Rusk

Ár:   7700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: EmmaHeather, az összetevőket feltöltötte: kremes98, Módosítva: 2016. december 29.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Hajmosás után a különféle kondicionálók használata azért javasolt, mert puhább, könnyen kezelhető állapotba hozzák a hajat. A deepshine smooth keratinos simító kondicionáló viszont ennél sokkal többet tesz a hajért! A benne található természetes keratin táplálja és regenerálja a hajszálakat. Feltölti a haj nedvességszintjét, így a hajvégeid végre újra fényesek lesznek! Viszlát sprőd, száraz, töredezett hajvég! A hajad a deepshine smooth kondicionálóval luxus kényeztetésben részesül, így visszanyeri fényét, selymesen puha és csillogó lesz, amely ellenáll a meleg levegős formázás okozta károsodásnak. A tejes állagú kondicionáló már a felvitelkor érezhetően puhává varázsolja a frissen mosott hajat . A hajtincsek nem gubancolódnak, ezáltal a hajformázás is könnyebbé és gyorsabbá válik.

moszatka8

2018. október 6.

Göndör,száraz,töredezett, kezelhetetlen hajjal csodákat művel. Használata megkönnyíti a hajmosás/hajformázási procedúrát. Rengeteg ideig elég, finom illatú, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Katisza89

2018. szeptember 17.

a világ legrosszabb sampon+balzsam kombinációja... Hihetetlenül rossz minőségű. Vékony szálú hajam van, az első két használat után szép lett tőle a hajam, de után totálisan kezelhetetlen, széttöredezett, kiszöszölődött... Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ez a termék bárkinek is jót tesz a hajával. A párom használta el az egycentis hajára... Ha tizede ennyibe kerülne, akkor se ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

ramonanagy0669

2018. május 6.

Még úgy rendeltem a Magic Hair kapszulákkal együtt. A csomagban volt a sampon, a hajpakolás, a balzsam, és egy gyorsabb száradást javasló zselés valami (a nevét elfelejtettem :D ).
Én mindegyiket imádtam, de legjobban a sampont és a hajpakolást szerettem. A Balzsam is nagyon jó, de amikor a 3 együtt használtam néha sok volt a hajamnak. Amikor csak sampon után használtam nagyon szép, puha, selymes volt a hajam. Újravenném, ha még gyártanák, viszont nem önmagában, hanem újra csomagban, abban nagyon kedvező volt az ára. :)
A 4 csillag csak azért, mert szinte mindegyik balzsam hasonlót csinál, de ez a termék volt az ami rászoktatott a balzsamok használatára. Köszönöm :3 <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

loira

2018. április 23.

A sampont, pakolást, balzsamot használom együtt és nagyjából eleget tesz az ígérteknek. nagyon roncsolódott hajamat érzékelhetően egészségesebbé és könnyebben kifésülhetővé teszi, ami vizesen érezhető a leginkább., Azonban erősen ellene szól, hogy zsírosít nagyon alapos kiöblítés a hajtövekre való felhúzás nélkül is. Ennyi pénzért elvárnám, hogy ne legyen ilyen mellékhatás és minden funkciót töltsön be maradéktalanul. Fele ennyiért elnézném "neki" Az ár és a zsírosítás miatt veszít tőlem 1-1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Fanni0714

2018. április 19.

Szerintem pénzkidobás. Persze viszonylag sokáig elég és jó az illata de ilyen kitételekkel olcsóbban is lehet termékeket találni ilyen minőségben. Viszont csak az áráért és az azért ígért hatás elmaradásáért pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Serena0123

2018. január 16.

Az illatát imádom. Az állaga nagyon jó. Az ára húzós, viszont nagy kiszerelés és nem kell belőle sok, így sokáig elég. Viszont számomra az egész termék családból csak ez és a hajfény éri meg. A többi pénz kidobás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

maffinka

2018. január 11.

Nagyon szeretem ezt a kondicionalót, nagyon selymessé tette a szőkített hajamat, sajnos már nem lesz sokáig kapható, de én imádom😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

dorinahezso

2017. december 8.

Göndör száraz hajam van, nekem széppé teszi. A második tubust használom el, hasonló hajhoz csak ajánlani tudom, bár simító hatást nem tapasztaltam.
Az egész szettet használom ugyan, de nem a balzsam a kedvenc termékem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Az egész szettet használom ugyan, de nem a balzsam a kedvenc termékem.

July35

2017. november 9.

Könnyen kezelhető szép fényes lett a hajsm és sokkal puhább tőle😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Könnyen kezelhető szép fényes lett a hajsm és sokkal puhább tőle😊

Kriszti92

2017. november 6.

Szép,fényes,puha hajam lesz tőle :) de ezt kb. mindegyik hajbalzsam tudja,ennyiért drága .Csak csomagban veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Honey, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, 1-Dodecanol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Phenylpropyldimethylsiloxysilicate, Behenyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Panthenol, Cetyl Alcohol, 1-Dodecanol, Myristyl Alcohol, Lecithin, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Ceteth-2, Cetrimonium Chloride, Dimethicone PEG-7 Phosphate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, 1-Dodecanol, Lecithin
Fényvédők: Cinnamidopropyltrimonium Chloride
Tisztítószerek: Stearalkonium Chloride, Dicetyldimonium Chloride, PEG-100 Stearate, Cetrimonium Chloride, Dimethicone PEG-7 Phosphate, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Limonene, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool
Tartósítószerek: Stearalkonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2