Salthouse

Ár:   529 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ophelia, Módosítva: 2013. december 3.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissít és feszesít - uborka-kivonattal, Aloe Verával és folyékony Holt-tengeri ásványkoncentrátummal.

A Holt-tengerből nyert magnézium-, kalcium-, kálium-, bróm- és nyomelemtartalmú folyékony ásványkoncentrátum válogatott, természetes gatóanyagkomplexet kínál a sima, lenyűgözően szép bőrért. A frissítő, krémes arcmaszk hidratálja és érezhetően feszesíti a bőrt.

viviensgy

2018. október 3.

Imádom!! Soha nem hallottam még a termékről, megláttam a polcon, gondoltam kipróbálom. Hihetetlen puha lett tőle az arcom, több napig éreztem a hidratáltságot és a selymes puhaságot. Én az egészet fel szoktam kenni az arcomra, amit nem szív be a bőröm, vattakoronggal törölgetem le. Hihetetlen jó illata van, esti hidratálának, kényeztetésnek tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

juditjanka

2016. november 20.

Szuper termék, tényleg. Ha gyorsan kell valami extra jól hidratáló pakolás, mindig ezért nyúlok. Nem csíp, szépen kisimít, és nem lesz utána piros az ember bőre ( sok pakolástól nekem picit utána kipirosodik). Szerintem tök jó illata van, bár picit mindig az jut eszembe, hogy a bőröm is biztosan ennyire élvezi e a parfüm mennyiségét, de ez elnézhető részemről :DD Amúgy a pórusösszehúzó hatása is elég látványos :)) És ami még remek, hogy tényleg 4 alkalomra is elég! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

zonga

2016. szeptember 9.

Szuper termék! Nagy kedvenc! Sokféle maszkot kipróbáltam, szeretem a maszkokat, de ez az egyik legjobb, amivel találkoztam. Könnyű használni, könnyű felkenni, és csodálatosan puha, hidratált lesz a bőr tőle - és ez az érzés sokáig megmarad. Jó az állaga, illata. Nem szoktam túl sokat felkenni, így mindet beissza a bőröm, ha mégsem, akkor a maradékot könnyű letörölni. Nekem elég 4-szer 5-ször is a két tasak, így simán megéri az árát.
Egy bajom van vele, felbontás után macerás tárolni a maradékot. Egy tubusos, tégelyes változat sokkal jobb lenne (és akkor mindenki annyit venne ki egy alkalommal, amennyit szeretne), könnyebb lenne használni, és gusztusosabb is lenne, mint a kibontott tasak. Ja, és többet bele lehetne tenni, tovább kitartana. De ez minden ilyen tasakos maszkra érvényes, nem tudom, miért nem csinálnak belőle tégelyes változatot. Amúgy nagyon klassz termék, bátran ajánlom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

PKitty

2016. február 18.

Este arctisztítás után szoktam használni. Nekem 4 alkalomra is elég a 2 adag. A 10 perces hatóidő után a bőröm szinte az egészet felissza, így nem szoktam a felesleget letörölni, hanem eloszlatom még egyszer a maradékot. Reggelre puha és egészségesebbnek tűnik a bőröm tőle. Télen is sikerül egész jól karban tartani vele a vízhiányos bőrömet heti 2x használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Ophelia

2013. december 19.

Nagyon szeretem, remek SOS krém akár egy hideg-szeles nap után, de amúgy is. Hetente egyszer szoktam az arcomra tenni radírozás után. Jó vastagon felkenem, de ha nagyon rossz a helyzet, az egészet beissza a bőröm. Ha meg még sem, negyed óra után áttörlöm egy vattakoronggal. Nagyon jól hidratált, puha bőrt hagy maga után. Nekem legalább 4 alkalomra elég szokott lenni a dupla tasak. Mindig újraveszem, legalábbis amíg tart a hideg idő, mert alapvetően nem száraz a bőröm, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Bisabolol, Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!