Sally Hansen

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. október 3.

Kiszerelés:   13,3 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alapozó- és fedőlakk egyben, segíti a köröm növekedését, erősít és hidratál, kiegyenlíti a köröm barázdáit és magasfényű hatást biztosít.

Wattsy

2019. július 26.

Sosem tudom megmondani, hogy az ilyenek erősítik-e a körmöket. Akciósan vettem, alaplakknak, talán kicsit tartósabbá is teszi a lakkokat, magában is szép de nem hiszem, hogy újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 26.

mrs.imperator

2018. november 24.

Én is csak azért vettem meg mert nem volt Double Duty. az előző kommenttel teljesen egyetértek abban hogy alapnak oké de fedőnek már se ezt, se a duty-t nem használnám. Sajnos azt vettem észre hogy a körmeim teteje rétegekben törik, szóval nem igazán érzem a javító hatást :( Ja és felkenve elég büdös is és bazi drága. Viszatérek a Double Dutyhoz, az marad a favorit (alaplakknak).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

CeCeDrake

2018. június 7.

Tapasztalataim szerint a SH lakkjai, amit alapnak és fedőlakknak is ajánlanak, az csak alaplakknak jó, de annak nagyon.
Double Duty nem volt, ezt vettem.
Bevált. Szépen terül rajta a színes lakk. Tartós, persze ha használunk fedőlakkot is.
Pozitív, hogy az ápoló hatása is látszik lemosást követően.
Fedőlakknak nem jó, ezért csak 3*, mert a márkán belül van jó és árban jobb alaplakk és jó fedőlakk, ami árban szintén jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Double Duty nem volt, ezt vettem.
Pozitív, hogy az ápoló hatása is látszik lemosást követően.

Lerinka

2018. április 17.

Alapozó lakként használom, nekem erre nagyon bevállt. Magában annyira nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Honeyhair

2017. július 23.

Épp az imént manikűröztem, és észrevettem, hogy valahogy szebbek a körmeim, mint korábban, és a körömágyam is. Gondolkoztam: mit csináltam máshogyan? Csak annyit, hogy már kb. 2 hete ezt a 7 az 1-ben terméket használom, alapnak is és önmagában is. Felvitelkor persze ez még nem volt azonnal látható, sőt, a száradás, illetve a viselés során kissé vesztett is a fényéből, de ez a hosszú távú és látható szépítő hatás nálam egyértelműen pozitív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 23.

Edit05

2017. június 27.

Megéri az árát. Nem tudom, hány napig tartana ki alatta a lakk, én négy nap után azért mostam le, mert nem tűröm, ha kicsit is le van nőve a köröm. Egyáltalán nem pattogott le a lakk, pedig közben hajat mostam, főztem, mosogattam, dolgoztam. Nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

NovakneViki

2017. február 14.

Egy blogos ajánlásra beruháztam erre a lakkra. Nagy hiba volt. Egy dolog vigasztal, hogy nem a teljes árat fizettem érte.
Főleg fedőlakknak szerettem volna használni, de már első használatnál nagyon lassan száradt, dél körül használtam és az aznapi esti alvás után a hajszálak még mindig meglátszódtak a manikűrömön és a szép fénye is hamar elillant, ami kész röhej.
Alaplakként viszonylag bevált, de mivel nem szoktam alaplakkot használni ezért sajnos nincs viszonyítási alapom.
Hidratáló hatásáról nem tudok beszámolni, mert olajat használok e célból.
Egy hónapnyi használat után azt vettem észre, hogy minden egyes használat után megsérül a körmöm, ez a lakk egy vicc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Hidratáló hatásáról nem tudok beszámolni, mert olajat használok e célból.

bandita

2016. október 8.

Amióta leálltam a formaldehidtartalmú körömerősítők használatával, szisztematikusan kutatom a számomra könnyedén elérhető, kedvező és kevésbé kedvező árfekvésű márkák körömerősítő lakkjait.
Alapvetően nem hiszek abban, hogy a kalcium-olaj-vitamintartalom körömlakk formájában beszívódik a körömlemez szerkezetébe, ezért számomra a legfontosabb szempont, hogy a körömerősítő lakk stabilan, rugalmasan védje a körömlemezt az apró mechanikai behatásoktól, és a felázástól, mert vékony körömlemezemet leginkább ez a két tényező szokta leamortizálni ápolónőként.

Ez a lakk nagyjából három hete van a birtokomban, és nem vagyok vele elégedett.

Vaskosabb, gélesebb annál, hogy alaplakként jól működjön, ráadásul, mivel nem rugalmas eléggé a rétege, simán matricaként hajlamos felválni a szabadszél élénél, még úgy is, hogy finommattítottam, zsírtalanítottam a körmöket használat előtt.

Barázdakitöltő hatása az állaga miatt elég korrekt, és valóban magasfényű. Nem szárad fénysebességgel, de öt perc után azért már nem vagyok védtelen, tudom használni a kezeimet, igaz, nem fejbőr vakarására! :D

Eddigi tapasztalataim alapján azt mondom, volt és van olyan mezei Avon, Moyra, Essence, stb körömerősítő lakkom, ami túlszárnyalja ennek a terméknek a színvonalát.

Egyértelmű pénzkidobás volt ez számomra, pláne az árát tekintve, ami magasan a lélektani határom fölött van. 2500 Ft-ért én igenis azt várom, hogy ne viselkedjen matricaként a körmeimen a körömlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 8.

Ez a lakk nagyjából három hete van a birtokomban, és nem vagyok vele elégedett.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Silk Amino Acids, Glycerin
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.