Ilcsi

Ár:   5090 Ft és 7999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: koletti, az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2019. június 23.

Ár:   5090 Ft és 7999 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Vízhiányos, tágpórusú, idősödő bőrre. Pórusösszehúzó, regeneráló, rugalmasító hatású.

Ár: 3800 , Eladó: niomiode
Állapot: 3/4 ig van, Helyszín: Budapest 1026 , fizetés: Személyes átvétel v Fox.
kgk

2019. október 15.

Szuper termék, extra hidratálás! Egy kis masszírozás után könnyen beszívódik.
Az orromon lévő tágabb pórusok látványosan kisebbek a krém használatától. Pihe-puha bőr a végeredmény. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Szuper termék, extra hidratálás! Egy kis masszírozás után könnyen beszívódik.

Picilany26

2019. május 26.

Nagyon szeretem ezt a krémet, eddig ez volt az egyetlen, amitől nem volt kellemetlen tapintású, zsíros hatású a bőröm. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Drazsi

2019. május 8.

A kozmetikusomtól szereztem be. Imádom! Nagyon jó az állaga, az illatáért odavagyok. A T-vonalban zsíros a bőröm, a többi területen borzalmasan ki tud szárítani. Nah ez a krém ezt nem hagyja 😃 szépen összehúzza a pórusokat, nem tömíti el. Nem fénylik tőle az arcom. Erősen be szoktam masszírozni reggel és este. Sima és puha tőle az arcom.

Up: Hát.... puhának puha a bőröm, de valami történt és nem szívódik be egyáltalán. Abba is hagytam a használatát, valahogy a pórusaimnak is rosszat tett hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

IBrigittaMolnar

2019. január 16.

AHA savas kezelés és Rozi szérum után használom. Nagyon kellemes lesz utána a bőröm tapintása és az illata is az. A bőrömnek nincs szüksége másnap hidratálóra. Továbbá a pórusaim is kisebbek lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

adri0419

2018. november 25.

Anyukám kedvenc kréme, az erősen vízhiányos bőrét nagyszerűen hidratálja. Az arctejjel és tonikkal használja együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Claudia08

2018. június 17.

Imádom az Ilcsi termékeit, a tonikoktól a habkrémeken a hámlasztókig mindent kipróbáltam már. A kozmetikusom is ezt használja és tőle szerzem be. A rózsa habkrém egyik kedvencem, mindig üdének érzem tőle a bőröm, nem tömíti el a pórusokat és nem zsírosít. Az illata is kellemes. A rózsa tonikkal együtt használom, így duóban egy csoda!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Manka76

2018. június 7.

Több Ilcsi habkrémet kipróbáltam már, de eddig ez vált be a legjobban. Összehúzza a tág pórusokat,
és feszesebb tőle a bőröm, a ráncaim sem olyan mélyek, mióta ezt használom. Az illatát is szeretem.
Jobban be kell masszírozni, mint mondjuk az almás-citromost.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Jobban be kell masszírozni, mint mondjuk az almás-citromost.

Claire125

2018. február 26.

A kozmetikusom ajánlotta a hidegebb napokra, viszont valamiért a problémás területeken kipirosodik tőle az arcom. Plusz túl sokáig azt érzem, hogy minimális mennyiség esetén sem szívódik be teljesen. Sem magában, sem a Rozi szérummal együtt használva sem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

CeCeDrake

2018. február 24.

Szeretem a rózsás termékeket.
Gondoltam kipróbálok valami mást a Magister rózsás krém helyett, de ez hiba volt.
Talán túl nagyok voltak az elvárásaim.
Semmi hatása nincs. Pedig kombinált bőröm van. Hogy valami hatása legyen, fel kell turbózni mással, de így az a hatás nem a termék hatása... Az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Szeretem a rózsás termékeket.
Talán túl nagyok voltak az elvárásaim.

UnicornTeardrop

2018. február 22.

Életem terméke! Nem viccelek :D Használtam már kövirózsás, barackos és rózsás habkrémet is, mindegyik jól táplál és nagyon jó puha lesz tőle az arcbőr, egyedül az illat miatt lett a rózsás a kedvencem. Évek óta használom és mindig fogom, szerintem tökéletes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.