Best of Beauty 2019

s-he stylezone

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: cicuka, Módosítva: 2015. január 7.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A bőrhibák és piros foltok elfedésére. A praktikus stift kiszerelésnek köszönhetően nagyon egyszerű a használata. Allantoint tartalmaz.

bernadettu

2018. november 26.

Sajnos nem néztem meg az értékeléseket, nekem semmit sem csinál, nagyon hamar eltűnik a bőrömről. Én csak bőrhibákra használtam, szemem alá nem, de nem vált be egyáltalán. Elkenegetem alkalom adtán, de ez pénzkidobás kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Szotyi

Korcsoport: < 18
2018. július 22.

Felraktam es el voltam ajulva hogy milyen kremes es milyen csodas a szine. Aztan rajottem hogy ez nem szajra van... 😂 Sebaj ! Azota is orok nude kedvenc 😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 22.

Lunalys

2017. február 13.

Újravettem már 1x, nem is értem miért. Fedése közepes, az amúgy alig látható kis szemráncaimra felhívja a figyelmet, mivel "gyönyörűen" beül minden alkalommal... Inkább egyéb bőrhibák elfedésére ajánlott, szem alá nagyon nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

nobosz

2016. július 7.

Ez az első KM-es csalódás. Itteni jó vélemények alapján vettem és szimpatikus volt a rúzs szerű kiszerelés.
Utólag bánnom, hogy nem olvastam több termék értékelést korrektor témakörben és választottam valami komolyabb terméket.
Nekem ő konkrétan nem csinál semmit. Fedése elenyésző, nagyobb ráncokba pl. szem alá beül.
Krémes állaga tetszik, valóban sokáig elég, könnyű használni, nem szárít, nem mozog, csomagolása is stabil, szagtalan, könnyű belőle jó árnyalatot találni kb ezek a pozitívumok. De fedése biztos nem lesz elég egy foltosabb-pattanásos-piros bőrre. 3 csillag a pozitívumok miatt és mert még nem találtam szimpatikusabbat.
Update: találtam jobbat, itteni vélemények alapján a Catrice Camouflage-t! Az korrektor ez nem. Levenném a csillagokat, mert, ha ezt szembe állítom a Ctarice-al akkor ez pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Klau$$x

2015. február 7.

pattanások elfedésére vette, a fedése átlagos. Szem alá nem jó mert beleül az apro ráncokba

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 7.

Dana1983

2014. május 21.

A 003 Natural-t vettem meg Joy kuponnal. Én is a pattanás utáni piros foltjaimra szereztem be. Nem rossz, a színe egy kicsit rózsaszínes nekem, de eldolgozva nem látszik. Amúgy nagyon krémes, nem emeli ki a száraz részeket, könnyű használni, lassan fogy, egész jól fed, nem nagyon kopik (de simán lehet rétegezni). Ennyi pénzért nagyon jó.
Az összetevőit viszont nem találom a dobozán se, meg a neten se. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 21.

Az összetevőit viszont nem találom a dobozán se, meg a neten se. :-/

zsazsa

2014. május 13.

Megvagyok elégedve ezzel a korrektorral. Szépen és tartósan fedi el a bőrhibákat, pattanásokat. Én még a Glamour napokon vettem 50% kedvezménnyel, így főleg megérte. Szerintem nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

szappanbuborek

2014. április 24.

Szépen elfedi a csúnya karikákat és a pattanásaimat is egész jól eltüntette! A tartósságával is meg vagyok elégedve. A szagával nem vagyok kibékülve, de elviselhető. Akciósan vettem 900 ft-ért ami szerintem igen jó ár! Valószínűleg újra fogom venni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 24.

AnnaPanka

2013. december 17.

Nekem a 001-es van meg, elég jól beleolvad a bőrömbe, nem virít egy paca a fejemen. Önmagában is elég jó a fedése, nem tökéletes, de jó. Biztos van ennél jobb fedésű is, de ezen az áron szerintem nagyon jó. Ha még megy rá alapozó, esetleg púder is, akkor biztos, hogy szinte láthatatlanná válnak a bőrhibák (nekem elég csúnya és viszonylag sok van, foltok, gyulladások, stb..), de ezt még nem próbáltam. 1200 Ft-ért vettem, nagyon jó áron van. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de megelőlegezem neki az öt pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

tfanni

2013. október 13.

Nagyon szeretem ezt a terméket, szépen elfedi a bőrhibákat, karikákra nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 13.

Antioxidánsok: BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az Alcloxa az allantoin nevű gyulladáscsökketnő alumínium sója. Az összetevő gyártója szerint az alcloxa rendelkezik az allantoin nyugató és az alumínium együletek összehúzó és enyhe antimikrobiális hatásával egyaránt.

Az összetevővel leggyakrabban dezorodokban találkozhatunk, mint izzadsággátló összetevő.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0