Ilcsi

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: koletti, az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2020. február 12.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Vízhiányos, tágpórusú, idősödő bőrre. Pórusösszehúzó, regeneráló, rugalmasító hatású.

Ilcsi Rózsa Habkrém 50 ml
Ár: 4300 , Eladó: Kencemániás
Állapot: bontatlan új, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy posta
Ár: 4700 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta v személyes

HHanga

2020. június 16.

nagyjából két naponta használom, hamar beszívódik és nagyon pihepuha lesz tőle a bőröm. Sajnos a pórusaim kisebbedését nem vettem észre, de ez igazán nem a termék hibája... :)
néha csepegtetek hozzá mandulaolajat, a kettő együtt is nagyon jót tesz az én száraz bőrömnek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

HHenna

2020. január 17.

Én ezt a hidratálókrémet használom mindennap reggel este Rozi szérum után. Nem zsírosít, megfelelően hidratál, és a pórusok is kisebbek a használatát követően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

kgk

2019. október 15.

Szuper termék, extra hidratálás! Egy kis masszírozás után könnyen beszívódik.
Az orromon lévő tágabb pórusok látványosan kisebbek a krém használatától. Pihe-puha bőr a végeredmény. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Szuper termék, extra hidratálás! Egy kis masszírozás után könnyen beszívódik.

Picilany26

2019. május 26.

Nagyon szeretem ezt a krémet, eddig ez volt az egyetlen, amitől nem volt kellemetlen tapintású, zsíros hatású a bőröm. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Drazsi

2019. május 8.

A kozmetikusomtól szereztem be. Imádom! Nagyon jó az állaga, az illatáért odavagyok. A T-vonalban zsíros a bőröm, a többi területen borzalmasan ki tud szárítani. Nah ez a krém ezt nem hagyja 😃 szépen összehúzza a pórusokat, nem tömíti el. Nem fénylik tőle az arcom. Erősen be szoktam masszírozni reggel és este. Sima és puha tőle az arcom.

Up: Hát.... puhának puha a bőröm, de valami történt és nem szívódik be egyáltalán. Abba is hagytam a használatát, valahogy a pórusaimnak is rosszat tett hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

IBrigittaMolnar

2019. január 16.

AHA savas kezelés és Rozi szérum után használom. Nagyon kellemes lesz utána a bőröm tapintása és az illata is az. A bőrömnek nincs szüksége másnap hidratálóra. Továbbá a pórusaim is kisebbek lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

adri0419

2018. november 25.

Anyukám kedvenc kréme, az erősen vízhiányos bőrét nagyszerűen hidratálja. Az arctejjel és tonikkal használja együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Claudia08

2018. június 17.

Imádom az Ilcsi termékeit, a tonikoktól a habkrémeken a hámlasztókig mindent kipróbáltam már. A kozmetikusom is ezt használja és tőle szerzem be. A rózsa habkrém egyik kedvencem, mindig üdének érzem tőle a bőröm, nem tömíti el a pórusokat és nem zsírosít. Az illata is kellemes. A rózsa tonikkal együtt használom, így duóban egy csoda!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Manka76

2018. június 7.

Több Ilcsi habkrémet kipróbáltam már, de eddig ez vált be a legjobban. Összehúzza a tág pórusokat,
és feszesebb tőle a bőröm, a ráncaim sem olyan mélyek, mióta ezt használom. Az illatát is szeretem.
Jobban be kell masszírozni, mint mondjuk az almás-citromost.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Jobban be kell masszírozni, mint mondjuk az almás-citromost.

Claire125

2018. február 26.

A kozmetikusom ajánlotta a hidegebb napokra, viszont valamiért a problémás területeken kipirosodik tőle az arcom. Plusz túl sokáig azt érzem, hogy minimális mennyiség esetén sem szívódik be teljesen. Sem magában, sem a Rozi szérummal együtt használva sem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.