Sachajuan

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Madison Luxusparüméria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nuvola, Módosítva: 2019. június 3.

Lelőhely:   Madison Luxusparüméria, online
Kategória:   Hajápolók

Könnyed, olajmentes, hajban maradó kondicionáló.

Szulfátmentes.

Nuvola

2019. június 1.

A netről egyszerűbb volt bepötyögni az összetevőket, mint a flakon apró betűit kisilabizálni, de fel is szaladt a szemöldököm a sok barátságtalan sárga-piros pötty láttán. Jókora a kontraszt az összetevőlista, meg a letisztult design között. Aztán csak megnéztem, mi áll a flakonon, és szerencsére az én verziómból hiányzik a lista közepén díszelgő szakasz, van benne glicerin, és összességében vonzó a receptúrája.

Maga a termék híg, tejes állagú folyadék. Elsőre nem is feltételeztem róla, hogy képes ápoló hatást nyújtani, pedig szépen puhítja a sprőd hajat.
Használhatjuk hajban maradó balzsamként, ami időt spórol -- előnyös, ha a családtagok elgyötörten versengenek a fürdőszoba használat jogáért. Én többnyire két hajmosás között fújkáltam magamra. Az illatáról lehet vitatkozni: nekem egész kellemes illóolajos, klasszikus hajápoló illat, viszont sokáig körbelengi az embert, amit nem jó ötlet még parfümmel súlyosbítani. Én esténként, lefekvés előtt használtam, így nem volt gond.

Praktikus, kellemes hajápoló, nekem fél évig tartott egy flakon ( hosszú hajra ). Ráadásul ha kiürült, újratölthető, még a címke sem fog leázni róla, mert műanyag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.