s-he stylezone

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 15.

Kategória:   Sminkek szájra

Ragyogó XXL ajkak! Volument adó bársonyos textúrájú, parabénmentes, ragyogó szájfény, mely a mentholnak köszönhetően gondoskodik az ajkak frissességéről.

8 árnyalatban kapható

szofka77

2020. október 17.

Pont ilyet kerestem a rossman.ban es DM-ben is, minden atlatszo szajfenyt minden markatol megneztem, de allagra es csillogasra ez felelt meg a legjobban. Majdnem eleri azt a szintet mint a kiko, de a chanel szajfeny az meg egy fokkal feljebb van. Hat valami megkozelito peldat kerestem ez eppen megteszi. Szep tubus,szep szereny csillogas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

Biancah

2020. október 9.

Apró csillamosat vettem. Nagy hiba volt. Egyáltalán nem krémes, sűrű, a csillámok túl nagyok benne. Brutálisan olcsó aluljárós hatása van. Emiatt rendeltem meg a NYX Butter Gloss-ot és ő a kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

fioretta

2020. június 27.

Mentolossága miatt bizsergető hatása van, amit néha kellemesnek, néha kellemetlennek érzek. Vastagon felkenve enyhén ajakdúsító, könnyű felvinni. Picit ragadós, sajnos nem krémes textúrájú, közepesen tartós. Egyáltalán nem szárít, sőt, mintha lenne egy gyenge ápoló, hidratáló hatása is. Ezek alapján 4* lenne.
Viszont a színe - pontosabban a szín hiánya - miatt még eggyel lepontozom. A 055-ös árnyalat van meg, amely csillogó, gyöngyházfényű-halvány pink, világos rózsaszínű, legalábbis a terméket kívülről szemlélve. Szájon egyszerű, áttetsző színtelen szájfény. S-he márkához/minőséghez képest az árát is sokallom kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

mbettina

2019. május 22.

Ez az első színtelen szájfényem, de pont ilyenre vágytam. Ami színtelen, ápol és ad egy tartósabb csillogást. Kicsit ragadós, de részemről akkor is megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

NitaNitaa

2018. augusztus 19.

Valóban dúsít, mentolos hatást kelt, azonban nekem nagyon ragadós volt, így nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Destinyh

2018. május 26.

Nagyon jó szájfény! Tényleg hűsít, mentolos. Nekem piros árnyalatban van meg. Gyönyörű a színe, nem túl hivalkodó. Tartós is, egész jól hidratál. Lehet beszerzek más árnyalatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Tayloor

2018. május 18.

Nagyon régóta vágytam már egy szépen felvihető szájfényre. Nem néztem utánna , hogy milyen vélemények vannak a termékről , így egyszerűen csak megvettem .😳
Az enyhén mentolos hatása számomra nagyon üdítő . Sokáig tart az ajkakon ,nem ragad és vizes hatást nyújt 😚.Számomra nagyon bevált termék . Majd még újra veszem . 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

vivitrius

2018. április 14.

Update: ma dobtam ki. Hosszútávon elmászott a számon. Az applikátorral továbbra sem tudtam mit kezdeni.....teljesen szétmaszatolódott....ez van.

Szerettem volna valami jó kis pirosas, korallos, csillogó szájfényt. Viszont fontos szempont volt, hogy ne legyen drága. Nem szoktam saját márkás termékeket vásárolni, de annyira szép volt a színe és annyira jó az ára, hogy nem tudtam otthagyni. Borzalmasan tetszik a tubus formája és kiszerelése. A benne lévő terméknek jó az állaga és enyhén mentolos illata van. Felkenve kicsit bizserget, de nem zavaró. Könnyen kenhető, nem ragad. Egyetlen aprócska problémám van vele: az applikátor....ilyen elszúrt felviteli eszközt még nem láttam. Egy szerencséje van, hogy még így is elviselhetően lehet felkenni... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

nitacica

2017. december 15.

Megvettem, mert már régóta szerettem volna egy szájfényt afféle mindenhez menőt. Nem csalódtam, kellemes rózsaszínes árnyalatú, szép, hidratált ajkakat ad és a hűsítő érzés már csak plusz nálam. Szeretem. Ja,és a legfontosabb, nem ragacsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

bgabryellla

2017. október 16.

Alapvetően nem szeretem a szájfényeket, matt-ajak párti vagyok; de néha jól esik hidratáltan fénylő ajkakat viselni, főleg a hétköznapokon. Egy egyszerű, nude színben szereztem be. Tetszik, hogy látható színe van az ajkakon is (nem úgy, mint a legtöbb színezett szájfénynek). Nem ragacsos, kellemes viseletet nyújt. Érezhető benne a mentol, finoman bizsergeti az ajkakat. Egy dolgot viszont észrevettem vele kapcsolatban: ha túl sok termék kerül az ajkakra, és jut belőle az ajak belső felére is hajlamos egy (nem látható, de zavaró) réteget képezni a fogakon. Ez viszont kiküszöbölhető, csak figyelni kell a mennyiségre! :) Nem tökéletes, de ezért az árért tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate