S Budget

Ár:   319 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: MrsWolf, Módosítva: 2021. június 22.

Lelőhely:   Spar
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A budget mandula kivonatos testápoló : Segít bőre kiegyensúlyozottá tenni a bőrét, és szuper krémes könnyű állaga miastt gyorsan be szívódik!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ria22

2021. szeptember 12.

Sorban állás közben megszagoltam és nagy telitalálat lett!
Ugyan nem érzek benne mandulát, de nagyon megfogott az illata, az ára miatt muszáj volt megvennem és elégedett vagyok vele! Állagra elég hígnak tűnik de mégis sűrű, ha sokat viszek fel egyszerre nem szívódik be, meg kell találni az arányokat. Lehetséges hogy azóta változtattak rajta, mert ragacsosságot abszolút nem tapasztaltam.
Az én bőröm a fűtésszezon végével ennél többet nem is igényel, biztosan veszek még belőle párat (páromé viszont extrém száraz, neki lehet kevés lesz).
Adjatok neki egy esélyt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Sorban állás közben megszagoltam és nagy telitalálat lett!
Adjatok neki egy esélyt! :)

blurryface

2020. június 13.

Nekem nem tetszik hogy pillanatok alatt beszárad a bőrömbe, olyan mintha nem is kentem volna magamra semmit. Az illata meg eléggé tömény...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

angie91

2018. december 6.

Nagyon folyik és ragadós az állaga. Kellemetlen használni, biztosan nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Vdebi

2018. augusztus 14.

Kellemes illatú könnyen felszívódó testápoló. Picit hígabb de nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Kellemes illatú könnyen felszívódó testápoló. Picit hígabb de nem zavaró.

viky13

2016. február 20.

Ez egy nagyon jó kis testápoló. Jól hidratál, szerintem az illata is nagyon jó és olcsó is. Simán veri a drágább társait. Valóban kicsit híg, de ez engem nem zavar. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Tigercat_haters

2016. február 7.

Olvastam róla egy blogon és megtetszett,meg is vettem,de nekem nagyon nem vállt be.A hidratálása nem túl sok,és nagyon de nagyon folyik.Nem tudom,hogy valaha el fog-e fogyni ami még megmaradt belőle.Viszont olcsó,és a semminél jobb,ezért 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Sumire

2013. március 13.

Nagyon imádom ezt a testápolót! Jól hidratál, hamar beszívódik, olcsó (jelenleg 350 forint).
Egyetlen negatívuma az, hogy nagyon híg. Csak ez miatt 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Egyetlen negatívuma az, hogy nagyon híg. Csak ez miatt 4 *

Jelizz

2012. október 20.

Ez nagyon jó kis krémecske! Könnyű,folyós,krémes az állaga. Gyorsan beszívódik.. jól hidratál. Ráadásúl 300 ml és 300 Ft alatt van. 2 félébe lehet kapni,jojoba kivonat, és mandula olaj ki vonatút. Nekem a Mandula olajos van meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.