s-he stylezone

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Regi84, Módosítva: 2015. április 20.

Highlighter azonnali élénkítő hatással.

kovacskat56

Korcsoport: >54
2021. február 14.

Nagyon megtetszett a Dm-ben, jó a színe, de nem lehet felvinni a szemhéjamra és nem is látszik. Nagy csalódás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 14.

fokid1

2016. június 2.

Nem ér semmit, eleve a két oldal színe szinte ugyanolyannak tűnik a bőrömön, de nehéz eloszlatni és kb 10 percig tart. Nem is értem, hogy hová tűnik, olyan mintha csak elpárologna, ugyanis nem szoktam dörzsölni az arcom, nem zsírosodok, sőt az izzadásra sem lehet fogni, hogy nyomtalanul eltűnik...egyáltalán nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Fatyolfelho

2016. március 25.

Fogalmam sincs milyen használatra tervezték és mire való a két hasonló színű vég. Én csak a fehérebbet használom szemzugba, máshova nem igazán jó.

Update: 2-ről 3 csillagra emeltem, mert gyakran használom a világos felét, szemzugba mindig és lighternek is jó orra és száj fölé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

Takaro

2015. október 22.

Nagyon kemeny, egyszeruen nem lehet eloszlatni. Ahogy felrakjuk ugy marad, maximum egy-ker ronda csillamot lehet helyvaltoztatasea birni, de az sem egyszeru. Nekem a szemzugban tartos volt (amikor egyszer es utoljara oda tettem,), de hat nem oda vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

bubita

2015. október 4.

Tegnap nagyon megörültem neki a dm-ben az ára miatt, gondoltam megveszem, amúgy is nagyon tetszettek a színei. Persze előtte a tesztert kipróbáltam a kézfejemen, extra pigmentált volt. Ma mikor mentem el itthonról siettem, gondoltam gyorsan ki is próbálom akkor, vasárnapra pont tökéletes smink kis szempillaspirállal. Hát... Eléggé csalódtam. A szemöldököm alatt semmi színe, szemzugba nehéz felvinni és 1 órát sem bírta, az államra próbáltam belőle keveset tenni, ott valamennyire látszott... Még próbálkozom vele, aztán lehet újrapontozom, de eddig max 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

barbesz

2015. június 27.

Mióta megvettem minden nap használom:) Annyira fénylik amennyire kell és nagyon szépen ki lehet emelni vele a szem feletti részt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

-Agi-

2015. május 27.

Nem rossz, de az árát még így sem éri meg szerintem. Szemöldök alá oké, tetszik, hogy két eltérő színű vége van, de kemény és nem tartós, tehát pl. belső szemzugban jó, ha fél órát tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

Regi84

2015. április 20.

Szemöldök alá használom és nagyon tetszik... Féláron vettem így teljesen megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.