom, ha nem rögtön a második helyen tanyázna benne az alkohol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

cattitude

2018. július 30.

ez az ötvenfaktoros Skin Aqua alacsonyabb faktorszámú tesója. alapvetően rá se nézek 50 SPF alatti fényvédőkre, de véletlenül ebből táraztam be és azt kell mondjam, nagyon jó cucc ez is. felkenéskor nagyon alkoholos a szaga, aki ezt nem szereti, annak ajánlom, hogy először a tenyerében simítgassa a terméket arcra kenés előtt, így elpárolog belőle az alkohol. nagyon selymes az állaga, finom púderes érzetűre szárad és én speciel kifejezetten érzem a hidratáló hatást is, amit pl a Bioré fényvédőjénél nem igazán észleltem. nem égtem meg vele egyszer sem, pedig szörnyen égetett a nap Japánban és persze izzadtam is, mint kétes életű nő a gyóntatófülkében, de állta a sarat ez a termék a fehér bőrömön is. örülök, hogy beszereztem, azt hiszem, a Skin Aqua cuccok állandósítva lesznek nálam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.