Best of Beauty 2019

Plus Active

Ár:   8780 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anar008, az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kifejezetten a hámló, seborrheás fejbőrre. Az összetétel kialakításának célja a túlzott fagyyútermelés normalizálása és a korpás hámlás csökkentése az epidermius pilosebaceous folyamat egyensúlyba hozását biztosí hatással.

Melaniee

2016. április 6.

Semmit nem javult tőle a fejbőröm ugyanugy viszketett, zsírosodott, és még több korpám is lett! Végig csináltam 3 honapig!! Drága is, Pénzkidobás! Nem ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Angel10

2014. december 12.

Én is hajgyógyász ajánlására kezdtem el használni, de az első hónap után abbahagytam, mert habár használ, méregdrága, emellett pedig sok vegyszert tartalmaz. Szerintem természetes összetevőjű termékekkel is el lehet érni ezt a hatást (mert itt is a gyógynövények kivonatai hatnak, csak mellette egy csomó felesleges vegyszer is van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

annapanni

2013. május 12.

2013. március 21.
Hajgyógyász vizsgálata után kezdtem el nemrég használni a (volt-Rougj ma már Plus Active) SL fejbőrtisztító után ezeket a cseppeket. Most, hogy beírtam az összetevőket és megnéztem alaposabban, nem is tudom miért húzta le a szilikonos samponokat a nő. Egy hónap után ha meglátom ér-e valamit a kezelés. Egyelőre szkeptikus vagyok.

május 12.
Még mindig viszket és hámlik és piros a bőröm a hajvonalnál, olyan foltok is előjöttek, amik eddig nem voltak ott. Havonta nézik kamerával és nyugtatgatnak, hogy fél év a gyógyulás, ne legyek türelmetlen. Diétázom keményen, szerintem nem a cukrok okozták a pikkelysömörös bőrgyuszit. Kicsit elkeseredtem, de még nem akarok szteroidokat. Amúgy a fejbőrmosó elég jó, csikorgósra mossa a hajat és azonnal feloldja a korpát, zsírt, miegyebet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

2013. március 21.

május 12.

anar008

2012. december 18.

Szeptemberben mentem először hajgyógyászhoz, mert hónapok óta csomókban hullott a hajam és kopaszodtam. Ő ajánlotta az F+S oldatot, a hajkapszulát és az S+L fejbőrtisztítót. Arra számítottam, hogy ez megint egy nagy pénzkidobás lesz. (Elég drága termékek). Ennek ellenére 1 hónap után látható volt a változás. A vörös, gyulladt fejbőröm megnyugodott, többé nem fájt a fésülködés, a korpa elmúlott, a pattanások eltűntek, a túlzott zsírosodás és a hajhullás teljesen megszűnt. Két gyufás skatulya méretű kopasz folt volt a fejem mindkét oldalán, de két hónap alatt teljesen eltűntek, benőtték a babahajak. 3 hónapja használom ezeket a termékeket és kijelenthetem, hogy 100%-osan meggyógyultam, évek óta nem volt ilyen egészséges a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Piroctone Olamine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.