Salthouse

Ár:   500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: corleona, Módosítva: 2016. március 26.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kitűnő ápoló hatás a Holt-tenger mélyéről. A Holt-tenger ősforrásából származó, magnéziumot, kalciumot, káliumot, brómot és számos nyomelemet tartalmazó folyékony ásványi anyag-koncentrátum egyedi és terészetes ápolást nyújt. A gazdag krémmaszk bársonyosan puha textúrja kényezteti a bőrt és intenzív regeneráló hatást biztosít. A telítetlen zsírsavakban gazdag olajok, a létfontosságú aminosavak és az értékes holt-tengeri ásványi anyag koncentrátum együttesen serkentik a természetes sejtmegújulást. Az intenzíven ápolt és regenerált bőr ragyogóan sima és láthatóan kipihent lesz.

tonic

2019. augusztus 3.

Most akciós volt a R-van,több alkalomra is elég,ezt is és a többi arcpakolásukat is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 3.

KamiNagy

2018. december 18.

Nekem bevált, szeretem! Hetente egyszer, este kenem fel a tisztító rituálé után, én sem mosom le, a bőröm vízhiányos ezért igen sokat beszív a bőröm, szinte alig kell aztán felitatni belőle bár én az egyik részt kétszeri alkalommal használom el. Másnap a bőröm puha és sokkal rugalmasabb! Tetszik az illata is, nálam 5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

umpalumpa

2018. december 18.

325 Ft-ért szereztem a Müllerben, amikor CV maszkért és kariajikért indultam. Kifejezetten tápláló valamit kutattam és szerencsére megtaláltam. A hidegtől és a hihetetlenül száraz levegőjű lakásunk miatt a képem is baromira kiszikkadt. Nagyon kenem, nagyon rétegezek és fátyolmaszkozom 2 naponta, de most nagyon hiányoznak a masszívabb vízmegkötők és amik elzárják a bőrömet a hidegtől, az olajok (pl. keramidok). Itthon csak zsíros bőrre való arcolajom van, hát az most nem elég tápláló.
Szóval, az egyik tasak tartalmát szinte teljesen fel tudtam mázolni a tiszta arcomra, a szemem köré is. Egy picike maradt csak. Vastag lett a réteg, de hamarosan felszívódott a nagy része. Sajnos el kellett mennem otthonról, ezért a maradékot zsepivel letöröltem (tanulva a lenti véleményekből, nem álltam neki vízzel lemosni). Nagyon finom, puha, jóllakott érzésem volt utána. Végre kényelmes volt a bőrömben. Este fürdés után kinyoszorgattam az uccsó cseppeket a zacsiból és a szemem köré fel tudtam még vinni egy kis pakolást. Ezt le se töröltem már.
Az illata tetszik, az állaga nagyon bejön, a hatása meg pláne! Ezzel nincs a fátyolmaszkokkal járó hűs, vizes, néhányunknak fázós érzés. Mindenképpen csak száraz és extra száraz bőrre tudom elképzelni. És hangsúlyozom: kizárólag papírral, zsepivel érdemes leszedni a maradékot. Nem lehet vízzel leoldani (és nem is lenne érdemes).
Ha vége lesz a plázákban a karácsony előtti shopping-dilinek, akkor veszek még ilyet. Nagyon olcsó és életmentő. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

foxfox

2018. szeptember 24.

Merlotwine véleményével teljesen egyetértek. Indokolatlanul zsíros és olajos az egész krém, ami akkor lválik bosszantóvá amikor lemosná az ember. A kb. 20 perces mosakodási procedúra után már semmi hatását nem látom... A két tasakból csak az egyiket használtam el, a másik kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 24.

skyline

2018. május 23.

az egyetlen arcmaszk márka ami nem csípi a bőröm,nekem ezen belül is ő a kedvencem,nagyon sokat segít a száraz bőrömön,hidratált és puha lesz tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Merlotwine

2018. április 27.

