Roval

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egy univerzális krém, mely könnyen és gyorsan felszívódik és mélyen hidratál.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

rosewood00

2021. június 13.

Ez egy csodaszer! Amint hidegre fordul az idő, azonnal kiszárad a bőröm, ekcémaszerű foltok jelennek meg rajta. Rengeteg krémet kipróbáltam, de csak ez vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 13.

Ferita

2021. március 29.

Én csak kézkrémnek használom,de annak bevállt.Sokat fertőtlenítem a kezem és szinte egész nap gumikesztyűben dolgozom.Amúgy is ekcémás vagyok,ez csak ront rajta.Szabadnapjaimon naponta többször kenem be vele a kezem és 2 nap alatt helyrehozza.Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

scheva

2015. április 7.

Nekem nagyon bevált az ekcémás kezemre.Előtte gyakran kellett elocomos krémet használnom, de most ezzel a krémmel nem jön elő az ekcéma

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

szilvion

2013. december 31.

arckrémnek nem való, inkább csak valami zsírosítónak - én mondjuk nem bírtam, csípte a bőröm, az ekcémám nem szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.