Rusk

Ár:   7700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: EmmaHeather, az összetevőket feltöltötte: kremes98, Módosítva: 2016. december 29.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Hajmosás után a különféle kondicionálók használata azért javasolt, mert puhább, könnyen kezelhető állapotba hozzák a hajat. A deepshine smooth keratinos simító kondicionáló viszont ennél sokkal többet tesz a hajért! A benne található természetes keratin táplálja és regenerálja a hajszálakat. Feltölti a haj nedvességszintjét, így a hajvégeid végre újra fényesek lesznek! Viszlát sprőd, száraz, töredezett hajvég! A hajad a deepshine smooth kondicionálóval luxus kényeztetésben részesül, így visszanyeri fényét, selymesen puha és csillogó lesz, amely ellenáll a meleg levegős formázás okozta károsodásnak. A tejes állagú kondicionáló már a felvitelkor érezhetően puhává varázsolja a frissen mosott hajat . A hajtincsek nem gubancolódnak, ezáltal a hajformázás is könnyebbé és gyorsabbá válik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rekaanagy

2020. március 2.

Eleinte csodat tett a szokitestol elhalt ujra barnara festett hajammal, konkretan a vallig tort hajam egeszseges, derekig ero hajkorona lett. Azota ujra szoke vagyok, termeszetesen szaraz is a hajam miatta, viszont hozza szokott a hajam ehhez a termekcsaladhoz (evek ota hasznalom a literes valtozatat) es semmi hatasat nem latom mar :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

moszatka8

2018. október 6.

Göndör,száraz,töredezett, kezelhetetlen hajjal csodákat művel. Használata megkönnyíti a hajmosás/hajformázási procedúrát. Rengeteg ideig elég, finom illatú, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Katisza89

2018. szeptember 17.

a világ legrosszabb sampon+balzsam kombinációja... Hihetetlenül rossz minőségű. Vékony szálú hajam van, az első két használat után szép lett tőle a hajam, de után totálisan kezelhetetlen, széttöredezett, kiszöszölődött... Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ez a termék bárkinek is jót tesz a hajával. A párom használta el az egycentis hajára... Ha tizede ennyibe kerülne, akkor se ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

ramonanagy0669

2018. május 6.

Még úgy rendeltem a Magic Hair kapszulákkal együtt. A csomagban volt a sampon, a hajpakolás, a balzsam, és egy gyorsabb száradást javasló zselés valami (a nevét elfelejtettem :D ).
Én mindegyiket imádtam, de legjobban a sampont és a hajpakolást szerettem. A Balzsam is nagyon jó, de amikor a 3 együtt használtam néha sok volt a hajamnak. Amikor csak sampon után használtam nagyon szép, puha, selymes volt a hajam. Újravenném, ha még gyártanák, viszont nem önmagában, hanem újra csomagban, abban nagyon kedvező volt az ára. :)
A 4 csillag csak azért, mert szinte mindegyik balzsam hasonlót csinál, de ez a termék volt az ami rászoktatott a balzsamok használatára. Köszönöm :3 <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

loira

2018. április 23.

A sampont, pakolást, balzsamot használom együtt és nagyjából eleget tesz az ígérteknek. nagyon roncsolódott hajamat érzékelhetően egészségesebbé és könnyebben kifésülhetővé teszi, ami vizesen érezhető a leginkább., Azonban erősen ellene szól, hogy zsírosít nagyon alapos kiöblítés a hajtövekre való felhúzás nélkül is. Ennyi pénzért elvárnám, hogy ne legyen ilyen mellékhatás és minden funkciót töltsön be maradéktalanul. Fele ennyiért elnézném "neki" Az ár és a zsírosítás miatt veszít tőlem 1-1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Fanni0714

2018. április 19.

Szerintem pénzkidobás. Persze viszonylag sokáig elég és jó az illata de ilyen kitételekkel olcsóbban is lehet termékeket találni ilyen minőségben. Viszont csak az áráért és az azért ígért hatás elmaradásáért pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Serena0123

2018. január 16.

Az illatát imádom. Az állaga nagyon jó. Az ára húzós, viszont nagy kiszerelés és nem kell belőle sok, így sokáig elég. Viszont számomra az egész termék családból csak ez és a hajfény éri meg. A többi pénz kidobás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

maffinka

2018. január 11.

Nagyon szeretem ezt a kondicionalót, nagyon selymessé tette a szőkített hajamat, sajnos már nem lesz sokáig kapható, de én imádom😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

dorinahezso

2017. december 8.

Göndör száraz hajam van, nekem széppé teszi. A második tubust használom el, hasonló hajhoz csak ajánlani tudom, bár simító hatást nem tapasztaltam.
Az egész szettet használom ugyan, de nem a balzsam a kedvenc termékem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Az egész szettet használom ugyan, de nem a balzsam a kedvenc termékem.

July35

2017. november 9.

Könnyen kezelhető szép fényes lett a hajsm és sokkal puhább tőle😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Könnyen kezelhető szép fényes lett a hajsm és sokkal puhább tőle😊

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Honey, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, 1-Dodecanol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Phenylpropyldimethylsiloxysilicate, Behenyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Panthenol, Cetyl Alcohol, 1-Dodecanol, Myristyl Alcohol, Lecithin, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Ceteth-2, Cetrimonium Chloride, Dimethicone PEG-7 Phosphate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, 1-Dodecanol, Lecithin
Fényvédők: Cinnamidopropyltrimonium Chloride
Tisztítószerek: Stearalkonium Chloride, Dicetyldimonium Chloride, PEG-100 Stearate, Cetrimonium Chloride, Dimethicone PEG-7 Phosphate, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol, 1-Dodecanol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Citronellol, Coumarin, Limonene, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool
Tartósítószerek: Stearalkonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)