Nekem ez borzalom.
Háromszor kellett végigsikálnom az arcom, mire lejött (most majd a kádat is sikálhatom, mert körbe fölragadt rá), iszonyú nehéz, zsíros maszk.
Az illata meg EXTRÉM erős. Én bírom az illatos dolgokat, és van is hasonló illatú parfümöm, de ha illatot akarok, akkor a parfümöm fújom magamra, és nam akarok egy tömény kölnit az arcbőrömre.

Nekem egy új kiszerelés van meg, nem tudom, hogy megváltoztatták-e az összetételt, mert nekem szürreális, hogy lehet ezt a dolgot szeretni. Nagyon ritkán dobok ki bármit is, na ezt azonnal.

Borzalmas. A márkától van egy másik maszkom, az csak simán semmilyen. Nem dőlök be többet a csinos csomagolásnak. Maradok a bevált ronda, de hatékony maszkjaimnál. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Nekem ez borzalom.

edinaldri

2017. augusztus 2.

300 Ft-ért vettem akcióval a Rossmannban. Azt hittem lemosós maszk lesz, de nem. Utálom ezeket a mini csomagolású arckrémeket, meg úgy egyáltallán az arckrémeket. Egy van, amit el tudok magamon viselni, mert szinte teljesen beszívódik. Na hát ez közel sem olyan. Szerintem borzasztó büdös és nagyon zsíros. Az illatának semmi köze a többi holt tengeri arcpakolás illatához, inkább olyan, mintha romlott lenne, de nem az, ennek ilyen szaga van. Nagyon sokáig elég lesz az biztos, főleg amilyen nagy lelkesedéssel használom. Ebben a nagy melegben tuti, hogy nem fog beszívódni rendesen, még reggelre se... Semmilyen luxus érzetet nem nyújt, inkább ondorító. Csak azért nem mosom le, mert itt mindenki jókat ír róla, és várom a csodát reggelig. Ha bekövetkezik, visszajövök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

zonga

2017. március 26.

Jó kis maszk (ahogy a többi Salthouse márkájú maszk is). Tartalmas, sűrű krém, így nem kell belőle sok, nekem nemcsak 2 alkalomra elég, hanem 4-5-re (így meg egész jó az ára.). Jó puha lett a bőröm utána. Ha nagyon száraz. vagy fáradt, megviselt a bőröm, akkor teszek rá, és szépen hidratálja, feltölti tápanyagokkal.
Egyedül a kiszerelés nem tetszik, miért nem lehet kis tubusban, tégelyben árulni? Sokkal gusztusosabb lenne, egyszerűbb lenne tárolni. Ettől még lehetne kis kiszerelésű (is), ha ragaszkodnak ehhez.
Az illata nem a kedvencem, de nincs nagy bajom vele. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 26.

Az illata nem a kedvencem, de nincs nagy bajom vele. Ajánlom.

Cukiduda

2016. december 21.

Éppen arckrém után kajtattam amikor szétnéztem a bontatlan termékes dobozomban. Ott találtam meg ezt a maszkot. Gondoltam egy próbát megér. És láss csodát! Remekül hidratálja a kombinált bőrömet, nincs sem pattanás, sem mitesszerem tőle. Szépen feltölti a ráncocskákat is. Esti maszkként használom, reggelre maradéktalanul felszívódik. Kellemes és visszafogott az illata. Kár h nem árulják normál kiszerelésben. Nagyon meg vagyok elégedve a hatásával, 1 tasak 5x-i alkalomra biztosan elég, hiszen annyira gazdag a krém, h könnyű eloszlatni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

ZsoYo

2016. december 16.

Isteni, jellegzetes illattal, mely nekem nagyon tetszik ( másnak zavaró lehet). Tekintve, hogy 2 alkalomra elég az ára sem sok, főleg hogy az arcbőr meghálálja használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0