Sally Hansen

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. november 5.

Kiszerelés:   14,7 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A szabadalmaztatott argán olaj formula intenzíven ápolja a körmöket. Gyönyörű színekben kapható.

Ár: 1300 Ft , Eladó: Vikic20
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsofc

2021. január 19.

A 00 Top Coat árnyalatot vettem meg. A színes alaplakknak semmi tartósságot nem ad, önmagában pedig pikkkelyekben válik le. Szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 19.

tomkogy

2020. november 14.

Egy Nude árnyalat és a color therapy fedőlakkja van meg. Igazán a fedőlakkért vagyok oda, mert eddig az általam használt top coat-ok közül magasan a legjobb. Villámgyorsan megszárítja az alá felvitt (néha 4-5) réteget. Nem gondoltam, hogy ekkora különbség lesz pl. essence, douglas, moyra... és a sally hansen fedőlakk között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 14.

CrazyHairDontCare

2020. november 14.

Kemény 200 ft-ért jutottam hozzá a Mud Mask színhez. Imádom. Sose gondoltam volna, hogy szignifikáns különbség lehet egy olcsó és egy drágább körömlakk között. Egy rétegben, könnyen, egyenletesen, teljesen fedően fel lehet vinni. Extra tartós. A legeslegjobb körömlakk, amit valaha megvettem. Volt, hogy 4 napig egy szemcse sem pattant le róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

zsani1500

2020. szeptember 20.

Dm-ben valami csoda folytán az Arabic nights arnyalathoz 500 forintért jutottam hozzá. Kb 16 éve lakkozom a körmeimet, de én ilyet még nem tapasztaltam. Mindennapos házimunka, mosogatas, stb mellett két hetet (!!) kibírt 3 réteggel (1 hét után kentem fel a harmadikat).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

mlexa

2020. augusztus 8.

170-es árnyalatot vettem meg, ami egy pasztell rózsaszín. Gyönyörű! De nekem csíkoz az ecset, és két nap után már kopott is le. Ennyi pénzt egyáltalán nem ért meg... Biztos, hogy más színeket nem szerzek be, mert ilyen áron már ezerszer jobbak is vannak, sőt, jóval olcsóbban is. Jah és elég lassan is szárad!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Melinda8

2020. július 2.

Igaz, hogy pigmentált és sűrű, de a tartóssága 1 nap alap és fedőlakkal. A 390 árnyalat van belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

auberginecat

2020. április 27.

Elég sok Sally Hansen lakkom van, ebből a típusból mondjuk pont csak kettő, a Therapewter, ami egy zöldes tónusú, apró csillámos arany szín, illetve a Good as Blue, ami egy egy iszonyú szép éjkék, az egyik kedvencem. Az ecset kézre áll, nem csíkoz, pont elegendő festéket vesz fel. Könnyű vele dolgozni, pikk-pakk megvan és professzionális az eredmény. Én újabban a Big shiny top coatot kenem a két rétegre, de csak az extra csillogás miatt, egyébként anélkül is szép a fénye és nagyon tartós. Egy hét után szoktam lemosni, ha már megunom, de lepattogni nem szokott. Max csillag, az egyik legjobb lakkmárka, amivel dolgom volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Brekeke

2020. február 8.

Nálam szerelem. Nem vagyok egy nagy guru, két kisgyerek mellett mosogatás és takarítás mellett kb két max három nap után a catrice lakkok elmentek nyaralni. Ez maradt :) egy hetet kibírt. Én a Sally Hansen complete care 7in 1-t használtam base coat-ként, aztán 375 Berry Bliss körömlakk két sorban és egy miracle gel top coat egy rétegben. Az ecsete rendben, fogása jó, szeretek vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

vrgdo1991

2020. január 19.

A 190 Blushed Petal színhez sikerült hozzájutnom a Rossmannban 699 Forintos kiárusítás alkalmával. Nekem tökélesen kézre áll az ecset, 2 rétegben szépen fed. Több, mint 1 hétig pattogásmentesen fennmarad. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Hannamanna0321

2020. január 15.

Nekem a 180as van ennél rosszabb körömlakkomé soha nem volt!Senkinek nem ajánlom nem lehet szépen fel vinni nem szárad meg az de de nagyon lassan. Borzalmas :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Butylene Glycol

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.